W związku z tym, że branża turystyczna będzie długo podnosić się z kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa na świecie, poszerzyliśmy nasz zakres działalności o nowe usługi, które mają na celu generowanie oszczędności w firmach.

Nawiązaliśmy współpracę z dostawcą prądu „Energia Polska”.

To prężnie rozwijającą się firmą, powstała w 2014 roku i ciesząca się bardzo dobrymi opiniami klientów. Jest to jeden z tzw. alternatywnych dostawców prądu. Energia Polska kieruje swoją ofertę przede wszystkim do firm i instytucji, obecnie  obsługuje ponad 16 500 punktów poboru energii elektrycznej. Wśród ich klientów znajdują się m.in. Ministerstwo Rozwoju, Gmina Wrocław, Lotnisko Modlin, Opera Wrocławska, GDDKiA, C&A, PUMA Sports Center czy CARRY, BURY Sp. z o.o.

Mottem biznesowym Energii Polskiej jest „Dobra energia w dobrej cenie”. Oferowane przez firmę ceny są zdecydowanie niższe niż taryfy stosowane przez tzw. sprzedawców z urzędu (Tauron, PGE i in.), dzięki czemu klienci mogą zaoszczędzić bardzo konkretne kwoty. Koszty energii, stanowiące zwykle bardzo istotny procent wydatków całej firmy, można znacznie zredukować i uzyskać dzięki temu oszczędności. Co najistotniejsze – każdorazowo oferta jest kalkulowana indywidualnie dla danego klienta.

 Przykładowa prezentacja oszczędności:

Spółka z branży budowlanej, która ma 10 punktów poboru prądu, wcześniej płaciła za prąd ok. 15 700 zł netto miesięcznie w każdym punkcie, a po zmianie sprzedawcy 8 700 zł. Firma motoryzacyjna, której miesięczne rachunki wynosiły 4 050 zł netto, obecnie płaci 3 400 zł. Sieć sklepów zamiast 19 800 zł netto, po zmianie wydaje na energię 17 800 zł w każdej ze swoich lokalizacji.

 

To co charakteryzuje firmę Energia Polska, to lista korzyści dla obsługiwanych firm, która jest zbieżna z wartościami przyświecającymi działalności Bissole.

Korzyści:

  • OSZCZĘDNOŚĆ – uzyskiwana dzięki stałym, niższym opłatom za prąd
  • PRZEWIDYWALNOŚĆ kosztów – dzięki gwarancji niezmienności ceny do 2021 roku
  • PRZEJRZYSTOŚĆ kosztów – która obejmuje jedynie realne zużycie prądu, bez żadnych ukrytych kosztów, opłat i prowizji; faktury są wystawiane na podstawie pomiarów Operatorów Systemów Dystrybucyjnych
  • NAJLEPSZA OBSŁUGA – każdy klient ma dedykowanego konsultanta; przejęcie formalności związanych z wypowiedzeniem umowy przez dotychczasowego dostawcę i zgłoszenie zmiany sprzedawcy na dedykowanej Platformie Wymiany Informacji; minimum formalności przy podpisywaniu umowy
  • MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI – dzięki czemu Klient otrzymuje najniższą możliwą ofertę w oparciu o przedstawione rachunki.

 

Działając jako Agent firmy Energia Polska gorąco zachęcamy Państwa do sprawdzenia za naszym pośrednictwem, czy Państwa rachunki za prąd mogą być niższe i o ile?

 

Aby przygotować dla Państwa kalkulację potrzebujemy jedynie:

  • wgląd do trzech (najlepiej trzech ostatnich) faktur za energię
  • informację na jaki okres podpisaną macie Państwo umowę i jaki jest okres wypowiedzenia tej umowy

Te dane będą wystarczające do przygotowania oferty dla Państwa firmy.

Liczymy, że i tym razem obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem i powierzycie nam przygotowanie oferty, która pozwoli zaoszczędzić na kosztach energii.

 

Zapraszamy do kontaktu

bissole@energiapolska.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz