Konferencja, sympozjum, wyjazd służbowy? Sprawna i profesjonalna rezerwacja hoteli dla firm jest podstawowym warunkiem każdej udanej podróży służbowej. Dlatego, pomimo dostępności w sieci wielu rodzajów platform i wyszukiwarek z ofertą hotelową, warto zdać się na profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Eksperci Bissole Business Travel pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę noclegową, a także zadbają o to, żeby Twoja firma uniknęła wielu częstych błędów i problemów związanych z rezerwacją miejsc w hotelu.

Aby przez Internet zarezerwować pokój hotelowy, często wystarczy kilka minut pracy z komputerem, tabletem czy nawet telefonem komórkowym. Różnego rodzaju strony i aplikacje oferują na pozór bardzo podobnie wyglądające usługi. Tymczasem to szczegóły często decydują o tym, czy pobyt w hotelu będzie udany i jak – po powrocie – firma będzie mogła rozliczyć koszty wyjazdu pracownika lub pracowników. Z tego tekstu dowiesz się, na co uważać w procesie rezerwacji i jak skorzystać z profesjonalnej pomocy Bissole Business Travel.

Firmowe rezerwacje hoteli warto powierzyć ekspertom. Oto dowody

Rezerwacje hotelowe to od lat stale rozwijana usługa Bissole Business Travel. Eksperci Bissole dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiedzą, że, zwłaszcza w przypadku podróży służbowych, często pojawiają się problemy dotyczące płatności i rozliczeń rezerwacji. Wybór obiektu spełniającego wszystkie niezbędne kryteria (w tym dotyczące warunków anulowania i zmian w rezerwacji) dla osoby bez odpowiedniego doświadczenia potrafi być czasochłonny.

Oto lista najczęstszych problemów, z jakimi borykają się klienci samodzielnie zakładający firmową rezerwację hotelu:

Bardzo czasochłonne i trudne jest także znalezienie hotelu w danej lokalizacji, szczególnie w czasie targów, dużych konferencji czy innych imprez masowych, których uczestnicy korzystają z hotelowej bazy noclegowej.

UWAGA: Zdarza się, że firmy – szukając oszczędności – korzystają z atrakcyjnych cenowo, ale bardzo rygorystycznych stawek, które nie pozwalają na żadne modyfikacje założonej rezerwacji. W efekcie, jeśli np. pobyt z przyczyn losowych należy wydłużyć choćby o dzień, coś co miało być oszczędnością, staje się nawet podwójnym kosztem dla firmy.

Zarezerwuj hotel z Bissole Business Travel

Wspominane niedogodności często pojawiają się dopiero po czasie i na etapie zakładania rezerwacji ciężko jest je przewidzieć. Tymczasem korzystanie z usług rezerwacji za pośrednictwem Bissole Business Travel zdecydowanie minimalizuje ryzyko wystąpienia podobnych problemów.

Dzięki dostępowi do wielu profesjonalnych, tworzonych specjalnie dla biur podróży i segmentu business travel systemów rezerwacyjnych (które zawierają dogodne warunki rezerwacji uwzględniające przede wszystkim wydłużony czas na możliwą anulację czy zmianę) oraz długoletniemu doświadczeniu w rynku business travel, agenci Bissole w każdym przypadku proponują klientom kilka najkorzystniejszych wariantów rezerwacji. Korzystanie z profesjonalnych systemów rezerwacji często daje też możliwość znalezienia oferty w atrakcyjniejszej cenie niż np. w serwisach rezerwacyjnych czy nawet na stronie danego hotelu.

Atrakcyjność poszczególnych wersji oceniana jest m.in. pod względem:

Ceny pakietu
Lokalizacji hotelu
Listy udogodnień w danym obiekcie
Wykazu usług dodatkowych takich jak parking, restauracja
Elastyczności i możliwości modyfikacji oferty

Na podstawie przedstawionych przez klienta kryteriów, eksperci Bissole po przenalizowaniu wielu różnorodnych ofert przedstawiają listę tych najlepiej dopasowanych do wskazanych priorytetów. Dla jednej firmy najważniejsza może być elastyczność oferty (żeby np. nie martwić się, jeśli w ostatniej chwili trzeba będzie wydłużyć pobyt albo zmienić dane osoby, która skorzysta z noclegu), dla innej cena, świadczenia dodatkowe, a dla jeszcze innej lokalizacja.

Dodatkowo warto zapamiętać, że jeśli klient korzysta z usług Bissole, wszelkie rozliczenia z hotelami odbywają się za pośrednictwem biura (oczywiście na życzenie klienta może być inaczej). A to oznacza, że nie musisz martwić się o posiadanie karty kredytowej, jej limity, terminy spłat ani stan konta. Wybierasz ofertę, podpisujesz umowę, a całą resztą zajmują się agenci Bissole Business Travel.

Istotną z punku widzenia klienta zaletą korzystania z usług Bissole jest także pewność, że wszelkie rezerwacje i związane z nimi wydatki będą zgodne z jego wewnątrzfirmową polityką podróży (w ramach polityki podróży powinny być określone m.in. progi wydatków na najczęściej opłacane usługi, jak rezerwacje hoteli, bilety lotnicze i kolejowe czy wynajem aut).

CZY WIESZ, ŻE:

Dzięki zaawansowanemu systemowi rezerwacji biletów, noclegów i innych usług agenci Bissole znajdą dla Ciebie najlepsze 
oferty nie tylko szybko, ale i tanio. Możesz zaoszczędzić nawet ponad 20 procent.

Rezerwacja hotelu dla firmy. Jak to wygląda w praktyce?

Po wyborze oferty klient otrzymuje voucher hotelowy Bissole Business Travel. Dzięki temu wszelkie rozliczenia z hotelem są dokonywane za pośrednictwem Bissole. A to oznacza m.in., że przy wymeldowaniu Twój pracownik wysłany w delegację nie musi martwić się regulowaniem należności za hotel. Nie będą mu więc potrzebne żadne dodatkowe środki, a pracodawca tym samym ma pełną kontrolę nad wydatkami.

A co z nieprzewidzianymi problemami? W całym procesie rezerwacji do dyspozycji jest także help desk Bissole Business Travel, działający 24/7. Każdy klient ma swojego opiekuna, z którym może skontaktować się w sytuacjach awaryjnych lub w przypadku kłopotów organizacyjnych. Nie jest to zbiorcza infolinia, na którą często trudno jest się dodzwonić, ale konkretna osoba, która doskonale zna szczegóły danej rezerwacji, dzięki czemu może pomóc błyskawicznie.  

Eksperci Bissole są do dyspozycji klientów również przed podróżą (można skonsultować z nimi dowolne kwestie), a także po jej zakończeniu (by np. dopełnić rozliczeń i formalności). Dzięki temu za każdym razem podczas korzystania z usług Bissole firma może mieć pewność fachowej i szybkiej pomocy na każdym etapie realizacji umowy.

Aby składanie rezerwacji przebiegło możliwie sprawnie, agenci Bissole Business Travel zapytają Cię o:

Hotele dla firm - rezerwacja w dobrej cenie

Długoletnia obecność Bissole Business Travel na rynku organizacji podróży służbowych sprawia, że korzystając z usług biura możesz liczyć na korzystane rabaty. Możliwe jest m.in. negocjowanie za pośrednictwem agentów stawek specjalnych dla firmy w hotelach lub sieciach hotelowych w ramach tzw. umów trójstronnych. Jest to oferta niedostępna dla klientów indywidualnych.

Wolisz zająć się wszystkim osobiście? Bissole udostępni Ci system dokonywania samodzielnych rezerwacji (tzw. self booking tools). Także w takim przypadku możesz liczyć na pomoc w obsłudze płatności (rozliczenia i tak są dokonywane za pośrednictwem Bissole więc nie potrzeba blokować własnych środków) oraz na wsparcie ekspertów help desk.

Rezerwacja hotelu na różne okazje. Jaki cel ma Twoja firma?

W zależności od tego, jaki cel i charakter będzie miała podróż, w trakcie planowania należy zwracać uwagę na inne elementy. W przypadku krótkiego (obejmującego jeden nocleg) wyjazdu służbowego, którego celem jest np. jedno spotkanie lub wizyta w danym miejscu, najważniejszym czynnikiem będzie lokalizacja i dojazd do niej. W takim przypadku nie ma sensu tracić czasu na przejazdy i najlepiej wybrać hotel znajdujący się w okolicach celu podróży lub taki, który oferuje dogodne warunki do zorganizowania spotkania.

W przypadku weekendowych wyjazdów grupowych (np. integracyjnych) dużą rolę odgrywają oferowane przez hotel atrakcje oraz lokalizacja obiektu i możliwości, jakie daje konkretne umiejscowienie.

W przypadku dłuższych pobytów, np.: tygodniowych wyjazdów motywacyjnych, oprócz lokalizacji i oferty pokoi, szczególnie istotna będzie cena. Korzystając z pośrednictwa profesjonalnej agencji można skutecznie negocjować rabaty związane z dłuższą rezerwacją.

Dla organizacji udanych wyjazdów motywacyjnych ważne jest też, aby obsługujące je biuro podróży miało na miejscu sprawdzoną i niezawodną sieć współpracowników. W przypadku Bissole Business Travel możesz mieć pewność, że rezerwacja hotelowa będzie możliwie najlepiej skorelowana z dostępnymi na miejscu atrakcjami. Przekonaj się i już dziś zapytaj o ofertę Bissole Business Travel.

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.