W ostatnich latach w ogólnie pojętej branży turystycznej pojawia się bardzo wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań. Pojawiają się nowe technologie, ale też nowe ciekawe miejsca warte odwiedzenia czy atrakcje, jakie można wykorzystać w ramach wyjazdów typu incentive. Zawsze staramy się być na bieżąco z wszystkimi nowinkami i także na bieżąco przekazywać tą wiedzę naszym klientom. W tym celu nasz biuro, Bissole Business Travel, organizuje co jakiś czas spotkania z klientami, aby móc zaprezentować informacje, które wpływają zarówno na zwiększenie komfortu i oszczędności w podróżach służbowych, wzbogacają wyjazdy motywacyjne czy integracyjne, ale także by móc spędzić miło i owocnie czas z naszymi klientami.

 

Organizowane przez nas spotkania przyjmują różne formy. Są to zarówno śniadania czy lunche biznesowe, jak i większe i uroczyste eventy, nazywane Bissole Trendy Club.

 

Bissole Trendy Club to seria cyklicznych spotkań organizowanych przez nasze biuro dla osób, które chętnie poznają nowych ludzi i odkrywają nowe miejsca. Podczas tych imprez poruszamy bardzo różną tematykę, przygotowaną z myślą o ludziach zainteresowanych światem w szczególności oczywiście podróżami.

 

Celem corocznych spotkań z cyklu BTC, mających charakter eleganckiego koktajlu, jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a także towarzyskich i podtrzymanie już istniejących. Jest to również doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z naszymi pracownikami.

 

Spotkania BTC zawsze różnią się charakterem. Często ich nastrój podyktowany jest przez miejsca, w jakich są organizowane. Oprócz tematyki podróżniczej, prezentujemy osoby i miejsca, które ciekawie wpisują się w pejzaż kulturalny naszego miasta.

 

Śniadania czy lunche biznesowe, na które zwykle zapraszamy w charakterze współorganizatorów i prelegentów, naszych głównych kontrahentów tj. przedstawicieli linii lotniczych, hoteli czy systemów rezerwacyjnych, mają z kolei charakter bardziej „roboczy”, by móc przekazać naszym gościom jak najwięcej wiedzy i przydatnych informacji.

 

Co będzie na kolejnym spotkaniu? Tego nie wiadomo, jednak postaramy się zaskoczyć Państwa czymś nowym.

 

Może Państwo mają pomysł na ciekawe miejsce i chcecie zaprezentować się na kolejnym spotkaniu Bissole?

 

Zapraszamy do współpracy!

15 lat Bissole Business Travel

15 lat – to dużo czy mało? Każdy zapewne odpowie – to zależy dla kogo i w czym?… 15 lat temu, jesienią 2005 roku Bissole Business Travel rozpoczęło swoją działalność. Założone przez Izabelę Nawrat przy bardzo mocnym wsparciu jej siostry Justyny Kowalskiej, a także innych Pracowników, którzy mieli już wówczas wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.…

Read more
chorwacja

Webinar – Słowacja i Chorwacja – czy spędzimy tam bezpieczne wakacje?

W oczekiwaniu na otwarcie granic Polski, zaprosiliśmy Państwa na kolejny webinar, tym razem poświęcony bardzo popularnym i lubianym kierunkom wakacyjnym – SŁOWACJI I CHORWACJI. Nasi wyjątkowi Prelegenci: Pani Paulina Kovačević –  mieszkająca w Durbowniku przewodniczka w 15-letnim stażem, a także właścicielka agencji organizującej śluby i eventy Pan Ján Bošnovič – wybitny ekspert ds. słowackiej turystyki,…

Read more

Webinar – Jak hotele zadbają o bezpieczeństwo swoich gości?

Ponieważ w czasie pandemii koronawirusa nie mogliśmy zorganizować żadnego spotkania z naszymi klientami, postanowiliśmy przeprowadzić webinar, aby podzielić się ważnymi informacjami na temat „Jak hotele zadbają o bezpieczeństwo swoich gości? Jak podróżni powinni się przygotować do pobytu w hotelu?”. Nasi paneliści: Pani Joanna Stypa-Loręc – dyrektor regionalna Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Dolnym Śląsku, a…

Read more