Organizacja incentive travel to nasza pasja!

Przez 15 lat naszej działalności stworzyliśmy setki unikalnych programów wyjazdów zarówno dla kilku- , jak i kilkuset osobowych grup. Były to typowe wyjazdy integracyjne z licznymi warsztatami i działaniami teambuildingowymi, motywacyjne i nagrodowe z unikalnymi aktywnościami podkreślającymi wyjątkowość całego wyjazdu, a także wyjazdy luksusowe pełne spektakularnych miejsc. To także od początku do końca wyjazdy tzw. szyte na miarę, nawet rodzinne, w których po prostu spełnialiśmy czyjeś marzenia!
Odwiedziliśmy z naszymi Klientami spory kawałek świata, od Australii z meczem Australian Open, magiczną Laponię z wizytą u Mikołaja, Dubrownik, który stał się miejscem uroczystej rocznicowej gali, Dubaj, który wielokrotnie zachwycał wszystkich swoim rozmachem, po USA, które łączyło podróż służbową z indywidualnie przygotowanym programem zwiedzania. Każda taka podróż była dla nas niezapomniana i mamy nadzieję, że dla naszych Klientów także.

Pieczołowicie przygotowujemy także BRANDING wyjazdu. Przez lata naszej działalności, wraz z rozwojem technologii znacznie ewoluowały jego formy.

Elementy brandingu to m.in.

Aplikacja mobilna

Spersonalizowana, nowoczesna i przejrzysta aplikacja mobilna zawierająca wszelkie szczegóły wyjazdu i umożliwiająca stały kontakt z uczestnikami i sprawne zarządzanie wyjazdem.

Strona internetowa

Dedykowana platforma z formularzem rejestracyjnym

Gadżety

gadżety reklamowe m.in. koszulki, czapeczki i in.

Identyfikatory

Imienne identyfikatory ze smyczkami z logo firmy / wyjazdu

Wizytówki

Połączone w informacjami praktycznymi (np. ważne adresy, telefony)

Witacze

Z logo firmy / wyjazdu, oznakowanie autokaru, hotelu i restauracji

Przewodniki

programy wyjazdu, mini – przewodniki, książki zadań i zabaw integracyjnych

Nasi Klienci – nasze portfolio:

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji na przestrzeni lat. Mieliśmy przyjemność współpracować z takimi firmami jak: Vorwerk Polska, Daikin, Kancelaria „Domański Zakrzewski Palinka”, Sika Poland, Kolanko, Baumit i wiele innych. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i za każdą wspólną podróż! I nieustannie zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.