email marketing powered by FreshMail
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do przeżycia niezwykłej przygody i niezapomnianych chwil podczas podróży Orient Expressem.

Łyk historii i komfortu w pociągu, który w swą pierwszą trasę o długości 2880 km z Paryża do Konstantynopola (dzisiejszy Stambuł w Turcji) wyruszył w 1883 roku. Luksusowe wagony sypialne i wagony restauracyjne słynące ze swej wyjątkowej kuchni sprawiły, że pociągiem Orient Express podróżowały osoby szlacheckiego pochodzenia, dyplomaci i ludzie biznesu.

Sam pociąg był inspiracją do powstania licznych książek i filmów, ale najbardziej rozsławiła go na świecie autorka poczytnych kryminałów Agatha Christie w książce opartej na prawdziwych wydarzeniach pod tytułem „Morderstwo w Orient Expressie”.

Świat Orient-Expressu jest dziś prawdziwie międzynarodowy. Poza licznymi trasami Venice Simplon – Orient Express, pasażerowie mogą cieszyć się podobnymi doświadczeniami luksusu także na pokładach innych pociągów z sieci Orient Express: „The Royal Scotsman” – luksusowego składu, kursującego przez niezwykłe miejsca Szkocji, „Eastern & Oriental Express” – ekskluzywnego pociągu w Azji Południowo-Wschodniej czy też na pokładzie statku „Road to Mandalay”  w Birmie (Myanmar). Szczegółowe opisy tras, terminów i cen znajdziecie Państwo poniżej.

Natomiast jeśli chcecie odwiedzić jeszcze inne miejsca w podobnie luksusowych warunkach, cieszyć się doskonałym serwisem i pięknymi widokami polecamy podróże po Hiszpanii pociągami Renfe Luxury Tourist Train. Po inne trasy pociągów luksusowych zapraszamy do kontaktu.

Orient Express - EASTERN & ORIETNAL EXPRESS

EASTERN & ORIENTAL EXPRESS

Podróże luksusowymi pociągami Eastern & Oriental Express przeżywają obecnie swój złoty wiek. Rzesze chętnych chcą przeżyć tą niesamowitą przygodę przemierzając niesamowite, jedne z najpiękniejszych na świecie egzotyczne krajobrazy.

Czytaj więcej

 

Orient Express - ROYAL SCOTSMAN

ROYAL SCOTSMAN

Podróż pociągiem The Rogal Scotsman płynie nieśpiesznie, relaksująco, ale luksusowo i elegancko. Wyprawy pociągami Royal Scotsman po Szkocji uważane są za jedne z najwspanialszych tras pociągów na świecie biorąc pod uwagę walory widokowe i serwis oferowany na pokładzie.

 

Czytaj więcej
VENICE SIMPLON – ORIENT EXPRESS

VENICE SIMPLON – ORIENT EXPRESS

Sztandarowy pociąg Venice Simplon-Orient-Express został określony przez Vanity Fair mianem “Pociągu, wobec którego mierzone są wszystkie inne pociągi luksusowe”. Jest to dzieło sztuki samo w sobie, prawdziwa ikona Art-Deco.

 

Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail