Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Spotkania Bissole

W ostatnich latach w ogólnie pojętej branży turystycznej pojawia się bardzo wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań. Pojawiają się nowe technologie, ale też nowe ciekawe miejsca warte odwiedzenia czy atrakcje, jakie można wykorzystać w ramach wyjazdów typu incentive. Zawsze staramy się być na bieżąco z wszystkimi nowinkami i także na bieżąco przekazywać tą wiedzę naszym klientom. W tym celu nasz biuro, Bissole Business Travel, organizuje co jakiś czas spotkania z klientami, aby móc zaprezentować informacje, które wpływają zarówno na zwiększenie komfortu i oszczędności w podróżach służbowych, wzbogacają wyjazdy motywacyjne czy integracyjne, ale także by móc spędzić miło i owocnie czas z naszymi klientami.

Organizowane przez nas spotkania przyjmują różne formy. Są to zarówno śniadania czy lunche biznesowe, jak i większe i uroczyste eventy, nazywane Bissole Trendy Club.

Bissole Trendy Club to seria cyklicznych spotkań organizowanych przez nasze biuro dla osób, które chętnie poznają nowych ludzi i odkrywają nowe miejsca. Podczas tych imprez poruszamy bardzo różną tematykę, przygotowaną z myślą o ludziach zainteresowanych światem w szczególności oczywiście podróżami.

Celem corocznych spotkań z cyklu BTC, mających charakter eleganckiego koktajlu, jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a także towarzyskich i podtrzymanie już istniejących. Jest to również doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z naszymi pracownikami.

Spotkania BTC zawsze różnią się charakterem. Często ich nastrój podyktowany jest przez miejsca, w jakich są organizowane. Oprócz tematyki podróżniczej, prezentujemy osoby i miejsca, które ciekawie wpisują się w pejzaż kulturalny naszego miasta.

Śniadania czy lunche biznesowe, na które zwykle zapraszamy w charakterze współorganizatorów i prelegentów, naszych głównych kontrahentów tj. przedstawicieli linii lotniczych, hoteli czy systemów rezerwacyjnych, mają z kolei charakter bardziej “roboczy”, by móc przekazać naszym gościom jak najwięcej wiedzy i przydatnych informacji.

Co będzie na kolejnym spotkaniu? Tego nie wiadomo, jednak postaramy się zaskoczyć Państwa czymś nowym.

Może Państwo mają pomysł na ciekawe miejsce i chcecie zaprezentować się na kolejnym spotkaniu Bissole?

Zapraszamy do współpracy!

Spotkanie Bissole – 28.11.2017

W ramach naszych spotkań – prezentacji z obecnymi i przyszłymi klientami zorganizowaliśmy 28 listopada 2018 r. Śniadanie Biznesowe pt. “Nowości w podróżach służbowych i Szwajcaria jakiej nie znacie”.

czytaj dalej

Bissole Trendy Club 2013

Tegoroczne, ósme Bissole Trendy Club, miało nieco inny charakter niż dotychczasowe edycje. Odbyło się w Teatrze Polskim we Wrocławiu 19.11.2013 i było zorganizowane dla niewielkiego, 70-osobowego, grona osób reprezentujących zarządy współpracujących z nami firm.

czytaj dalej

Bissole Trendy Club 2012

VII Bissole Trendy Club przeszedł już do historii i to, w naszym odczuciu, bardzo chlubnej historii naszego biura. Wnioskujemy to po Państwa licznych bardzo sympatycznych i pozytywnych telefonach i mailach, które do nas docierają. Serdecznie Państwu dziękujemy przede wszystkim za przybycie na spotkanie z nami oraz za te opinie.

czytaj dalej

Bissole Trendy Club 2011

Tegoroczne spotkanie z cyklu Bissole Trendy Club nie mogło się odbyć gdzie indziej, jak tylko w Operze Wrocławskiej, a to za sprawą podjęcia się przed Bissole prowadzenia Cafe Opera mieszczącej się w operowym foyer.

czytaj dalej

Bissole Trendy Club 2010

Bissole Trendy Club 2010 było dla nas absolutnie wyjątkowe ponieważ obchodziliśmy jubileusz pięciolecia istnienie naszej firmy. Dlatego też wybraliśmy na tą okoliczność wyjątkowe miejsce i przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje.

czytaj dalej

Bissole Trendy Club 2008

Bissole Trendy Club 2008 zorganizowaliśmy ponownie w gościnnych progach Casinos Poland w Hotelu Park Plaza. Ponieważ w ubiegłym roku nasi goście świetnie się tam bawili, mieliśmy nadzieję, że i tym razem uda nam się uczynić dla nich ten wieczór ciekawym i pełnym wrażeń i dobrej zabawy. I chyba się udało!

czytaj dalej

Bissole Trendy Club 2007

Bissole Trendy Club 2007 było poświęcone przede wszystkim rozpoczęciu nowego etapu w życiu naszej firmy czyli działalności pod marką TUI Centrum Podróży oraz przedstawieniu nowej lokalizacji biura w Arkadach Wrocławskich.

czytaj dalej