Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Ryga – stolica i największe miasto Łotwy, a także jedna z największych metropolii w krajach nadbałtyckich. Ryga doskonale łączy ponadczasową historię z nowoczesnością, podobnie jak oferowany przez nas hotel Pullman Riga Old Town.
Samo Stare Miasto jest wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. W czasie swojej ponad 800-letniej, burzliwej historii swój ślad zostawili tutaj zarówno niemieccy rycerze, jak i szwedzcy królowie czy rosyjscy komisarze. Dziś to tętniące życiem, ale też bardzo zielone, miasto na skrzyżowaniu szlaków Europy Wschodniej i Północnej.

Można tu bez problemu dolecieć – linie lotnicze LOT oferują codzienne połączenia z Warszawy do Rygi, a lot trwa zaledwie 1,5 godziny. Ze względu na fakt, że na Łotwie panuje liberalna i dynamicznie rozwijająca się gospodarka oraz przejrzysty system prawny, jest ona coraz częstszym kierunkiem podróży służbowych i nawiązywania kontaktów biznesowych. Łotwa jest wręcz określana jako „raj podatkowy”, a jej strategiczne położenie i liberalne prawo czynią z niej bardzo atrakcyjne miejsce dla inwestorów.

Przedstawiamy ofertę specjalną na pobyt w wyjątkowym hotelu – Pullman Riga Old Town 5*

Hotel Pullman Riga Old Town doskonale nadaje się nie tylko na pobyty turystyczne nastawione na zwiedzanie miasta i okolic, ale również na biznesowe spotkania czy szkolenia i konferencje. Jego położenie i infrastruktura zapewnią doskonałą jakoś i komfort każdego pobytu.

Pullman Riga Old Town mieści się w samym sercu historycznego centrum miasta, w pieczołowicie odrestaurowanym budynku dawnych stajni pochodzącym z 1789r oraz przylegającej do niego nowoczesnej części. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się budynek Parlamentu, Teatru Narodowego, Opera Narodowa i Plac Katedralny. Hotel należy do sieci Accor Hotels. Hotel posiada 155 luksusowych pokoi, kompleksowe centrum konferencyjne z 8 salami, wyrafinowaną restaurację, winotekę, bar, luksusowe SPA z 19-metrowym basenem, własny parking. Klienci oceniają bardzo wysoko hotel Pullman Riga Old Town przede wszystkim ze wzglądu na doskonałą lokalizację w centrum miasta, bardzo wysoki serwis i jakość usług, a także świetne SPA.

Oferujemy specjalne ceny na wyjazdy grupowe lub indywidualne:

Okres pobytu: pomiędzy 7 czerwca 2018 a 30 września 2018

Pokój SGL: cena 170 Euro za pokój za noc ze śniadaniem

Pokój DBL: cena 185 Euro za pokój za noc ze śniadaniem

Okres pobytu: pomiędzy 1 października 2018 a 30 kwietnia 2019

Pokój SGL: cena 155 Euro za pokój za noc ze śniadaniem

Pokój DBL: cena 170 Euro za pokój za noc ze śniadaniem

Ilość nocy: dowolna

Dodatkowo – możliwość wynajęcia sali konferencyjnej – Hotel Pullman Riga Old Town posiada 6 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, z czego największa z nich jest przeznaczona dla 200 osób.

Zapraszamy do rezerwacji

Zapytaj o ofertę wyjazdu do Hotelu Pullman Riga Old Town