System rezerwacji podróży WonderMiles - idealne narzędzie planowania wyjazdów służbowych.

już dostępny w Bissole Business Travel

Przedstawiamy wspaniałe narzędzie do planowania podróży służbowych. Teraz z Bissole Business Travel Twoi pracownicy lub menedżerowie HR szybko zarezerwują nie tylko loty, ale również hotele. System pomoże również wynająć samochód. A to wszystko w konkurencyjnych cenach i za pośrednictwem łatwego w obsłudze panelu dostępnego na stronie internetowej, dzięki narzędziu WonderMiles. 

TravelMatic

W Bissole Business Travel udostępniliśmy system rezerwacji WonderMiles. To nowoczesne rozwiązanie, z którym klienci biznesowi mogą zarządzać podróżami indywidualnymi oraz grupowymi. 

 Twoi pracownicy będą mogli sami wybierać podróże, a po ich zaakceptowaniu przez wyznaczone osoby otrzymać odpowiednie bilety. 

System rezerwacji WonderMiles dla firm. Jakie ma zalety?

WonderMiles to rozwiązanie stworzone z myślą o firmach, w których zarządza się podróżami służbowymi pracowników różnych szczebli. Znajdziecie w nim elementy, które są niedostępne w standardowych wyszukiwarkach. 

Najważniejsze informacje o działaniu WonderMiles:

1

Na jednym koncie firmowym WonderMiles można stworzyć profile dla wielu użytkowników i podzielić ich na kategorie:  

 • self-booker (rezerwacje wyłącznie dla siebie),  
 • travel arranger (rezerwacje grupowe i dla gości spoza organizacji),  
 • approver (akceptacje rezerwacji i wydatków),  
 • administrator (zarządzanie całym kontem). 

2

Polityka podróży – jako administrator konta firmowego w WonderMiles możesz stworzyć politykę podróży w Twojej organizacji. Pozwala ona zdefiniować np. dostępne kierunki podróży, maksymalne ceny, standard hoteli czy klasy w samolotach dla poszczególnych użytkowników.

3

Istnieje również możliwość stworzenia dodatkowych pól w systemie – dzięki temu przy każdej rezerwacji można oznaczyć np. numer projektu, z którego jest finansowana podróż, rodzaj kosztów itp.

4

Kontrola wydatków – wskazanej osobie z przypisaną rolą akceptanta będzie wyświetlać się prośba o zaakceptowanie rezerwacji założonej przez użytkownika systemu rezerwacyjnego.

5

Po zalogowaniu do narzędzia WonderMiles w Bissole Business Travel użytkownik uzyskuje dostęp do wyszukiwarki środków transportu oraz hoteli. Jest ona intuicyjna w obsłudze i z łatwością można zaznaczyć wszystkie oczekiwane kryteria podróży np. miejsca docelowe, daty, lotniska przesiadkowe. 

W ten sposób można wyszukać i zarezerwować: 

 • połączenie lotnicze, 
 • wypożyczenie samochodu, 
 • hotel. 

System rezerwacyjny wskaże użytkownikowi opcje dostępne dla jego kategorii podróży, np. tylko economy w przypadku podróży lotniczej. Istotne dla użytkownika jest również to, że – jeżeli np. linia lotnicza udostępnia możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w samolocie – ta opcja będzie również dostępna w WonderMiles. 

System WonderMiles posiada dwie funkcjonalności, niezwykle istotne
z punktu widzenia firm:

Kontrola kosztów

Wszystkie elementy podróży – lot, hotel, wypożyczenie samochodumożna złożyć w jeden koszyk rezerwacyjny. To ułatwia kontrolę całkowitych kosztów i późniejsze rozliczenia. 

Tryb "Hold"

Po wyborze wszystkich odpowiednich opcji rezerwacji nie trzeba od razu przechodzić do płatności. Można skorzystać z opcji wstrzymania rezerwacji (Hold). Wówczas system założy rezerwację, oczekując na potwierdzenie ze strony osoby ze statusem approver, by można było zrealizować transakcję.

W praktyce to dość wygodne rozwiązanie, by zyskać czas na finalną akceptację podróży służbowej przez przełożonego. Warto jednak pamiętać, że terminy finalizacji transakcji różnią się w zależności od linii lotniczej. Po upływie terminu zawieszenia rezerwacja jest bezpłatnie anulowana. 

Tryb "Hold"

Po wyborze wszystkich odpowiednich opcji rezerwacji nie trzeba od razu przechodzić do płatności. Można skorzystać z opcji wstrzymania rezerwacji (Hold). Wówczas system założy rezerwację, oczekując na potwierdzenie ze strony osoby ze statusem approver, by można było zrealizować transakcję.

W praktyce to dość wygodne rozwiązanie, by zyskać czas na finalną akceptację podróży służbowej przez przełożonego. Warto jednak pamiętać, że terminy finalizacji transakcji różnią się w zależności od linii lotniczej. Po upływie terminu zawieszenia rezerwacja jest bezpłatnie anulowana. 

Zobacz film o systemie rezerwacyjnym WonderMiles:

Rezerwacja podróży służbowej. Realizacja płatności

Płatność jednorazowa

Na poziomie konta firmy administrator może podać numer firmowej karty płatniczej, z której będą realizowane płatności.

Zdefiniowanie karty

Każdy z użytkowników może również zdefiniować numer własnej karty płatniczej w indywidualnym profilu.

Zbiorcza płatność

Istnieje również możliwość zbiorczego rozliczania płatności, bez konieczności podawania numeru karty płatniczej. W tym celu prosimy o kontakt z ekspertami Bissole Business Travel

System rezerwacji WonderMiles. Więcej korzyści

Obok wskazanych wyżej zalet wynikających z funkcjonalności narzędzia dostępnego w Bissole Business Travel, warto podkreślić korzyści dla przedsiębiorstwa, w którym pracownicy podróżują służbowo: 

 • Kontrola kosztów – WonderMiles pokazuje wszystkie wydatki w bardzo transparentny sposób. W systemie można zobaczyć rezerwacje z konkretnych okresów, pobrać faktury itp. 
 • Kontrola pracowników – osoba odpowiedzialna za organizację podróży służbowych (np. z działu personalnego) ma wgląd w wydatki poszczególnych pracowników. Ułatwia to planowanie budżetów na podróże poszczególnych pracowników. 

WonderMiles

To narzędzie stworzone we Francji, które z powodzeniem rozwija się na rynkach Europy Zachodniej. Zespół WonderMiles tworzą doświadczeni eksperci IT i menedżerowie z branży business travel. To daje pewność prawidłowego funkcjonowania narzędzia i gwarancję satysfakcji klientów. 

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o system rezerwacyjny WonderMiles

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wiadomość (wymagane)