Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

LOT dla firm

LOT dla Firm to program lojalnościowy skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu można zbierać Punkty za wszystkie podróże służbowe rejsami LOT-u i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, obniżając przy tym koszty podróży służbowych, a dodatkowo zbierać swoje „mile” na indywidualnym koncie Miles&More (programy się nie wykluczają, punkty za dany lot naliczane są na oba konta!).

Bissole Business Travel rekomenduje wszystkim Firmom z nami współpracującym korzystanie z LOTu dla Firm. Nasi kasjerzy lotniczy dodają wszystkie wykorzystane bilety do programu (wystarczy nam podać numer Firmy w programie), służą pomocą i radą w jego obsłudze i realizacji zebranych punktów.

Rejestracja do programu jest bardzo łatwa, potrzebne do niej są podstawowe dane Firmy i wystarczy jedna osoba w Firmie do administrowania programu (wszelkie zmiany, zamówienia nagród itp. muszą być kierowane z adresu mailowego, firmowego). W program wliczane są jedynie bilety wykorzystane przez pracowników firmy. Punkty naliczane są od taryfy biletu (bez podatków i opłat lotniskowych):

1zł = 1Punkt Premiowy + 1 Punkt Statusowy

Punkty Statusowe są to punkty, które decydują o statusie w programie LOT Dla Firm. Aby osiągnąć dany status określona ilość Punktów Statusowych musi zostać uzyskana w przeciągu 12 miesięcy. Punkty Statusowe uzyskiwane są za przeloty operowane przez LOT. Punkty statusowe nie mogą być wymieniane na nagrody.

Zalety Lot dla Firm

  • Podwójna korzyść z każdego biletu – punkty zbierają się na koncie LOT dla Firm i Miles&More
  • Atrakcyjne nagrody – między innymi bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży, dostęp do Business Lounge na lotnisku w Warszawie oraz pakiety weekendowe i gadżety LOT
  • Premia na start – przy rejestracji każda firma otrzymuje 4000 powitalnych Punktów Premiowych
  • Program działa wstecz – możliwość doliczenia do programu biletów z 6 miesięcy przed rezerwacją do LdF oraz, w trakcie trwania programu, w przeciągu 6 miesięcy od przelotu w zakładce „Nalicz brakujące Punkty”
  • Więcej latasz – wyższy status – więcej przywilejów – Za każdy lot Firma poza punktami Premiowymi, które może wymienić na nagrody, otrzymuje także Punkty Statusowe określające status konta: Start, Blue, Silver, Gold. Im wyższy status tym więcej przywilejów, nawet do 25% Punktów Premiowych więcej!

Więcej szczegółowych informacji na temat programu Lot dla Firm, statusów kont zamieszczonych jest na stronie https://lotdlafirm.com/pl .
Serdecznie polecamy!

Zobacz także, jak działają lotnicze programy lojalnościowe.