Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Najnowsze propozycje wyjazdów incentive

Moskwa i Petersburg – dwie rosyjskie potęgi

Obecna i dawna stolica Rosji – dwa potężne miasta , będące głównymi centrami gospodarczymi, kulturalnymi i naukowymi całego kraju. W Moskwie, która jest największym miastem w Europie, znajdują się miejsca, które praktycznie każdemu przychodzą na myśl na słowo Rosja – Kreml, Plac Czerwony czy Mauzeleum Lenina.

czytaj dalej

Rzym – la dolce vita!

Nie można choć raz w życiu nie zobaczyć Rzymu, wyjątkowego miasta, które cierpliwym i wytrwałym powoli odsłania swoje kolejne oblicza.

czytaj dalej

Sycylia – region Trapani

Największa wyspa Morza Śródziemnego – Sycylia pełna jest niezwykłych miejsc, zabytków, owianych mitami i legendami, mieszanki tradycji i kultur. Już od czasów starożytnych była nazywana Wyspą Słońca,

czytaj dalej

Sardynia – wyspa długowieczności

Podobno życie na Sardynii chroni przed depresją i gwarantuje szczęście – to nie hasło reklamowe, ale ustalenia naukowców, którzy od lat szukają przyczyn znakomitej kondycji i aktywności tutejszych stulatków. Proponujemy wyprawę na wyspę długowieczności!

czytaj dalej