email marketing powered by FreshMail
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Incentive Afryka – propozycje wyjazdów

 

RPA prywatnie…

Jeśli chcesz oderwać się od zgiełku i pędu wielkich miast, poczuć prawdziwą bliskość z dziką przyrodą, budzić się przy śpiewie egzotycznych ptaków i pozwolić by żyrafy „jadły Ci z ręki”, a przy tym zachować poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

czytaj dalej

Madera – kraina wiecznej wiosny

Czego by nie mówić o Maderze, słowa i tak mogą nie oddać jej wyjątkowej atmosfery i piękna. Przede wszystkim są to niesamowite cuda przyrody i przyjemny, umiarkowany klimat.

czytaj dalej

Rajski Mauritius

Mark Twain: „Bóg najpierw stworzył Mauritius, a dopiero później, na podobieństwo wyspy – raj” – to powinna być wystarczająca rekomendacja, aby udać się właśnie tam.

czytaj dalej

Marrakesz

Marrakesz to jedno z czterech największych miast Maroka, a także jedno z jego symboli. Nazywane jest „czerwonym miastem”, pełne zapachów i klimatu, niepozwalającego o nim zapomnieć.

czytaj dalej

Afrykańska przygoda

Afryka dzika? Dawno odkryta? Bez wątpienia warta zobaczenia!!! Trampingowa wyprawa wiedzie przez najciekawsze miejsca Czarnego Lądu.

czytaj dalej

Madagaskar

Kraina czarna, skwarna Afryka na wpół dzika… Kraj ten jest celem podróży zarówno globtroterów i przyrodników, jak i bogatych ludzi Zachodu.

czytaj dalej

Kenia: wyprawa pełna przygód

Tylko tutaj można zorganizować piknik na skale pod czterotysięcznikiem czy obcować na wyciągnięcie ręki z dzikimi zwierzętami, zanurzyć się w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego oraz podziwiać afrykańskie zachody słońca.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail