Venice Simplon – Orient-Express

“Pociąg, wobec którego mierzone są wszystkie inne pociągi luksusowe”

– Vanity Fair

Nowe podróże po Europie na 2021 i 2022 rok

Wielkie zainteresowanie podróżami Venice Simplon – Orient-Express skłoniło Belmond do uruchomienia nowych tras. To jak nowy, oryginalny europejski Grand Tour, podczas którego pociągi przemierzają Włochy, Szwajcarię, Belgię i Holandię i odwiedzają po drodze najwspanialsze miasta.

Jest także w wielu przypadkach możliwość odbycia tylko części podróży bądź również podróży powrotnej i spędzania tym sposobem aż 4 dni w tym niezwykłym hotelu na kołach. Dodatkowo na trasie z Florencji goście mogą także połączyć podróż z pobytem w niesamowitych hotelach sieci Belmond w Toskanii.

Poniżej przedstawiamy kilka tras, rozkładów i cen pociągów Venice Simplon Orient Express. W razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Uwaga!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie podróżami Venice Simplon Orient Express prosimy po wyborze trasy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności miejsc. Niektóre trasy są rezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem. Najbardziej aktualne informacje o dostępności oraz cenach przekazujemy na zapytanie.

Trasy Venice Simplon – Orient-Express

Wenecja - Werona - Paryż - Londyn

Klasyczna podróż z cudownej Wenecji do Londynu. Jedna z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych. W czasie tej dwudniowej podróży możesz poczuć cała magię i tajemnicę Orient Expressu. Wyjeżdżając o poranku z Wenecji wkroczysz do świata elegancji i luksusu, a nad pełnym komfortem podróży będzie cały czas czuwał stewart. Najlepsze dania serwowane w pięknym wagonie restauracyjnym, doskonałe wino i drinki w Champagne Bar – dzięki temu wszystkiemu będziesz mógł się rozsmakować w podróżach pociągami luksusowymi.

UWAGA:

Podróż można zacząć w Wenecji lub Weronie i zakończyć ją w Paryżu lub kontynuować do Londynu (w zależności od terminu). Konieczna jest decyzja w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
marzec 2022: 16 / 23 / 272sprzedane
kwiecień 2022: 2 / 6 / 11 / 19 / 272sprzedane
maj 2022: 3 / 18 / 22 24.120 GBP
czerwiec 2022: 1 / 7 / 15 24.120 GBP
lipiec 2022: 13 / 2024.120 GBP
sierpień 2022: 17 / 2327.350 GBP
wrzesień 2022: 14 / 21 / 252sprzedane
październik 2022: 4 / 12 / 16 / 19 / 26 / 302sprzedane / dostępny tylko 19.10 - cena od 11.500 GBP
listopad 2022: 92sprzedane

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch; herbata i kawa z ciastem i słodyczami; wystawna czterodaniowa kolacja: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; przepyszny brunch; popołudniowa herbata serwowana z lampką angielskiego wina musującego na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman.

Londyn - Paryż - Werona - Wenecja

To jedna z najpopularniejszych podróży Venice Simplon-Orient-Express. Klasyczna podróż pociągiem będącym ikoną stylu, szyku i elegancji. Wstępując na pokład Orient Expressu przenosisz się w inne czasy dzięki doskonale odrestaurowanym wnętrzom, najwyższej klasy obsłudze godnej królów, najlepszej kuchni i wysokiej klasy winom. W takim otoczeniu każda chwila jest cenną pamiątką.

UWAGA:

Podróż można rozpocząć w Londynie lub w Paryżu i zakończyć ją w Weronie lub kontynuować do Wenecji (w zależności od terminu). Konieczna jest decyzja w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
marzec 2022: 17 / 24 / 282sprzedane
kwiecień 2022: 3 / 7 / 14 / 20 / 282sprzedane
maj 2022: 8 / 19 / 23 / 262sprzedane
czerwiec 2022: 2 / 12 / 16 / 20 / 232sprzedane
lipiec 2022: 7 / 14 / 21 / 282sprzedane / na 28.07 dostępne - cena od: 9.975GBP
sierpień 2022: 182sprzedane
wrzesień 2022: 8 / 15 / 18 / 22 / 26 / 292sprzedane
październik 2022: 9 / 13 / 17 / 20 / 27 / 312dostępne 13 i 31.10; cena od 9.975 GBP
listopad 2022: 3 / 102sprzedane

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Wykwintny trzydaniowy brunch serwowany z musującym Bellini na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman; jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wystawna czterodaniowa kolacja: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wspaniały trzydaniowy lunch; herbata i kawa z ciastem i słodyczami.

Paryż - Stambuł

Jedna z najbardziej wyjątkowych podróży Orient Express. W magiczną podróż z Paryża do Stambułu można się wybrać tylko raz w roku.

Wsiadając na Paris Gare de l’ Est od razu przenosisz się w świat minionej belle epoque, a następnego dnia jesteś w Budapeszcie. W przepięknym Budapeszcie spędzisz noc i dzień, udasz się w rejs po Dunaju, by poczuć atmosferę i urok miasta. Następnie udasz się w dalszą podróż, po drodze odwiedzając Bukareszt i tam również spędzając noc i zwiedzając miasto, by w ostatnim odcinku podróży przemierzyć Bułgarię i wybrzeże Morza Czarnego, docierając do Turcji. Zanim dotrzesz do Stambułu jeszcze na pokładzie Orient Express zjesz śniadanie i lunch inspirowane turecką kuchnią. A później już odkryjesz sam urok orientalnego Stambułu.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
26 sierpnia 20226od 17.500 GBP / sprzedane

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Trzy noce na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka szampana; wystawna czterodaniowa kolacja: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; codziennie wspaniały trzydaniowy lunch na pokładzie pociągu; nocleg w hotelu w Budapeszcie z kolacją; zwiedzanie Budapesztu oraz rejs po Dunaju z lunchem w lokalnej restauracji; zwiedzanie Pałacu Peles w Sinaia; nocleg w hotelu w Bukareszcie ze zwiedzaniem miasta i kolacją.

Stambuł - Paryż

Z barwnych bazarów w Stambule aż do zachwycających świateł Paryża! Zapraszamy w zapierającą dech w piersiach przygodę przez Europę na pokładzie Venice Simplon-Orient-Express.

Każda chwila na pokładzie luksusowego Orientu to zapowiedź wspomnienia trwającego całe życie. Wykwintne posiłki podawane w pięknie odrestaurowanych wnętrzach, najlepszy serwis, eleganckie towarzystwo. A do tego magiczne odwiedzane miejsca. Przepiękny zamek Peles w Rumunii, Bukareszt, rejs po Dunaju w Budapeszcie, aż do magicznego Paryża.

To klasyczna trasa Venice Simplon-Orient-Express, którą można odbyć tylko w roku.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
02 września 2022617.500 GBP / sprzedane

Cena za osobę w funtach brytyjskich w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Trzy noce na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka szampana; wystawna czterodaniowa kolacja: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; codziennie wspaniały trzydaniowy lunch na pokładzie pociągu; zwiedzanie Pałacu Peles w Sinaia; nocleg w hotelu w Bukareszcie ze zwiedzaniem miasta i kolacją; zwiedzanie Budapesztu oraz rejs po Dunaju z lunchem w lokalnej restauracji; nocleg w hotelu w Budapeszcie z kolacją.

Amsterdam – Bruksela – Innsbruck – Werona – Wenecja

Nowa trasa w 2021

Odkryj urok i szyk na pokładzie jedynego na świecie tak luksusowego pociągu, na nowej trasie z przepięknego Amsterdamu do romantycznej Wenecji. Każda chwila spędzona na pokładzie z pewnością stanie się cennym wspomnieniem. Popijaj pomysłowe koktajle i skosztuj wykwintnych dań stworzonych przez zespół kucharzy podziwiając wspaniałe widoki mijanych Alp, słynącą z czekolady Belgii i jej stolicę, Innsbruck, określany również “stolicą Alp”, czy słynną Werony.

UWAGA: Podróż można rozpocząć w Amsterdamie, Brukseli lub Paryżu i zakończyć ją w Weronie, Innsbrucku lub kontynuować do Wenecji (w zależności od terminu). Konieczna jest decyzja w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
14 kwietnia 202224.120 GBP/ sprzedane

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch (zależności od trasy lunch serwowany w oba dni); wystawna czterodaniowa kolacja; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; kawa, herbata z ciastem i słodyczami.

 

Wenecja – Werona – Bruksela – Amsterdam

Nowa trasa w 2021

Wyrusz w niesamowitą przygodę na pokładzie luksusowego pociągu na nowej trasie z przepięknego Amsterdamu do romantycznej Wenecji, która łączy trzy europejskie stolice: Paryż, Brukselę i Amsterdam. Wyjeżdżając z Wenecji warto poświęcić trochę czasu na spacer po pociągu odkrywając luksusową kabinę, ukryte zakątki i wyszukane szczegóły zanim udasz się do jednego z trzech wagonów restauracyjnych na wystawną kolację. Delektuj się przepysznymi daniami stworzonymi przez wyśmienity zespół kucharzy i wznieś toast z innymi gośćmi za ten wyjątkowy wieczór. Udaj się na noc do swojej luksusowej kabiny. Tuż przed przyjazdem na stację Paris Gare de l’Est do kabiny zostanie podane śniadanie, a przed przyjazdem do Amsterdamu delektuj się kawą, herbatą i słodką przekąską.
 

UWAGA: Podróż można zacząć w Wenecji lub Weronie i zakończyć ją w Brukseli lub kontynuować do Amsterdamu. Konieczna jest decyzja w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
11 kwietnia 2022211.500 GBP

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express, dedykowana obsługa, powitalna lampka wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch w oba dni, wystawna czterodaniowa kolacja; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

 

Paryż – Genewa – Innsbruck – Werona – Wenecja

Nowa trasa w 2021

Wsiądź na pokład legendarnych, ciemnoniebieskich wagonów w Genewie, aby przeżyć niezwykłą przygodę w luksusowym stylu podróżując przez słynną przełęcz Brenner i podziwiając majestatyczne widoki jadąc przez Alpy. Za dnia podziwiaj piękną scenerię gór i jezior Szwajcarii oraz miasta, pośród których przejeżdża pociąg w tym m.in. Innsbrucka określanego mianem „stolicy Alp” oraz miasto zakochanych czyli Weronę. Gdy zapadnie noc, przygotuj się na obfitą kolację w jednym z trzech wagonów restauracyjnych. W czasie wolnym poznaj kultową historię pociągu, słuchając opowieści stewarda.

UWAGA: Podróż można rozpocząć w Paryżu lub Genewie i zakończyć ją w Innsbrucku, Weronie lub kontynuować do Wenecji (w zależności od terminu). Konieczna jest decyzja w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
30 czerwca 20222 11.000 GBP
4 sierpnia 2022211.000 GBP

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch; wystawna czterodaniowa kolacja; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; kawa, herbata z ciastem i słodyczami.

 

Rzym – Paryż

Nowa trasa w 2021

Wyrusz w niesamowitą podróż pomiędzy dwoma stolicami: od antycznego Rzymu do francuskiego miasta miłości. Po drodze rozkoszuj oczy jednymi z najpiękniejszych włoskich krajobrazów, zwłaszcza pięknej usianej słonecznikami i winnicami Toskanii. Po zakwaterowaniu w wygodnej kabinie czeka na Ciebie relaksujące popołudnie. Delektuj się pysznymi ciastkami i kawą w swojej kabinie. Wieczorem wystawna czterodaniowa kolacja przygotowana przez zespół ekspertów. Podczas posiłku kojące melodie grane przez pianistę zachwycą Twoje zmysły. Udaj się na wypoczynek do kabiny, przekształconej w przytulną sypialnię. Śniadanie kontynentalne serwowane do kabiny przez przybyciem na stację Paris Gare de l’Est, gdzie kończy się Twoja podróż.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
29 czerwca 20222sprzedane
3 sierpnia 202223.285 GBP

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Jedna noc na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wystawna czterodaniowa kolacjai; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wykwintny trzydaniowy lunch; kawa lub herbata z ciastem i słodyczami.

 

Londyn – Paryż – Praga

Nowa trasa w 2022

Wsiądź do pociągu Belmond British Pullman w stylu art deco, siostrzanego pociągu do Wenecji Venice Simplon Orient Express i delektuj się przepysznym brunchem w towarzystwie orzeźwiającego Bellini, jadąc przez wiejskie okolice hrabstwa Kent do Folkestone. Przejazd autokarem do Calais, gdzie na stacji Calais Ville czekać będą legendarne wagony Venice Simplon Orient Express. Usiądź wygodnie w prywatnej kabinie, zanim zjesz wystawną kolację w jednym ze wspaniałych wagonów restauracyjnych. Wieczór można spędzić przy muzyce na żywo sączącej się z fortepianu. Rankiem śniadanie kontynentalne serwowane do kabiny, patrząc na piękną scenerię przez okno. Bujne, zalesione wzgórza Niemiec i szerokie doliny rzek witają pasażerów relaksujących się przy spokojnym trzydaniowym lunchu. Relaks przez przyjazdem do Pragi.

UWAGA: Podróż można rozpocząć w Londynie lub Paryżu. Konieczność deklaracji w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
5 października 20222 3.785 GBP

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Wykwintny trzydaniowy brunch serwowany na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman; jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch; wystawna czterodaniowa kolacja; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; kawa, herbata z ciastem i słodyczami.

Trasa odwrotna:

PRAGA – LONDYN/PARYŻ

Termin: 08.10.2022 (2 dni) ; cena 3785GBP

 

Londyn – Paryż – Wiedeń

Wsiądź do siostrzanego pociągu Venice Simplon Orient Express jakim jest Belmond British Pullman w stylu art deco i delektuj się przepysznym brunchem w towarzystwie orzeźwiającego Bellini, jadąc przez wiejskie okolice hrabstwa Kent do Folkestone. Przejazd autokarem do Calais, gdzie na stacji Calais Ville czekać będą legendarne wagony Venice Simplon Orient Express. Na stacji w Calais usiądź w wygodnej, prywatnej kabinie, a wieczorem delektuj się czterodaniową kolacją w jednym z wagonów restauracyjnych. Rankiem śniadanie serwowane do kabiny. Alpejskie szczyty, łąki i krystalicznie czyste jeziora umilą czas zanim dotrzesz do miasta Mozarta.

UWAGA: Podróż można rozpocząć w Londynie lub Paryżu Konieczność deklaracji w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
4 maja 20222 4.120 GBP / sprzedane
8 czerwca 20222 4.120 GBP / sprzedane

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Wykwintny trzydaniowy brunch serwowany na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman; jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wystawna czterodaniowa kolacja; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; kawa, herbata z ciastem i słodyczami.

 

Wiedeń - Paryż - Londyn

Wyrusz w czarującą podróż z Wiednia do Londynu, mijając alpejskie szczyty, łąki i krystalicznie czyste jeziora i ciesz się nocą niezrównanego luksusu, zanim dotrzesz do celu następnego ranka. Mając do dyspozycji osobistego stewarda, możesz się czuć „zaopiekowany” pod każdym względem. Podróż zaczyna się od powitalnego koktajlu, a następnie wykwintnej kolacji we wnętrzu szykownego wagonu restauracyjnego. Następnego ranka, po śniadaniu, korzystając z uroków Orient Expressu dalsza podróż do Paryża i przejeżdżając przez tunel pod kanałem la Manche do Londynu.

UWAGA: Podróż można zakończyć w Paryżu lub kontynuować do Londynu. Konieczność deklaracji w momencie rezerwacji.

Data wyjazduLiczba dniCena / os. od:
7 maja 202224.120 GBP / sprzedane
11 czerwca 202224.120 GBP / sprzedane

Cena w funtach brytyjskich za osobę w kabinie dwuosobowej.

Świadczenia w cenie:

Jedna noc na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wystawna czterodaniowa kolacja: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podawane do kabiny; herbata, kawa z ciastem. Dodatkowo przy podrózy do Londynu: przepyszny trzydaniowy brunch; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

 

Luksusowe pociągi

w ofercie Bissole

Wybierz idealną trasę
Określ dogodny termin
Zamów kompleksową organizację

Sztandarowy pociąg Venice Simplon – Orient-Express został określony przez Vanity Fair mianem “Pociągu, wobec którego mierzone są wszystkie inne pociągi luksusowe”. Jest to dzieło sztuki samo w sobie, prawdziwa ikona Art-Deco. Wystarczy krok na pokład pociągu, aby wprowadzić się w atmosferę elegancji, stylu, szyku i romansu. Na pokładzie obowiązuje specjalny dress code i etykieta. Każda kabina i wszystkie wnętrza są wykonane z najwyższym pietyzmem. Miasta, które można odwiedzić podróżując Orient Expressem, to wszystko skarbnice wieków historii, kultury, uznane za najpiękniejsze i najbardziej fascynujące miasta Europy.

Najbardziej popularną trasą jaką przemierza ten pociąg-ikona jest ta z Londynu lub Paryża do Wenecji oraz z Paryża do Stambułu. Ta odbywa się tylko raz do roku, w rocznicę dziewiczego rejsu, który miał miejsce w 1883 roku. Bez względu jednak czy jest to trasa do Paryża, Wenecji, Pragi, Budapesztu, Istambułu czy Wiednia, pasażerowie Venice Simplon zawsze mogą spodziewać się, że zastaną tu wykwintne i luksusowe wyposażenie i serwis na pokładzie, wyborną kuchnię i szereg dodatkowych atrakcji.

Zarezerwuj już dziś!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

    Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

    Imię i nazwisko*:

    E-mail*:

    Telefon*: