Bissole Business Travel ma już 15 lat! Z Tej okazji zapraszamy wszystkich na wyjątkowy, wirtualny event pełen atrakcji i niespodzianek. Co tydzień nowy temat, ciekawostki podróżnicze i świetne nagrody. Śledźcie event na stronie i w naszych social mediach. Weźcie udział w atrakcyjnych konkursach! Razem z naszymi partnerami zabierzemy Was m.in. do Saksonii, Grecji i na Cypr. To jedyne takie wirtualne wydarzenie, pełne prawdziwych emocji! Zaczynamy już w drugiej połowie września. Stay tuned! 🙂

Kilka słów o naszej historii

15 lat naszej historii – różne miejsca, różni ludzie, różne doświadczenia, ale cały czas to samo biuro, ta sama chęć do pracy i do podróży! Przeczytajcie, jak się zmienialiśmy i rozwijaliśmy.

WIRTUALNY EVENT - 15 LAT BISSOLE

TYDZIEŃ SAKSOŃSKI

21.09 – 27.09

Tak blisko i tak wiele do odkrycia! Saksonia to super pomysł na pełne różnorodnych atrakcji city breaki, to tysiąc zamków, pałaców kryjących wielki historii, to ponad 800 lat tradycji na Saksońskim Szlaku Wina, to kolebka motoryzacji i unikalna miśnieńska porcelana. Ale także, a może przede wszystkim, mnóstwo aktywności wśród pięknych lasów i rzek, a dla dzieci – oryginalne parki rozrywki, zoo, multimedialne muzea. Nagród w tym tygodniu będzie mnóstwo!

TYDZIEŃ ŚRÓDZIEMNOMORSKI

28.09 – 4.10

W tygodniu śródziemnomorskim w rolach głównych wystąpią Grecja i Cypr, a więc pewnie chętnie nas odwiedzicie w tym tygodniu! Nie uda nam się przedstawić wszystkich 6000 greckich wysepek w ciągu tego tygodnia, ale postaramy się przekazać Wam jak najwięcej ciekawostek i atrakcji Grecji i Cypru. Do wygrania będzie oczywiście voucher hotelowy na Cypr! Zapraszamy

TYDZIEŃ MALTAŃSKI

5.10 – 11.10

Uchylimy rąbka tajemnicy – główną nagrodą w tygodniu maltańskim będzie bardzo atrakcyjny pobyt w hotelu na Malcie na aż 4 noce! Czy wiecie, że na niewielkiej Malcie kręcono tak wielkie filmy jak Gladiator, Troja czy Gra o tron i bardzo wiele innych? Albo, że Maltańczycy niezmiennie uwielbiają konkurs piosenki Eurowizji, mimo że nigdy nie wygrali? Jeśli chcecie poznać więcej ciekawostek o Malcie – bądźcie z nami w tygodniu maltańskim!

TYDZIEŃ Z HERTZ

12.10 – 18.10

Tydzień z Herzem zakończy nagroda, która jest naprawdę „odjazdowa” i to z najwyższej półki! Wynajem aut jak oferuje Hertz to pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i higiena, które są tak ważne w obecnych czasach. Usługa ta kojarzy się przede wszystkim z biznesem, ale można też przecież komfortowo w ten sposób zwiedzać Polskę i te piękne regiony przedstawimy Wam m.in. w cyklu „Odkrywamy Polskę razem”.

TYDZIEŃ ZE SŁOWACJĄ

19.10 – 25.10

Miłośnicy sportów zimowych mają swój raj na Słowacji, bo jest tu około 300km tras zjazdowych, 900 wyciągów w ponad 30 świetnie przygotowanych ośrodkach narciarskich. Ale nie tylko nartami stoi Słowacja – można tu się także wybrać na golfa, zregenerować zdrowie i siły w uzdrowiskach termalnych czy udać się na wyprawę po winnych szlakach. Absolutnie niesamowite są wpisane na listę UNESCO Jaskinie Słowackiego i Aggtelekskiego Krasu. Nagrodę w tym tygodniu ufundowała Spółka Tatry Mountain Resorts www.tmrhotels.com – bądźcie z nami!

LUFTHANSA NA 15-LECIE BISSOLE

26.10 – 27.10

Największa niemiecka linia lotnicza i jedna z najpopularniejszych w Polsce – Lufthansa. Towarzyszy nam od początku istnienia naszego biura, a nawet dużo wcześniej więc nie wyobrażamy sobie obchodów naszego 15-lecia bez jednego z naszych głównych Partnerów! I oni także mają dla Was nagrody! Bardzo szeroki plan lotów Lufthansy zostanie jeszcze rozszerzony na lato 2021 i samoloty ruszą na wiele wakacyjnych kierunków. Wszyscy mamy nadzieję, że przyszłe lato spędzimy już bez pandemii!

SIGNAL IDUNA NA 15-LECIE BISSOLE

28.10 – 29.10

Kolejny „obowiązkowy” Partner naszych obchodów 15-lecia. Z Signal Iduna jesteśmy związani od bardzo wielu lat, bo to firma udzielająca nam gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej wymaganej prawnie, a co za tym idzie ubezpiecza także naszych Klientów. Ale poza ubezpieczeniami turystycznymi i świetnym ubezpieczeniem od rezygnacji, Signal ma w swojej ofercie także ubezpieczenia na życie i zdrowie. Wygrajcie zestawy prezentów od Signala w naszej zabawie!

DUBAJ NA 15-LECIE BISSOLE

30.10 – 02.11

Zjednoczone Emiraty Arabskie, z Dubajem na czele, od lat cieszą się ogromną popularnością wśród prywatnych turystów, jak i w licznych podróżach służbowych. Trudno się temu dziwić, bo jak tu nie chcieć odwiedzić miejsca, w którym wszystko jest NAJ! Dolicznych atrakcjach Dubaju, które zapierają dech w piersiach teraz dołączyły spektakularne tereny i atrakcje przygotowane na EXPO 2020, które odbędzie się za rok. A do naszego świętowania dołączył Dubaj z fantastyczną nagrodą – voucherem na 3 noce do hotelu Hitlon, transferem i Desert Safari!