Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Izabela Nawrat (Abramowicz)
Prezes
izabela.abramowicz@bissole.pl
kom.: 695 943 599

Justyna Kowalska
Dyrektor biura – Prokurent
justyna.kowalska@bissole.pl
kom.: 665 888 901

Dorota Kosowska
Księgowa
dorota.kosowska@bissole.pl
kom.: 509 393 028

Magdalena Nowakowska
Dyrektor działu sprzedaży
magdalena.nowakowska@bissole.pl
kom.: 691 807 040

Maciej Kucharski
Specjalista ds. obsługi podróży służbowych
maciej.kucharski@bissole.pl
kom.: 605 433 265

Sylwia Wysocka
Specjalista do spraw podróży biznesowych
sylwia.wysocka@bissole.pl
kom.: 693 949 177

Aleksandra Palka
Dyrektor ds. marketingu
aleksandra.palka@bissole.pl
kom.: 665 740 740

Agnieszka Grządkowska
Księgowość
agnieszka.grzadkowska@bissole.pl
kom.: 697 955 553

Małgorzata Krowicka
Specjalista ds. podróży biznesowych