Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Linie lotnicze LOT ogłosiły informację o uruchomieniu nowego połączenia do Delhi. Bezpośrednie loty z Warszawy do stolicy Indii ma być uruchomione od 17 września 2019 i będzie funkcjonować aż 5 razy w tygodniu.
Delhi będzie już szóstym azjatyckim kierunkiem LOT-u. Trasa Warszawa – Delhi będzie obsługiwana przez  dreamlinery w wersji 787-8 i 787-9. Lot z Warszawy do Delhi będzie trwał 6 godzin 50 minut, lot powrotny będzie trwał 8 godzin.

Połączenie z Delhi będzie funkcjonować według rozkładu:

Trasa Wylot Przylot Rozkład Okres podróży
Warszawa – Delhi 22:40 09:15 (+1) Wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela Od 17.09.19
Delhi – Warszawa 11:05 15:35 Poniedziałek, środa, czwartek, sobota, niedziela Od 18.09.19

 

warszawa - delhi

Delhi, które jest trzecią aglomeracją świata z ponad 26 milionami mieszkańców, zostało przed LOT nieprzypadkowo. W uzasadnieniu takiej właśnie decyzji LOT podaje m.in. “Po Singapurze, Indie są dla polskich przedsiębiorców drugim ośrodkiem inwestycji bezpośrednich w Azji. Z kolei Polska dla indyjskiego biznesu jest ważnym rynkiem inwestycji w sektorze IT i bramą do krajów Unii Europejskiej. Nowe połączenie LOT-u będzie kluczowym elementem w budowaniu więzi gospodarczych i dalszego rozwoju relacji biznesowych między krajami”.

Bez wątpienia poza aspektem biznesowym połączenie do Delhi będzie też ogromnym bodźcem dla turystycznych podróży do Indii. Samo Delhi, jak i całe Indie są dla polskich turystów podróżą bardzo egzotyczną i pełną kontrastów. W Delhi obok nowoczesnych kosmopolistycznych dzielnic, znajdują się dzielnice ,w których ludzie żyją na skraju ubóstwa. Nie brak tu także zabytków wpisanych na listę UNESCO. Podróż do Indii to kalejdoskop zmieniających się obrazów, jak podróż w czasie.

Już teraz można rezerwować bilety na połączenie Warszawa – Delhi w promocyjnych cenach:

Warszawa – Delhi:  cena w obie strony od 2299
Lublin, Rzeszów, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Zielona Góra, Katowice, Szczecin, Kraków –  Delhi : cena w obie strony od 2399 zł
Cena dotyczy przelotu w obie strony w klasie ekonomicznej z bagażem rejestrowym.