Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Venice Simplon – Orient Express

Sztandarowy pociąg Venice Simplon – Orient-Express został określony przez Vanity Fair mianem “Pociągu, wobec którego mierzone są wszystkie inne pociągi luksusowe”. Jest to dzieło sztuki samo w sobie, prawdziwa ikona Art-Deco. Wystarczy krok na pokład pociągu, aby wprowadzić się w atmosferę elegancji, stylu, szyku i romansu. Na pokładzie obowiązuje specjalny dress code i etykieta. Każda kabina i wszystkie wnętrza są wykonane z najwyższym pietyzmem. Miasta, które można odwiedzić podróżując Orient Expressem, to wszystko skarbnice wieków historii, kultury, uznane za najpiękniejsze i najbardziej fascynujące miasta Europy.

Najbardziej popularną trasą jaką przemierza ten pociąg-ikona jest ta z Londynu lub Paryża do Wenecji. Bez względu jednak czy jest to trasa do Paryża, Wenecji, Pragi, Budapesztu, Istambułu czy Wiednia, pasażerowie Venice Simplon zawsze mogą spodziewać się, że zastaną tu wykwintne i luksusowe wyposażenie i serwis na pokładzie, wyborną kuchnię i szereg dodatkowych atrakcji.

Trasy Venice Simplon – Orient-Express:

WENECJA – BUDAPESZT – LONDYN /przez PARYŻ/

Późnym popołudniem wyjazd z magicznej Wenecji w kierunku Budapesztu. Na pokładzie Venice Simplon-Orient-Express od razy powita Cię najlepszej klasy personel i zaprosi na wykwintną 4-daniową kolację w pieczołowicie odrestaurowanym wagonie restauracyjnym. Po nocy w wygodnej, prywatnej kabinie i śniadaniu zaserwowanym do przedziału możesz cieszyć się podróżą, doskonałym towarzystwem i zmieniającymi się krajobrazami za oknem. Po lunchu będziesz już w Budapeszcie, gdzie spędzisz dwa dni zwiedzając, odpoczywając w dowolnie wybranym hotelu. Czwartego o poranku udasz się w dalszą podróż na pokładzie Venice Simplon-Orient-Express w kierunku Paryża, a następnie Londynu. To elegancka podróż w najlepszym stylu, połączona w możliwością pobytu i zwiedzenia cudownego Budapesztu!

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
9 maja 2018 5 3.366 GBP
26 września 2018 5 3.029 GBP
24 października 2018 5 3.366 GBP

Świadczenia w cenie:

Dwie noce na pokładzie luksusowego pociągi Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego wina musującego; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; codziennie wspaniały trzydaniowy lunch na pokładzie pociągu; czas wolny w Budapeszcie; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami; przejazd luksusowym pociągiem Belmond British Pullman, gdzie serwowana jest popołudniowa herbata i lampka angielskiego musującego wina;

Cena nie obejmuje 2 noclegów w Budapeszcie – proponujemy kilka hoteli do wyboru.

WENECJA – PRAGA – LONDYN /przez PARYŻ/

Ta wyprawa z Wenecji do Londynu to więcej niż podróż luksusowym pociągiem. Poza samym przeżyciem szyku, elegancji, wytwornej kuchni, nienagannego serwisu, wyrafinowanego smaku, jaki zapewnia Orient Express podróż rozszerzona jest o pobyt w cudownej Pradze. Po dwóch dniach w stolicy Czech, spacerach po Moście Karola i Hradczanach można zanurzyć się w magii Orientu, aby po przekroczeniu Kanału, na pokładzie Belmond British Pullman przy filiżance tradycyjnej angielskiej herbaty wkroczyć do Londynu.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
23 maja 2018 5 3.366 GBP
10 października 2018 5 3.029 GBP

Świadczenia w cenie:

Dwie noce na pokładzie luksusowego pociągi Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego wina musującego; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; codziennie wspaniały trzydaniowy lunch na pokładzie pociągu; czas wolny w Pradze; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami; przejazd luksusowym pociągiem Belmond British Pullman, gdzie serwowana jest popołudniowa herbata i lampka angielskiego musującego wina.

Cena nie obejmuje 2 noclegów w Pradze – proponujemy kilka hoteli do wyboru.

WENECJA – PRAGA

Dwa romantyczne miasta Wenecja i Praga połączone jeszcze bardziej romantycznym i owianym legendami pociągiem Venice Simplon-Orient-Express. Od stacji Venice Santa Lucia powita Cię elegancka i dyskretna obsługa pociągu, zapraszając na obiad do pięknie odrestaurowanego wnętrza wagonu restauracyjnego. Po nocy w wygodnej kabinie w stylu vintage powita Cię pyszne śniadanie, a później możesz podziwiać zmieniający się krajobraz w podróży do stolicy Czech. Ta krótka, ale luksusowa podróż pozwoli rozsmakować się w szyku i czarze Orient Expressu.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
23 maja 2018 2 1.990 GBP
10 pażdziernika 2018 2 1.791 GBP

Świadczenia w cenie:

Jedna noc na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wykwintny trzydaniowy lunch; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

WENECJA – WIEDEŃ – LONDYN /przez PARYŻ/

Wyjeżdżając późnym popołudniem z Wenecji, z dworca Venice Santa Lucia od razu wkraczasz w dyskretny świat elegancji i luksusu. Mając do dyspozycji osobistego stewarda, możesz się czuć „zaopiekowany” pod każdym względem. Podróż zaczyna się od powitalnego koktajlu, a następnie wykwintnej kolacji we wnętrzu szykownego wagonu restauracyjnego. Następnego ranka, po śniadaniu jesteś już w Wiedniu, gdzie przez dwa dni możesz korzystać z uroków miasta, zwiedzać czy np. udać się na koncert. A później udać się dalej w podróż tym do Paryża, korzystając z uroków Orient Expressu. Popołudniu, przy filiżance wybornej angielskiej herbatki, na pokładzie Belmond British Pullman przywitać Londyn.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
9 maja 2018 5 2.695 GBP
26 września 2018 5 2.426 GBP
24 października 2018 5 2.695 GBP

Świadczenia w cenie:

Dwie noce na pokładzie luksusowego pociągi Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; czas wolny w Wiedniu; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami; przepyszny trzydaniowy brunch; przejazd luksusowym pociągiem Belmond British Pullman, gdzie serwowana jest popołudniowa herbata i lampka angielskiego musującego wina.

Cena nie obejmuje 2 noclegów w Wiedniu – proponujemy kilka hoteli do wyboru.

WENECJA – WIEDEŃ

Krótka, ale jakże niezapomniana podróż. Z malowniczych weneckich kanałów i placów, z dworca Venice Santa Lucia wyrusza pociąg będący miarą wszystkich pociągów luksusowych na świecie Venice Simplon-Orient-Express. Światowej klasy potrawy, wykwintne wina, nienaganny serwis i obsługa, przytulne klasyczne kabiny i idealne eleganckie wagony restauracyjne i obserwacyjne, z okien których można obserwować zmieniające się krajobrazy – to wszystko jest składa się na idealną całość tej podróży. A po porannym pysznym śniadaniu dotrzesz do miasta Mozarta.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
9 maja 2018 2 1.430 GBP
26 września 2018 2 1.287 GBP
24 października 2018 2 1.430 GBP

Świadczenia w cenie:

Jedna noc na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

LONDYN – BERLIN /przez PARYŻ/

Podróż z Londynu do Berlina to obietnica wspaniałej przygody. Wsiadając na London Victoria Station do pociągu Belmond British Pullman od razu przenosisz się w świat elegancji i luksusu. Jedząc wykwintny brunch można podziwiać zmieniające się obrazy regionu Kent, by dotrzeć aż do Kanału La Manche. Dalej już w pociągu Venice Simplon-Orient-Express dotrzesz aż do Berlina, po drodze dając się rozpieszczać najlepszej obsłudze Orientu. Podróż z Londynu do Berlina przez Paryż jest możliwa tylko raz do roku!

