Cypr

Cypr, którego nazwa oznacza „środek ziemi”, może być idealnym miejscem nie tylko na wczasy, ale także na różnego rodzaju podróże służbowe, motywacyjne, szkoleniowe czy konferencje. Przede wszystkim panujący tu klimat sprawia, że można go odwiedzać przez cały rok i zawsze mieć gwarancję słonecznej pogody. Poza tym jest bardzo dobra komunikacja z Europą kontynentalną, doskonałe hotele klasy business i praktycznie brak przestępczości. Do tego przebogata infrastruktura turystyczna i liczne atrakcje łatwo dostępne i na bardzo wysokim poziomie. To wszystko razem niezawodnie sprawi, że interesy będą czystą przyjemnością!

Podróże motywacyjne:

Zamień doświadczenia na motywację a motywację na zyski. Daj swoim pracownikom i partnerom możliwość udoskonalenia gry w golfa lub tenisa w jednym ze specjalnie przygotowanych kurortów, położonych w spokojnej okolicy i z pięknymi widokami. Pozwól, aby przez jeden dzień poczuli się jak milionerzy, zabierając ich na rejs prywatnym jachtem wzdłuż wybrzeża lub na objazd po mieście w luksusowej limuzynie. Pozwól, aby oddali się rozkoszom w jednym z luksusowych kurortów spa na wyspie.
Cypr oferuje nieskończone możliwości, od safari samochodami terenowymi w głąb wyspy po objazdy po malowniczych wioskach. Od wieczorów i zajęć tematycznych, po popołudnie spędzone na poznawaniu życia na wsi. Popijanie kawy grając w tryktrak lub piekąc domowe ciasta oliwne i chleb „halloumi”, aż do dnia, podczas którego podąża się śladami Afrodyty, od miejsca, w którym wynurzyła się z fal aż do zapierających dech w piersiach miejsc jej kultu.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz specjalnego pokazu na wieczór, kogoś do organizowania zabaw i gier czy innej formy rozrywki pozwól, aby zajęli się tym nasi eksperci.

Konferencje:

Niezależnie od tego, czy planujesz konferencję na wielką skalę dla ponad tysiąca osób czy jedynie małe seminarium na kilka osób, możesz zrobić to na Cyprze. Cypr, który był gospodarzem spotkań głów państw i na którym co rok odbywa konferencje ponad 500 spółek i stowarzyszeń. Dysponuje obiektami, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających VIPów. Cypr znany jest ze swej jakości i profesjonalizmu a także obsługi na najwyższym poziomie.
Obiekty oferują w pełni wyposażone sale konferencyjne o różnych możliwościach i najnowocześniejszym sprzęcie. Hotele na Cyprze oferują wszelkie usługi, których oczekuje dzisiejszy przedsiębiorca. Baseny, korty tenisowe, sauny i nabrzeża do basenów ze słoną wodą, egzotyczne ogrody, talassoterapi i spa.
Doświadczeni organizatorzy konferencji zajmą się wszystkim za Ciebie i zagwarantują powodzenie wydarzenia.