Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

WŁOCHY na weekend majowy – Wenecja, Rzym, San Marino i wypoczynek na Riwierze Adriatyckiej

Zwiedzanie najpiękniejszych, symbolicznych miast Włoch  – Rzymu i Wenecji, połączone z cudownym odpoczynkiem na szerokich plażach na Riwierze Olimpijskiej.

Szczegóły wyjazdu:

TERMIN: 28.04 – 05.05.2018

TRANSPORT: autokar, wyjazd z Wrocławia

WYŻYWIENIE: śniadanie i obiadokolacja

CENA: 1363 zł\osoby

Weekend majowy Włochy – ramowy program:

Dzień 1:
Wyjazd z Katowic (Wrocławia) w godzinach południowych. Przejazd przez Czechy i Austrię. Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 2:
Dzień wolny -wypoczynek na Riwierze.

Dzień 3:

Zwiedzanie Rzymu – wycieczka całodniowa. W programie najwspanialsze zabytki Rzymu starożytnego: Forum Romanum, Fora Cesarskie, Koloseum, spacer przez barokowe dzielnice miasta ze słynnymi zabytkami: Piaza Navona, Fontanna di Trevi, Panteon, Schody Hiszpańskie, oraz Watykan: Plac i Bazylika Św. Piotra. Późnym wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 4:
Dzień wolny -wypoczynek.

Dzień 5:
Zwiedzanie Wenecji – wycieczka całodniowa. Rejs barką turystyczną z parkingu na Punta Sabbioni w pobliże Placu św. Marka, zwiedzanie m. in.: pełnej zrabowanych w Bizancjum arcydzieł Bazylikę Św. Marka, Pałac Dożów i malowniczy Most Rialto. Dla chętnych – możliwość przejażdżki prawdziwą wenecką gondolą.

Dzień 6:
Dzień wolny -wypoczynek.

Dzień 7:
Po śniadaniu dzień wolny na wypoczynek i plażowanie. Po południu wycieczka do San Marino, uważanego za najstarszą republikę świata, malowniczo położonego na wzniesieniu, gdzie zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 8:
Dzień wolny na wypoczynek. Dla chętnych wycieczka do Asyżu (opcjonalna, płatna na miejscu 39 Eur/os. Minimalna ilość osób,by wycieczka się odbyła to 20 osób).

Dzień 9:
Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 10:
Przyjazd do Katowic w godzinach wczesnoporannych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

turystyka@bissole.pl tel. 781799990