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
21 czerwca 2018 2 2.365 GBP

Świadczenia w cenie:

Wykwintny trzydaniowy brunch serwowany z musującym Bellini na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman; jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express, dedykowana obsługa, kieliszek powitalnego wina musującego; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów,kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wspaniały trzydaniowy lunch, popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

BERLIN – LONDYN /przez PARYŻ/

Z majestatycznego, potężnego Berlina do Londynu na pokładzie luksusowego Orient Expressu. Taka podróż jest możliwa tylko raz w roku!
Delektując się regionalnymi potrawami w swojej prywatnej kabinie lub w wagonie restauracyjnym, zachwycając się zmieniającym się krajobrazem siedząc z lampką wykwintnego szampana, mijając Paryż i Kanał La Manche, by dotrzeć do Londynu pod szyldem Belmond British Pullman.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
23 czerwca 2018 2 2.129 GBP

Świadczenia w cenie:

Jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów; kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wykwintny trzydaniowy brunch; popołudniowa herbata z lampką angielskiego wina musującego serwowanego na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman.

PARYŻ – STAMBUŁ

Jedna z najbardziej wyjątkowych podróży Orient Express. W magiczna podróż z Paryża do Stambułu można się wybrać tylko raz w roku. Wsiadając na Paris Gare de l’ Est od razu przenosisz się w świat minionej belle epoque, a następnego dnia jesteś w Budapeszcie. W przepięknym Budapeszcie spędzisz noc i dzień, udasz się w rejs po Dunaju, by poczuć atmosferę i urok miasta. Następnie udasz się w dalszą podróż, po drodze odwiedzając Bukareszt i tam również spędzając noc i zwiedzając miasto, by w ostatnim odcinku podróży przemierzyć Bułgarię i wybrzeże Morza Czarnego, docierając do Turcji. Zanim dotrzesz do Stambułu jeszcze na pokładzie Orient Express zjesz śniadanie i lunch inspirowane turecką kuchnią. A później już odkryjesz sam urok orientalnego Stambułu.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
24 sierpnia 2018 6 6.993 GBP

Świadczenia w cenie:

Trzy noce na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego szampana; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; codziennie wspaniały trzydaniowy lunch na pokładzie pociągu; nocleg w hotelu w Budapeszcie z kolacją; zwiedzanie Budapesztu oraz rejs po Dunaju z lunchem w lokalnej restauracji; zwiedzanie Pałacu Peles w Sinaia; nocleg w hotelu w Bukareszcie ze zwiedzaniem miasta i kolacją.

STAMBUŁ – PARYŻ

Z barwnych bazarów w Stambule aż do zachwycających świateł Paryża! Zapraszamy w zapierającą dech w piersiach przygodę przez Europę na pokładzie Venice Simplon-Orient-Express. Każda chwila na pokładzie luksusowego Orientu to zapowiedź wspomnienia trwającego całe życie. Wykwintne posiłki podawane w pięknie odrestaurowanych wnętrzach, najlepszy serwis, eleganckie towarzystwo. A do tego magiczne odwiedzane miejsca. Przepiękny zamek Peles w Rumunii, Bukareszt, rejs po Dunaju w Budapeszcie, aż do magicznego Paryża. To klasyczna trasa Venice Simplon-Orient-Express, którą można odbyć tylko w roku.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
31 sierpnia 2018 6 6.660 GBP

Świadczenia w cenie:

Trzy noce na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego szampana; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadania kontynentalne podawane do kabiny każdego poranka; codziennie wspaniały trzydaniowy lunch na pokładzie pociągu; zwiedzanie Pałacu Peles w Sinaia; nocleg w hotelu w Bukareszcie ze zwiedzaniem miasta i kolacją; zwiedzanie Budapesztu oraz rejs po Dunaju z lunchem w lokalnej restauracji; nocleg w hotelu w Budapeszcie z kolacją; aperitif podczas zachodu słońca nad Balatonem.

WENECJA – BUDAPESZT

Dwa dni pełne nieprzemijalnego uroku, szyku i czaru, jaki daje podróż Venice Simplon-Orient-Express. Dni, które pozwolą się rozsmakować w podróżach pociągami luksusowymi. Wyruszając w niesamowitej Wenecji i udając się w podróż do przepięknego Budapesztu na pokładzie Venice Simplon-Orient-Express przeżyjesz wszystko co ma do zaoferowania ten pociąg – ikona: doświadczysz smaku najwyższej jakości regionalnej kuchni, świetnych win, niedościgłego serwisu oraz ponadczasowej atmosfery, wszytko czego nigdy nie zapomnisz.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
9 maja 2018 2 1.990 GBP
28 września 2018 2 1.791 GBP
24 października 2018 2 1.990 GPB

Świadczenia w cenie:

Jedna noc na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; powitalna lampka wina musującego; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wspaniały trzydaniowy lunch; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

LONDYN – WENECJA

To jedna z najpopularniejszych podróży Venice Simplon-Orient-Express. Klasyczna podróż pociągiem będącym ikoną stylu, szyku i elegancji. Wstępując na pokład Orient Expressu przenosisz się w inne czasy dzięki doskonale odrestaurowanym wnętrzom, najwyższej klasy obsłudze godnej królów, najlepszej kuchni i wysokiej klasy winom. W takim otoczeniu każda chwila jest cenną pamiątką.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
marzec 2018: 22,25 2 od 2.365 GBP
kwiecień 2018: 05,12,15,19,26 2 od 2.365 GBP
maj 2018: 03,06,13,17,20,31 2 od 2.365 GBP
czerwiec 2018: 07,10,14,24,28 2 od 2.365 GBP
lipiec 2018: 05,12 2 od 2.365 GBP
sierpień 2018: 09,16 2 od 2.365 GBP
wrzesień 2018: 06,13 2 od 2.365 GBP

Świadczenia w cenie:

Wykwintny trzydaniowy brunch serwowany z musującym Bellini na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman; jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego wina musującego; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; wspaniały trzydaniowy lunch; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami.

WENECJA – LONDYN

Klasyczna podróż z cudownej Wenecji do Londynu. Jedna z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych. W czasie tej dwudniowej podróży możesz poczuć cała magię i tajemnicę Orient Expressu. Wyjeżdżając o poranku z Wenecji wkroczysz do świata elegancji i luksusu, a nad pełnym komfortem podróży będzie cały czas czuwał stewart. Najlepsze dania serwowane w pięknym wagonie restauracyjnym, doskonałe wino i drinki w Champagne Bar – dzięki temu wszystkiemu będziesz mógł się rozsmakować w podróżach pociągami luksusowymi.

daty wyjazdu liczba dni cena za osobę w kabinie dwuosobowej
marzec 2018: 21,24 2 od 2.129 GBP
kwiecień 2018: 04,11,14,18,25 2 od 2.129 GBP
maj 2018: 05,16,19,30 2 od 2.129 GBP
czerwiec 2018: 06,13,20,27 2 od 2.129 GBP
lipiec 2018: 04,11 2 od 2.129 GBP
sierpień 2018: 08,15,21 2 od 2.129 GBP
wrzesień 2018: 12 2 od 2.129 GBP

Świadczenia w cenie:

Jeden nocleg na pokładzie luksusowego pociągu Venice Simplon-Orient-Express; dedykowana obsługa; kieliszek powitalnego wina musującego; wspaniały trzydaniowy lunch; popołudniowa herbata z ciastem i słodyczami; wystawny czterodaniowy obiad: sezonowe menu z talerzem serów, kruchych ciasteczek i sosów, kawa, herbata i małe przekąski; śniadanie kontynentalne podane do kabiny; przepyszny trzydaniowy brunch; popołudniowa herbata serwowana z lampką angielskiego wina musującego na pokładzie luksusowego pociągu Belmond British Pullman.