Izabela Nawrat (Abramowicz)

Izabela Nawrat (Abramowicz)


Prezes

izabela.nawrat@bissole.pl

kom.: 695 943 599

Justyna Kowalska

Justyna Kowalska


Dyrektor biura – Prokurent

justyna.kowalska@bissole.pl

kom.: 665 888 901

Magdalena Nowakowska

Magdalena Nowakowska


Dyrektor działu sprzedaży

magdalena.nowakowska@bissole.pl

kom.: 691 807 040

Aleksandra Palka

Aleksandra Palka


Dyrektor ds. marketingu

aleksandra.palka@bissole.pl

kom.: 665 740 740

Maciej Kucharski

Maciej Kucharski


Specjalista ds. obsługi podróżnych

maciej.kucharski@bissole.pl

kom.: 605 433 265

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka


Specjalista ds. obsługi podróży służbowych

sylwia.wysocka@bissole.pl

kom.: 693 949 177

Agnieszka Grządkowska

Agnieszka Grządkowska


Księgowość

agnieszka.grzadkowska@bissole.pl

kom.: 697 955 553

Dorota Kosowska

Dorota Kosowska


Księgowość

dorota.kosowska@bissole.pl

kom.: 509 393 028

mm2

Renata Fiałkowska


Specjalista ds. turystyki

renata.fialkowska@bissole.pl

kom.: 781 799 990