Gdzie zorganizować incentive travel
w kwietniu?

Oto nasze TOP 3 propozycji dla miłośników aktywnego zwiedzania, wspaniałych zabytków, dobrej kuchni i … Formuły 1, które zaskoczą Waszych gości.

Ciągle jeszcze nieodkryty przez polskich turystów Azerbejdżan. Bałkańska perła – Czarnogóra, a może bliska nam i zawsze piękna stolica Czech – Praga? To doskonałe pomysły na grupowe wyjazdy incentive dla pracowników lub klientów. W Bissole Business Travel zorganizujemy je dla Państwa. Zadbamy o oryginalne, niezapomniane atrakcje oraz najwyższy komfort podróży i zakwaterowania. 

UWAGA! Specjalne atrakcje w kwietniu 2023!

Jeżeli szukacie Państwo oryginalnego pomysłu na wiosenny wyjazd integracyjny, zachęcamy do skorzystania z naszych pomysłów
i propozycji. Wczesna wiosna to doskonały czas na
incentive – nawet
w popularnych turystycznie miejscach nie ma wówczas jeszcze tłumów,
a brak upałów sprzyja zwiedzaniu i aktywnościom
teambuildingowym czy sportowym. Dogodne przeloty pozwalają na realizację kilkudniowego
 programu w mniej znanych, a zaskakujących destynacjach, takich właśnie jak Azerbejdżan czy Czarnogóra.
 
Zapraszamy po łyk inspiracji – w Bissole Business Travel zorganizujemy Wasz wyjazd incentive uszyty na miarę.

Azerbejdżan - niezapomniana podróż Jedwabnym Szlakiem

To propozycja wyjazdu incentive, który na zawsze pozostanie
we wspomnieniach uczestników. Bogactwo i wielokulturowość tego największego kraju Kaukazu Południowego przypominają turystom o karawanach, które przed wiekami przemierzały Jedwabny Szlak.
 

Podróż rozpoczyna się w Baku. Stolica Azerbejdżanu nie bez powodu jest nazywana Paryżem Wschodu. Zachwycają w niej odrestaurowane zabytki, a wśród nich pałac Szachów Szyrwanu, mury obronne i XII-wieczna Wieża Dziewicza, z której rozpościera się widok na Morze Kaspijskie. Baku to bardzo dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie nowoczesność doskonale współgra
z latami minionymi, a jednym z jego nowoczesnych symboli są trzy niesamowite budynki w kształcie płomieni.
 

Atrakcje Azerbejdżanu

Podczas podróży po Azerbejdżanie z pewnością zechcecie Państwo skosztować tradycyjnej potrawy qutab. Wyjazd incentive z Bissole Business Travel daje gwarancję, że jego uczestnicy nie tylko spróbują najlepszego dania kuchni azerbejdżańskiej, ale również nauczą się je przyrządzać! 

Azerbejdżan ma również wielowiekową tradycję produkcji dywanów – ogromne wrażenie z pewnością zrobi wizyta w muzeum poświęconym tej tradycji. Podobnie zresztą jak zwiedzanie lokalnych bazarów. 

Uczestników wyjazdu integracyjnego zabierzemy jeepami w podróż do unikalnego parku narodowego w Azerbejdżanie – Qobustan (Gobustan). To wprost kosmiczne miejsce, w którym można podziwiać… wulkany błotne. W Azerbejdżanie jest ich aż 400
z 700 na całym świecie. To tutaj można również zobaczyć petroglify – prehistoryczne rysunki skalne. Najstarsze z nich mają 20 000 lat! To miejsce, które robi ogromne wrażenie i po prostu trzeba
je zobaczyć!
 

UWAGA! Grand Prix Formuły 1 już 27-30 kwietnia 2023 r.

W dniach 27 – 30 kwietnia na torze w Baku będzie rozgrywane Grand Prix Formuły 1. To doskonała okazja do zorganizowania wyjazdu incentive
na najwyższym poziomie. Grand Prix może stać się kulminacyjnym punktem programu połączonego ze zwiedzaniem „krainy wiecznego ognia”.
 

Czarnogóra - dla miłośników natury i mocnych wrażeń

Widowiskowa, najdłuższa w Czarnogórze rzeka Tara od dawna przyciąga miłośników raftingu. A to dlatego, że jej przełom tworzy najgłębszy kanion
w Europie – ma on 82 kilometry długości i 1300 metrów głębokości. Rafting po rzece to prawdziwy zastrzyk adrenaliny dla każdego! A to tylko jedna
z propozycji aktywnego spędzenia czasu w Czarnogórze.
 

Górskie krajobrazy w Parku Narodowym Lovcen idealnie nadają się do trekkingu, zajęć integracyjnych, a sama pełna serpentyn droga jest ogromnym przeżyciem.  

Z kolei Zatoka Boka to nie tylko zabytki Kotoru – prawdziwego klejnotu Zatoki, ale także wspinaczka na zamek Zamek San Giovanni, rejsy po jeziorze łodziami motorowymi, kajakami, próba swoich sił na stand up paddle, wycieczki rowerowe po mieście i okolicy i wiele innych.
Zatoka Kotorska także to idealne miejsce na relaks!
 

Jednym z symboli niedawnej historii Czarnogóry może być wycieczka starymi, jugosłowiańskimi samochodami w okolice Jeziora Biogradsko.
Te potężne auta doskonale poruszają się po trudnym terenie.

Czarnogóra to niezwykle gościnni mieszkańcy
i wyborna kuchnia. Czarnogóra słynie z uprawy oliwek w sposób w pełni ekologiczny. Jedną z takich upraw można odwiedzić na Półwyspie Lustica , gdzie można także sadzić własnych drzewka oraz wykonać na warsztatach np. cudne mydełka oliwkowe. Oczywiście trzeba też odwiedzić tutejsze winnice.
 

Praga - zawsze piękna, warta zobaczenia o każdej porze roku

Firmom, które dysponują mniejszą ilością czasu lub niższymi budżetami, proponujemy wyjazdy integracyjne do Pragi. To miasto, w którym zakochało się już wielu Polaków i zawsze chętnie tu wracają. Łatwo można dojechać do niego autokarem, co znacząco ogranicza koszty wyjazdu. 

Trudno zliczyć wszystkie atrakcje, które można zobaczyć podczas krótkiego wypadu do stolicy Czech! Plac Wacława, Zamek Praski, Hradczany, Archikatedra św. Wita, Wacława i Wojciecha – to tylko kilka miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić. Złota Uliczka z domkami wyglądającymi jak wyciągnięte z bajki, zabytkowy Most Karola na Wełtawie – to obowiązkowe punkty spaceru po Pradze. Niemniej warto ominąć godziny szczytu i odwiedzić te miejsca np. wcześnie rano bądź wieczorem. Te punktu na pewno pojawią się na mapie pobytu w Pradze, np.
w czasie pełnych nieszablonowych zadań gier miejskich, czy tematycznych tras.  
 

Previous slide
Next slide

Ale nie będziemy realizować programu według utartych schematów. Pomożemy zorganizować takie atrakcje by jej uczestnicy zobaczyli także mniej popularne miejsca, oraz mieli okazję się zintegrować.  

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.