tatry, polska

Praktycznie wszyscy zastanawiają się, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje i w jakim stopniu wpłynie na ich organizację pandemia koronawirusa? Czy będzie można spędzić je zagranicą? I co z już wcześniej zarezerwowanymi ofertami?

Tego typu pytań otrzymujemy wiele od naszych klientów. Podobnie jak Państwo, nie mamy na nie stuprocentowej odpowiedzi, ale monitorujemy cały czas sytuację jaka jest na wszystkich destynacjach wakacyjnych. Mimo, że w chwili obecnej nie ma możliwości podróżowania w celach wypoczynkowych, wiemy jednak, że wszystkie Biura Podróży ze współpracy z kontrahentami na całym świecie są gotowi z ofertami wakacyjnymi.

Zagraniczne wakacje a koronawirus

Takie kraje jak Grecja, Turcja , Chorwacja czy Egipt i Tunezja gdzie było bardzo mało zachorowań na COVID 19 starają się znaleźć bezpieczne  rozwiązanie na przyjęcie turystów tego lata. Rozważanych i przygotowywanych jest wiele rozwiązań m.in. : bezpieczne korytarze, książeczki zdrowia, certyfikowane hotele, plaże czy restauracje. Zarówno te kraje, jak i touroperatorzy liczą na to, że już w lipcu będą  pierwsze wyjazdy.

Wakacje w Polsce w czasie koronawirusa

Z naszych obserwacji i rozmów z naszymi Klientami wynika, że zapewne dużą popularnością w tym roku cieszyć się będą wyjazdy organizowane w Polsce. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować bezpieczny  wypoczynek w każdym zakątku naszego kraju.

Proponujemy m.in. pobyt nad pięknym jeziorem Roś:

PISZ – hotel Roś w terminie 12 – 19 09. 2020 w cenie 871 zł\osoby HB

W okolicy: przepiękne jezioro Roś i rzeka Pisa, lasy Szast, Pruska Baba w Piszu i ruiny zamku Krzyżackiego.

Atrakcyjnych i sprawdzonych miejsc na udany wypoczynek w różnych regionach Polski znajdziecie Państwo wiele, a cały czas szukamy nowych oczekując na nowe wytyczne i przepisy rządowe.

Wakacje a koronawirus – co z rezerwacjami?

Kolejny temat, z którym zgłaszają się do nas klienci, to rezerwacje już wcześniej dokonane w ramach tzw. ofert first minute. Osoby, które miały już zrobioną rezerwację na wakacje, a z powodu epidemii ich wyjazdy zostają odwołane mają różne możliwości,  w zależności od touroperatora. Np. w Itace mogą zmienić termin wyjazdu na późniejszy (po aktualnych cenach z systemu) , otrzymać voucher lub zwrot wpłaconych środków w terminie 180 dni, w Grekosie mogą otrzymać vouchery w wysokości 120% wpłaconych środków, w Rainbow vouchery w wysokości 110%. Ważność vouchera wynosi 1 rok.

Wszystkie rezerwacje naszych klientów są na bieżąco przez nas monitorowane, a klienci informowani o najlepszym dla nich rozwiązaniu.

Renata Fiałkowska
Specjalista ds. turystyki

Potrzebujesz więcej informacji?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz