Bissole Business Travel Podróże Służbowe

Bissole Business Travel to ekspert w organizacji podróży biznesowych. Mamy 13 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie obsługiwaliśmy ponad 470 firm. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi niezbędne przy organizacji podróży służbowych oraz pełna organizacja różnego rodzaju wyjazdów firmowych typu incentive.

 

Specjalizujemy się w obsłudze klientów korporacyjnych, wprowadzamy wyspecjalizowane narzędzia usprawniające rezerwację, zarządzanie i rozliczanie poszczególnych elementów podróży biznesowych. Stałą opiekę i 24/7 help desk zapewniają naszym klientom wykwalifikowani kasjerzy lotniczy i specjaliści rynku business travel. Naszym celem jest świadczenie naszym klientom usługi “all inclusive”, począwszy od pomocy w zaplanowaniu podróży, poprzez rezerwację, sprzedaż i pełną obsługę rezerwacji, aż po skrupulatne i transparentne rozliczenie i raportowanie wydatków.

 

Bilety lotnicze

organizacja podróży służbowych Dzięki dostępowi do najlepszych systemów rezerwacyjnych oraz bezpośrednim kontaktom z liniami lotniczymi obsługujemy wszystkie regularne linie lotnicze oraz tzw. przewoźników niskokosztowych. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na szybką reakcję i pomoc w sytuacjach awaryjnych oraz ofertę skrupulatnie dopasowaną do zamówienia biznesowego.

 

Bilety kolejowe

pociąg Przez system rezerwacyjny, na którym pracuje Bissole Business Travel, jesteśmy w stanie zarezerwować dla naszych klientów wybrane połączenie czy to we Włoszech, Anglii, Kazachstanie czy innym kraju. Praktycznie wszystkie formalności i rozliczenia można załatwić przed wyjazdem i nie tracić czasu na zwykle tłocznych dworcach kolejowych.

 

Rezerwacja hoteli

hotel Dzięki dostępowi do wielu profesjonalnych, dedykowanych dla biur podróży, systemów rezerwacyjnych oraz długoletniemu doświadczeniu w rynku business travel, proponujemy naszym klientom kilka najkorzystniejszych wariantów rezerwacji pod względem ceny, lokalizacji oraz elastyczności oferty. Wszelkie rozliczenia z hotelami mogą być realizowane za naszym pośrednictwem.

 

Wizy

wizy Za pośrednictwem Bissole Business Travel uzyskacie Państwo profesjonalną, kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem wizy. Oferujemy usługi przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosków wizowych do wszystkich krajów, do których jest wymagana wiza dla obywateli polskich.

 

Ubezpieczenia

ubezpieczenia Oferowane przez Bissole Business Travel polisy obejmują zarówno podróże krajowe, jak i zagraniczne. Oferujemy Państwu ubezpieczenia podróżne dwóch najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych w tym zakresie: Signal Iduna oraz ERV (Europejskie), z oferty których zaproponujemy Państwu najlepszy wariant.

 

Zwrot kosztów rezygnacji

zwrot kosztów Naszym klientom, podróżującym zarówno służbowo, jak i prywatnie, rekomendujemy zawarcie ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które ma zastosowanie do dowolnego typu wyjazdów oraz przewiduje aż 22 powody rezygnacji i możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o akty terroru. Ubezpieczeniem skierowanym typowo do podróży biznesowych jest dedykowane dla firm „Ubezpieczenie kosztów rezygnacji business”.

 

Bilety promowe i bilety autokarowe

bilety Bissole Business Travel sprzedaje bilety promowe na przejazdy pasażerskie oraz bilety towarowe cargo dla ciężarówek na połączenia w całej Europie. Oferujemy również bilety autokarowe na przewozy wszystkich przewoźników dostępnych na rynku, w tym także na bardzo wygodne połączenia po Polsce oferowane przez Polski Bus.

 

Wynajem aut, autokarów, busów i transfery

wynajem aut Bissole Business Travel ściśle współpracuje z największymi, renomowanymi firmami rent a car. Największą zaletą korzystania z naszych usług jest zwolnienie Państwa z obowiązku posiadania karty kredytowej jako gwarancji, a wszelkie rozliczenia realizowane są przez nasze biuro.
Na specjalne zamówienia za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać rezerwacji prywatnych transferów oraz wynajmu busów lub autokarów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

 

Naszym klientom oferujemy również fachową pomoc w budowie firmowej polityki podróży służbowych, wsparcie w założeniu i prowadzeniu BTA – Rachunku Rozliczeń Podróży Służbowych oraz automatyczne uwzględnianie zamówień w programach lojalnościowych przewoźników lotniczych. W czasie organizowanych przez nas spotkań z klientami staramy się przekazywać im nasz know-how dotyczący wszelkich nowości i innowacyjnych rozwiązań, jakie pojawiają się w branży business travel, tak by mogli czerpać jak najwięcej korzyści ze współpracy z nami i z odbywanych podróży.

 

Korzyści ze współpracy z Bissole Business Travel:

 

business travelOszczędność czasu

Dzięki współpracy z naszymi ekspertami czas poświęcony na organizację podróży i wyjazdów biznesowych będzie znacznie krótszy, a cały proces planowania – prostszy i bardziej przejrzysty.

 • wszystkie usługi dostępne są w jednym miejscu,
 • wszystkie faktury Klient otrzymuje z jednego źródła,
 • porównujemy dla naszych Klientów oferty wielu dostawców i wybieramy najkorzystniejsze opcje,
  wspieramy procesy reklamacyjne,
 • nasz help desk gwarantuje obsługę 24/7, czyli przez 24 godziny 7 dni w tygodniu oraz świadczy natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.

 

business travelOszczędność kosztów

Kompleksowa obsługa podróży w jednym miejscu, przejrzyste rozliczenia, przejęcie płatności, brak ukrytych kosztów i jedna faktura to w efekcie mniejsze koszty dla Klienta. Korzystanie z usług profesjonalnego biura oraz nowoczesnych systemów rezerwacyjnych może je obniżyć nawet o 23%!

 • negocjujemy w imieniu Klientów stawki korporacyjne w liniach lotniczych i hotelach,
 • nasi Klienci mają zawsze dostęp do aktualnych zniżek i promocji u dostawców,
 • wdrażamy programy optymalizujące wydatki Klienta,
 • koordynujemy uczestnictwo w programach lojalnościowych,
 • oferujemy dogodne formy płatności (przelew, karta kredytowa firmowa, rachunek BTA/Business Account Travel) i formy fakturowania (odroczenie płatności oraz poprawa płynności finansowej).

 

business travelWiększa kontrola i łatwiejsze zarządzanie rezerwacjami

Na osiągnięcie oszczędności oraz optymalizację budżetu na podróże służbowe wpływa także ścisła kontrola wydatków oraz dobrze skonstruowany sposób zarządzania nimi. Dzięki nowoczesnym systemom rezerwacyjnym i księgowym, na jakich pracuje Bissole Business Travel, ewidencjonowanie i monitorowanie podróży jest łatwiejsze i przejrzyste.

 • przedstawiamy raporty sprzedaży, analizy kosztów i trendów podróży,
 • stosujemy stałe, wynegocjowane z Firmą stawki opłat transakcyjnych,
 • umożliwiamy wdrożenie oraz obsługę systemu rezerwacyjnego typu self-booking tool do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut,
 • dokonujemy eksportu danych do zewnętrznych systemów informatycznych i płatniczych takich jak: Air Plus, iBANK, AMEX BTA, PRISM, MasterCard, VISA,
 • przy składaniu ofert przestrzegamy ustalonej w Firmie polityki podróży, dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta,
  umożliwiamy rozliczenie dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów w ramach jednej delegacji (np. restauracje, dodatkowe transfery itp.).

 

business travelProfesjonalne doradztwo i obsługa

Do dyspozycji każdego Klienta jest indywidualnie dedykowany konsultant Bissole. Dzięki temu nasze oferty są zawsze dostosowane do zindywidualizowanych potrzeb każdej współpracującej z nami firmy.

 • pomagamy Klientom w budowie polityki podróży służbowych firmy,
 • opracowujemy przydatne wykazy trendów podróży,
 • oferujemy gratis Check-in service, czyli elektroniczną odprawę,
 • obsługujemy zmiany i zwroty dokonywane w trakcie podróży oraz pomagamy klientom w procesie reklamacyjnym,
  gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę, opartą o istniejące standardy i procedury.

 

Elastyczne, indywidualne modele współpracy

Standardowo pojęcie „model współpracy” odnosi się do formy komunikacji pomiędzy biurem a klientem/firmą i sposobu zamawiania różnych usług wykorzystywanych
w podróżach służbowych. Są to modele:

 • Rezerwacje offline – kiedy komunikacja pomiędzy biurem a firmą przebiega za pomocą maili czy telefonów.  W taki sposób przesyłane są zarówno zamówienia
  na dane usługi, jak i propozycje biura i ostateczne zatwierdzenie podróży przez klienta. Do tego celu mogą służyć specjalnie skonstruowane formularze.
 • Rezerwacje online – kiedy do rezerwowania usług typu bilety lotnicze, hotele czy wynajem aut służy specjalna platforma rezerwacyjna (tzw. self booking tools),
  w której rezerwacje dokonywane są osobiście przez pracowników firmy.

Bissole Business Trevel stosuje oba te modele współpracy, zależnie od potrzeb i możliwości firmy, a także od rodzaju zamawianej usługi. Natomiast w indywidualnie ustalanym modelu współpracy z firmą określamy także inne aspekty dotyczące m.in. metod i częstotliwości fakturowania, form i terminów płatności, raportowania wydatków i innych niezbędnych do prawidłowego i sprawnego funkcjonowania współpracy czynników.

 

Cały świat w zasięgu z Bissole Business Travel

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą incentive travel. Od 12 lat organizujemy profesjonalne wyjazdy integracyjne i wyjazdy motywacyjne. Nasi Klienci byli już na wszystkich kontynentach świata, a o jakości naszych usług świadczą wystawiane nam referencje.

Dokąd chcesz pojechać?

***

Bissole Business Travel jest Organizatorem Turystycznym wpisanym do Centralnej Ewidencji pod numerem 05408 oraz posiada zabezpieczenie w formie gwarancji ubezpieczeniowej. Jest członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej (BPCC), a także Dolnośląskiej Izby Turystycznej (DIT). Za naszą fachowością przemawiają uzyskane certyfikaty, ale przede wszystkim rekomendacje zadowolonych Klientów.