AS1_5643-2

Izabela Nawrat


Prezes

izabela.nawrat@bissole.pl

kom.: 695 943 599

AS1_5574

Justyna Kowalska


Dyrektor biura – Prokurent

justyna.kowalska@bissole.pl

kom.: 665 888 901

AS1_6015-2

Aleksandra Palka


Dyrektor ds. marketingu

aleksandra.palka@bissole.pl

kom.: 665 740 740

AS1_5598

Maciej Kucharski


Specjalista ds. obsługi podróżnych

maciej.kucharski@bissole.pl

kom.: 605 433 265

AS1_5755-2

Sylwia Wysocka


Specjalista ds. obsługi podróży służbowych

sylwia.wysocka@bissole.pl

kom.: 693 949 177

AS1_5500-2

Dorota Kosowska


Księgowość

dorota.kosowska@bissole.pl

kom.: 509 393 028

AS1_5921-2

Renata Fiałkowska


Specjalista ds. turystyki

renata.fialkowska@bissole.pl

kom.: 781 799 990

augustynstudio.plas1_3258-net

Małgorzata Paszun


Specjalista ds. podróży biznesowych

malgorzata.paszun@bissole.pl

kom.: 697 955 553

augustynstudio.plas1_3232-net

Karolina Borysiak


Specjalista ds. ubezpieczeń

karolina.borysiak@bissole.pl

kom.: 782 455 552