monalisa kołobrzeg

Mona Lisa Medical Wellness & Spa jest idealnym miejscem na regenerację zdrowia i cudowny odpoczynek. Z dala od centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy we wschodniej części Kołobrzegu, w pobliżu złocistej plaży i lasu, goście Mona Lisa mogą o każdej porze roku czerpać wszystko to, co najlepsze w polskim morzu. W pobliżu znajdują się doskonale utrzymane liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, którymi można przemierzać część wybrzeża od latarni morskiej w Kołobrzegu, aż po Ustronie Morskie. Przepiękne tereny zielone, zwłaszcza tereny chronione Eko Parku z unikalną florą i fauną, korzystny mikroklimat, to wszystko pozwala nabrać sił i spędzić cudowne chwile.

 

Sam budynek hotelu to tzw. budynek z duszą. Mieściło się tu przed wojną kasyno oficerów lotnictwa wojskowego. Do dziś zachowano wiele elementów dawnego wystroju, co w połączeniu z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem pokoi zaowocowało miłym rodzinnym klimatem. Mona Lisa Medical Wellness & Spa dysponuje 50 komfortowo wyposażonymi pokojami, jedno i dwu-osobowymi oraz apartamentami. We wszystkich jest łazienka z kabiną prysznicową oraz suszarką do włosów, dostęp do internetu WI-FI, Tv-Sat, telefon i sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada balkony, bądź tarasy.

 

monalisa30pokoj

 

Goście mają do dyspozycji także basen z przeciwfalą, bicze wodne, jacuzzi, saunę suchą i parową, gabinety kosmetyczne “Sztuka Piękna” oraz bazę zabiegową z bogatą ofertą zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych prowadzonych przez doświadczonych specjalistów, m.in. kąpiele solankowe, borowinowe, krioterapia, zabiegi usprawniające narządy ruchu.

 

mona lisa kołobrzeg

 

W ramach pobytu serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bufetu oraz napoje bezalkoholowe do posiłków.

 

mona lisa kołobrzeg

 

Kołobrzeg to największe i bardzo piękne polskie uzdrowisko, o niezrównanym uroku i bardzo bogatej historii, w którym nie można się nudzić. W czasie pobytu w Mona Lisa można zorganizować:

  • wycieczki z przewodnikiem po Kołobrzegu,
  • wycieczki autokarem z przewodnikiem do Berlina, Gdańska, Koszalina, Szczecina,
  • zwiedzania ogrodów Holturus – Dobrzyca
  • rejs statkiem na Bornholm
  • rejs wędkarski
  • rejs wzdłuż wybrzeża Kołobrzegu statkiem wycieczkowym

 

mona lisa kołobrzeg

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.monalisa.com.pl lub prosimy o kontakt z nami.

 

Mona Lisa Medical Wellness&Spa
ul. Lwowska 1
78-106 Kołobrzeg

 

mona lisa kołobrzeg