F1 Abu Zabi

Połączenie wyjazdu typu incentive z wielkim wydarzeniem sportowym to doskonały pomysł! Wśród takich imprez doskonale sprawdzają się wyścigi Formuły 1, które zawsze dostarczają zawsze niesamowitych emocji.

Jako, że cały sezon trwa od marca aż do początku grudnia i “objeżdża” praktycznie cały świat – możliwości do obejrzenia zawodów na żywo jest sporo. Wyścigi odbywają się w pięknych miastach świata i można bardzo ciekawie na bazie wyścigów zbudować program całego wyjazdu Potraktowanie takiego wyjazdu na F1 jako wyjazd motywacyjny czy nagrodowy jest bardzo dobrym pomysłem. Od wielu lat finał całych rozgrywek Formuły 1 odbywa się właśnie w Abu Dhabi. Bywa, że dopiero ten ostatni wyścig wyłania zwycięzcę całego sezonu. Jak będzie tym razem? Warto się przekonać na własne oczy!

Finał Grand Prix w Abu Zabi odbędzie się 20 listopada 2022

Tor w Abu Zabi został wybudowany na naturalnej wyspie Yas (powiększonej sztucznie o 1/3), która leży na wschód od wyspy Abu Zabi. Wraz ze światowej klasy torem wyścigowym Yas Marina Circuit, na wyspie Yas powstał także park rozrywki Ferrari World, hotele, pola golfowe i centrum handlowe na przestrzeni 300 000 m2. Na sezon 2022 tor został dodatkowo zmodyfikowany, aby był przystosowany do możliwości ulepszonych bolidów i zapewniał możliwość ścigania się „koło w koło”. Dzięki temu rywalizacja na torze będzie jeszcze bardziej zaciekła i ekscytująca!

Przedstawiamy przykładowy kilkudniowy program wyjazdu dla grup incentive do Abu Dhabi z uczestnictwem w Grand Prix F1 Abu Dhabi, który w połączeniu z licznymi atrakcjami, jakie towarzyszą wyścigom oraz możliwościami atrakcji w Abu Dhabi czy Dubaju da gwarantowany efekt WOW!

Program wyjazdu na Grand Prix w Abu Zabi

Termin: 17 – 21.11.2022

Dzień 1:

Przylot do Abu Dhabi (lub Dubaju). Powitanie przez lokalnego przedstawiciela biura.

Transfer do wybranego hotelu i zakwaterowanie.

Możliwość zorganizowanie powitalnej uroczystej kolacji w hotelu.

Dzień 2:

Śniadanie w hotelu.

Polecamy zakup 3-dniowego biletu wstępu na zawody, który daje ogromne możliwości uczestnictwa w atrakcjach na torze takich jak: spacer po Pit Line, specjalna sesja autografów od zawodników, wstęp do strefy Fan Zone, koncerty i wydarzenia specjalne organizowane na Oasis Area. Zaplanowany jest także wyścig historycznych samochodów F1 oraz Pirelli Hot Laps i znacznie więcej.

Przy zakupie biletu 3 dniowego  – transfer na Yas Island, gdzie goście będą mogli skorzystać z rozrywek podczas sesji treningowej.

Przy biletach dwudniowych można przeznaczyć dzień na odpoczynek i plażowanie lub odwiedzić fantastyczne centrum rozrywki Ferrari World, park wodny Yas Waterworld czy park narodowy Eastern Mangrove Lagoon.

Proponujemy również zorganizowanie wyprawy na pustynię – safari autami 4×4 z wieloma atrakcjami takimi jak: przejażdżki po pustyni na końskim grzbiecie czy wielbłądzie lub na quadach czy surfing na wydmach, wyjątkowy zachód słońca na pustyni w wiosce Beduinów, kolacja w towarzystwie Belly Dancer i pamiątkowy tatuaż. Atrakcje dubajskiej pustyni są zawsze niesamowitym przeżyciem!

Dzień 3:

Po śniadaniu City Tour po Abu Dhabi z przewodnikiem. Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi znana również jako Arabski Klejnot. Tutaj można podziwiać nowoczesne interpretacje tradycyjnej arabskiej architektury w wielu drapaczach chmur, willach i pałacach, które ciągną się wzdłuż promenady w stylu Riviera. Obowiązkowy punkt zwiedzania to Wielki Meczet Szejka Zayeda, który jest uważany za największy architektoniczny skarb współczesnego ZEA.

Następnie przejazd przez Corniche Road z przystankiem na zdjęcia przy falochronie i kultowym hotelu Abu Dhabi Emirates Palace i zwiedzanie Heritage Village – zrekonstruowanej tradycyjnej „oazy”. Wizyta tu jest jak „podróż do przeszłości” i doświadczenie życia w Abu Zabi, zanim przychody z ropy naftowej zmieniły krajobraz kraju. Poza samym doświadczeniem pustynnego życia są tu także warsztaty, w których rzemieślnicy demonstrują tradycyjne umiejętności, a kobiety siedzą tkając i przędąc.

Po wycieczce goście zostaną przewiezieni na wyspę YAS na rundę kwalifikacyjną oraz będą uczestniczyć w atrakcjach.

Dzień 4:

Po śniadaniu czas na odpoczynek.

Transfer do Yas Marina Circut na Grand Prix F1.

Powrót do hotelu. Możliwość zorganizowania pożegnalnej kolacji.

Dzień 5:

Śniadanie w hotelu.

Wykwaterowanie i transfer na lotnisko w Abu Dhabi.

Powrót do kraju.

Informacje

  • propozycja programu jest orientacyjna – na życzenie klienta można go modyfikować oraz dodawać wybrane atrakcje
  • możliwość przelotu do Abu Dhabi lub Dubaju
  • polecamy hotele 4* i 5* w Abu Dhabi np. Novotel Al Bustan, Abu Dhabi Edition, Marriott Downtown Abu Dhabi
  • szczegółowa wycena na życzenie
  • ceny biletów wstępu na Grand Prix F1 Abu Dhabi: miejsca na Abu Dhabi Hill – bilet 2-dniowy 699AED, bilet 3-dniowy – 999AED; ceny biletów wstępu na pozostałe lokalizacje na torze podamy na życzenie