W czasie ferii zimowych Ci, którzy od śniegu wolą piękne plaże i słońce mogą zaplanować swoje zimowe ferie na egzotycznych kierunkach. W czasie zimy zdecydowanie wzrasta zainteresowanie lotami do Dubaju, co doskonale widzi główny przewoźnik na tym kierunku – linie Emirates. W związku w tym linie Emirates wprowadziły dodatkowe połączenia z Warszawy do Dubaju. W czasie ferii oferta lotów na trasie Warszawa-Dubaj-Warszawa zostanie rozszerzona o dodatkowe połączenie od czwartku do niedzieli w okresie od 23 stycznia do 9 lutego 2020 r.

Lot Emirates nr EK2557 z Dubaju do Warszawy planowo rozpoczynać będzie się o godz. 15:00 (lądowanie w Warszawie o godz. 18:15). Wylot z Polski planowany jest na godz. 21:35 (przylot do Dubaju o godz. 6:15).

Dzięki tym dodatkowym połączeniom będzie można dogodnie skomunikować lot z dalszymi połączeniami do wielu z blisko 160 kierunków siatki połączeń linii Emirates na całym świecie, a także będzie świetną okazją do zaplanowania idealnego pobytu w Dubaju.

Za pośrednictwem Bissole Business Travel uzyskacie Państwo również profesjonalną, kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem wizy do krajów, gdzie wizy dla obywateli polskich są wymagane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz