Niezwykła podróż ekskluzywnymi Renfe Luxury Tourist Train

Renfe’s Luxury Tourist Trains są jednymi z najlepszych pociągów luksusowych na świecie. Oferują idealny sposób podróżowania i zwiedzania Hiszpanii – niespiesznie, elegancko, z pełnym serwisem. Zabierają swoich gości do najpiękniejszych miejsc w Hiszpanii i ukazują wyjątkowe piękno północnego wybrzeża, czar i magię oraz mieszanka kulturową Andaluzji, mistyczne drogi Santiago de Compostela i zapierające dech w piersiach kontrasty Extremadura.

To co wyróżnia podróżowanie pociągami  Renfe’s Luxury Tourist Trains to bardzo skupiona uwaga na tym, aby podróżni mieli możliwość zobaczyć te najbardziej wyjątkowe miejsca, perełki kultury i architektury hiszpańskiej, charakterystyczne dla danego regionu. By mogli spokojnie „dotknąć” tych miejsc, kosztować lokalnej wyśmienitej kuchni, poznawać zwyczaje.

 

Klienci mają do dyspozycji luksusowy autokar, który dowozi ich na poszczególne miejsca, gdzie pociąg nie dojeżdża, poznają historie i opowieści z ust najlepszych przewodników, którzy im towarzyszą przez całą podróż. Najwyższej klasy serwis na pokładzie zapewnia doskonała załoga, łącznie z ochroną. Klienci mogą korzystać z rozrywek i atrakcji na pokładzie, odbywają się chociażby pokazy gotowania, dancingi, koncerty. Wszystkie kabiny w pociągach Al Andalus i El Transcantabrico są w pełni wyposażone i klimatyzowane, w każdej jest łazienka, minibar i inne udogodnienia właściwe najwyższym standardom hotelowym. A to wszystko owiane czarem Złotego Wieku Podróży Koleją.

Trasy pociągów Renfe Luxury Tourist Train

Al Andalus

Podróże pociągami Al Andalus to jak cofnięcie się w czasie do Złotego Wieku podróży koleją. Od początku sam pociąg podróże nim i były zaplanowane tak, aby przypominać swoim pasażerom najlepsze czasy, w najlepszym wydaniu odnoszące się do Belle Epoque. Odkrywanie miejsc, tradycji i smaków będących esencją Hiszpanii w najlepszym wydaniu!

El Transcantábrico Clásico

El Transcantábrico Clasico to pierwsza z luksusowych tras sieci Renfe, która przez lata się rozwijała, ulepszała by zająć należne jej miejsce w czołówce luksusowych pociągów na świecie. Trasy które przemierza El Transcantábrico Clasico wiodą przez północną Hiszpanię, przez Kantabrię, Asturię, Galicję, odwiedzając miejsca pełne historii, ale też pełne magii.

El Transcantábrico Gran Lujo

Podróże El Transcantabrico Gran Lujo w każdym momencie przywołują z nostalgią elegancję i luksus dawnych podróży koleją. To odkrywanie przyjemności relaksu, podziwiania, poznawania, smakowania nowych rzeczy. Sam pociąg, odwiedzane miejsca, załoga, kuchnia są zorientowane na jeden cel – sprawić by ta podróż była unikalna i niezapomniana. W wagonie z panoramicznymi oknami można doskonale się zrelaksować, podziwiać widoki, nawiązywać nowe znajomości.

El expreso de la Robla

El Expreso de La Robla wyruszył w swą pierwszą trasę w 2009 roku. To połączenie klasycznych, eleganckich podróży koleją z nowoczesnym stylem i wszelkimi jego udogodnieniami, pozwala zanurzyć się w sztuce, hiszpańskich krajobrazach i wybornej kuchni, i to za rozsądne ceny. Przepysznym śniadaniem można się delektować w komfortowym wagonie restauracyjnym, a przytulny salon z panoramicznymi oknami to idealna sceneria by zasiąść w wygodnym fotelu, wypić drinka i zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

Zobacz również inne trasy luksusowych pociągów

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.