Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Bilety kolejowe, promowe i autokarowe

bilety kolejowe, bilety autokarowe, bilety promowe

Zdecydowana poprawa jakości oraz coraz szersza siatka połączeń kolejowych i autokarowych spowodowała w ostatnich latach zdecydowany wzrost zainteresowania tymi formami transportu w ramach odbywanych podróży służbowych, zarówno po Polsce, jak i po świecie. W wielu sytuacjach jest to najwygodniejsze rozwiązanie, a także zwykle atrakcyjne finansowo. Z kolei obecna ilość armatorów promowych, a co za tym idzie różnorodność połączeń, pozwala na wygodną podróż w określone miejsce w wyznaczonym czasie.

Bissole Business Travel oferuje swoim klientom możliwość zamawiania za naszym pośrednictwem biletów kolejowych, autokarowych i promowych zarówno w ramach odbywanych wyjazdów biznesowych, jak i turystycznych.

Korzyści z zamawiania biletów kolejowych/autokarowych/promowych za pośrednictwem Bissole:

 • Oszczędność czasu – konstrukcja oferty oraz dopasowanie środka transportu do przedstawionych wymagań klienta
 • Dostarczenie zakupionego biletu do klienta w wersji elektronicznej lub papierowej
 • Obsługa zmian, zwrotów biletów
 • Pomoc w ewentualnym procesie reklamacji
 • Ujednolicone rozliczenia – wszystkie faktury pochodzą z jednego źródła
 • Odroczenie płatności – płatność dokonywana po usłudze według ustalonej formy i terminu płatności
 • Kompleksowa obsługa wszelkich usług

Bilety promowe

Bissole Business Travel sprzedaje bilety promowe na przejazdy pasażerskie oraz bilety towarowe cargo dla ciężarówek na połączenia w całej Europie.

Bilety promowe są bardzo często wykorzystywane nie tylko w podróżach służbowych, ale także przy indywidualnych wyjazdach turystycznych. Najbardziej popularne są połączenia pomiędzy wyspami greckimi, promy na Sardynię czy Korsykę oraz do państw skandynawskich oraz połączenie między Calais a Dover. Najbardziej popularnymi armatorami promowymi są m.in. Unity Line, Stena Line, Polferries, Irish Ferries, Anek Lines, DFDS, Color Line, Grimaldi Lines czy Moby Lines.

Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji i zmian biletu, z którymi zapoznajemy klienta przy dokonywaniu rezerwacji. Wszystkie bilety promowe występują w wersji elektronicznej.

Bilety kolejowe

Za pośrednictwem Bissole Business Travel możecie Państwo zakupić bilety kolejowe po Polsce wszystkich przewoźników PKP, InterCity, TLK. Bilety na połączenia międzynarodowe rozpoczynające się w Polsce, obsługiwane głównie przez pociągi Inter City oraz połączenie do Drezna obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie, dostępne są jedynie w wersji papierowej, zalecamy zatem odpowiednio wcześniejszą rezerwację, zakładając czas na przesyłkę oraz z uwagi na ograniczoną dostępność miejsc.

Za naszym pośrednictwem można także dokonać zakupu biletów na większość wewnętrznych połączeń kolejowych w poszczególnych krajach, na przykład:

 • Deutsche Bahn w Niemczech
 • TGV we Francji,
 • Eurostar łączące Wielką Brytanię, Francję, Belgię
 • Trenitalia we Włoszech,
 • Renfe w Hiszpanii,
 • SBB w Szwajcarii,
 • Arlanda Express w Szwecji,
 • Norges Statsbaner w Norwegii,
 • Finnish State Railways w Finlandii,
 • Ukrainian Railways na Ukrainie,
 • Linie Thalys łączące Francję, Belgię, Holandię i Niemcy,
 • BritRail przemierzające całą Wielką Brytanię,
 • VIA Rail w Kanadzie,
 • Russian Railways przemierzające Rosje od Kaliningradu po Władywostok
 • Kazakhstan Railways

Bardzo dużą popularnością cieszą się także, zwłaszcza przy indywidualnych wyjazdach turystycznych , bilety w formie tzw. Rail Pass’ów pozwalające na podróżowanie wewnątrz danego kraju, przykładowo:

 • Japan Rail Pass w Japonii,
 • Swiss Pass po Szwajcarii.

Wygodne podróżowanie po Europie, pomiędzy krajami, zapewniają międzynarodowe bilety kolejowe Eurail. W ofercie Eurail znajduje się obecnie 28 krajów europejskich. Bilety na połączenia Eurail można zakupić określając np. liczbę krajów które zamierza się zwiedzić (tu najpopularniejsze są połączenie na 4 kraje np. Francja, Niemcy, Włochy i Szwajcaria) lub Eurail Global Pass, w których określa się ilość dni w podróży (tu najpopularniejsze są bilety na 7 dni w ciągu miesiąca). Możliwości układania własnych tras na połączeniach Eurail są bardzo duże i mogą obejmować nawet 3-miesięczne podróże po wszystkich dostępnych w ofercie 28 krajach.

Sieć połączeń kolejowych, możliwości konstrukcji dogodnych połączeń lub biletów specjalnych bardzo dynamicznie rośnie, dlatego każdorazowo sprawdzamy najlepsze rozwiązania dla klientów.

W naszej ofercie znajdują się także podróże luksusowymi pociągami takimi jak Orient Express czy Renfe Luxury Tourist Train. Te podróże to najwyższy poziom usług, zachowujący czar i urok minionego złotego wieku kolei, to prawdziwa „podróż w czasie”. Pełną informację, trasy, daty oraz ceny pakietów luksusowych pociągów znajdziecie Państwo tu:

Bilety autokarowe

W Bissole Business Travel dostępne są bilety autokarowe na przewozy wszystkich przewoźników dostępnych na rynku, w tym także na bardzo wygodne połączenia po Polsce oferowane przez Polski Bus.

Wszystkie bilety autokarowe występują w wersji elektronicznej. Zależnie od kierunku oraz przewoźnika bilety są ważne od 6 do 12 miesięcy. Istnieje możliwość zakupu tzw. biletów „open” . Najpopularniejsi przewoźnicy dostępni w naszej ofercie na przewozach międzynarodowych to m.in.: Eurolines, Eurobus, Sindbad, Agat, Intercars, Becker Reisen.

Sieć połączeń autokarowych jest bardzo rozbudowana i dociera do trudno dostępnych miast czy miasteczek, umożliwiając w ten sposób wygodną komunikację między Polską i innymi krajami bez konieczności przesiadek czy korzystania dodatkowo z innych form transportu.

Wynajem autokarów/busów/transfery

Na specjalne zamówienia za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać rezerwacji prywatnych transferów oraz wynajmu busów lub autokarów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
Zwłaszcza przy organizacji większych spotkań lub konferencji jest to najwygodniejsza forma transportu.

Wszelkie zapytania o wynajem busów lub autokarów oraz o prywatne transfery kalkulujemy zawsze indywidualnie. Korzystamy zawsze ze sprawdzonych i rzetelnych przewoźników.

Po szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji biletów kolejowych, promowych i autokarowych prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Poniżej wpisz swoje dane kontaktowe i krótką wiadomość, a postaramy się odpowiedzieć wkrótce.

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz voucher na 50 złotych

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail