zima na Maderze wyjazdy

Praktycznie każdy, kto jedzie pierwszy raz na Maderę stwierdza, że nie spodziewał się, że jest tu tak pięknie! Można to podziwiać przez cały rok, bo umiarkowany klimat panujący na wsypie, zachęca do odwiedzin o każdej porze roku. I to dzięki temu Madera jest nazywana “krainą wiecznej wiosny”. Niesamowite cuda przyrody, spacery po lewadach, uroki stolicy wyspy Funchal porównywane o lisbońskiej Alfamy.

Polecamy serdecznie odwiedzić tę wiecznie zieloną wyspę, to jeden z najbliższych “ciepłych” zimowych kierunków. Bardzo dobre hotele, wyśmienita kuchni, malownicze klify i liczne atrakcje.

Oto kilka propozycji na zimowe wyjazdy na Maderę na zimę 2021:

Hotel Monte Mar Palace

 

Spektakularnie położony hotel nad oceanem, w pobliżu endemicznego lasu laurowego Laurissilva,na północnym wybrzeżu Madery. Spokojna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku i zachwycające okolice zapewniają pełen relaks. Komfortowy czterogwiazdkowy Monte Mar Palace otoczony jest egzotycznym Ładne i zadbane wnętrza, połączenie naturalnego stylu pełnego światła i ekskluzywnych marmurów tworzy harmonijną całość. Posiłki w formule śniadania i obiadokolacje lub all inclusive. To bardzo dobre miejsce na wypoczynek we dwoje!

Termin: 6 – 13.02.2021
Wylot:
Warszawa
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie: Pokój 2 os.
Cena: 1999.00 PLN za osobę

Hotel Duas Torres

Doskonała lokalizacja dla aktywnych i nastawionych na zwiedzanie. Hotel położony jest niedaleko centrum Funchal z licznymi sklepami i restauracjami oraz blisko popularnych kąpielisk Lido i Ponta Gorda. Chwalony za czystość i profesjonalną obsługę, oferuje urządzone w minimalistycznym stylu, wygodne i nowoczesne pokoje z aneksami kuchennymi. Na miejscu jest restauracja serwująca kuchnię portugalską i 2 bary. Zaledwie 3,5 km od centrum FUNCHAL, ok. 7,2 km od Jardim Tropical Monte Palace, ok. 6,8 km od Jardim Botanico de Madeira. Wyżywienie – same śniadania także sprzyja odkrywaniu uroków wyspy.

Termin: 27.02 – 6.03.2021
Wylot:
Warszawa
Wyżywienie: śniadania
Zakwaterowanie: Studio 2 os.
Cena: 2249.00 PLN za osobę

Hotel Meliá Madeira Mare Resort & Spa

Nowoczesny, stylowy i elegancki hotel należący do znanej sieci hotelarskiej Meliá Hotels Inernational. Oferuje najwyższą jakość usług. Malowniczo położony, blisko stolicy wyspy Funchal, ma gustownie wyposażone wnętrza, wysokiej klasy restauracje i bary z tarasami, skąd rozciąga się piękny widok na ocean. Pełen relaks zapewnia także ekskluzywne i bogato wyposażone centrum Meliá Madeira Spa z bogatą propozycją masaży, zabiegów relaksacyjnych i upiększających. Wyżywienie w formule śniadania i obiadokolacje lub soft all inclusive. Idealne miejsce zarówno dla szukających relaksu, jak i chcących odkrywać uroki wyspy.

Termin: 13 – 20.02.2021
Wylot:
Warszawa
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie: Pokój 2 os.
Cena: 2579.00 PLN za osobę