Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Trzy nowe kierunki z wrocławskiego lotniska na sezon 2018 uruchomi Ryanair. To przede wszystkim wakacyjne, turystyczne kierunki: Ateny, Faro i Podgorica.

Połączenie do Aten zostało ogłoszone już jakiś czas temu, natomiast ma wystartować od maja 2018. Będzie funkcjonowało dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki.Uroków i walorów turystycznych greckiej stolicy nie trzeba przedstawiać. Jest to przy tym tez częsty kierunek podróży biznesowych.

Rozkład połączenia Wrocław – Ateny:

Trasa: Dni operacji: Godzina wylotu: Godzina przylotu:
Wrocław – Ateny Poniedziałek, piątek 11.35 15.10
Ateny – Wrocław Poniedziałek, piątek 9.35 11.10

Bilety z Wrocławia do Aten oraz powrotne są już dostępne w sprzedaży, a ceny w jedną stronę wynoszą od 94zł.

Chcesz skorzystać z połączenia? Skontaktuj się z nami!

Faro i Podgorica

Faro leżące na południu Portugalii, w regionie Algarve słynie z przepięknych szerokich plaż, a także doskonałych pól golfowych. Podgorica – stolica Czarnogóry to dobry punkt do spędzania wakacji na wybrzeżu adriatyckim Czarnogóry. Na tą chwilę nie są jeszcze znane informacje dotyczące rozkładu oraz cen do Faro i Podgoricy. Loty mają się odbywać raz w tygodniu.

– Niskokosztowe loty do Faro i Podgoricy to zupełnie nowe możliwości dla osób, które samodzielnie organizują wakacyjny wypoczynek, a także ciekawe uzupełnienie kierunków południowych reprezentowanych u nas głównie przez Hiszpanię czy Włochy – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Sprawdź pozostałe promocje