Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

O nas

bissole nasz zespół

Bissole Business Travel nie jest zwykłą firmą. Dlaczego?

  • Bo powstała z marzenia i pasji jej założycielki Izabeli Abramowicz, która najpierw wiele lat zdobywała wiedzę i doświadczenia, nim w 2005 roku zdecydowała się na uruchomienie własnej firmy. Jej nadrzędnym celem było zawsze zapewnienie Klientom takiego poziomu profesjonalnej i kompleksowej obsługi, w zakresie organizacji podróży, by dać im komfort poczucia bezpieczeństwa i spokoju.
  • Bo w działalności firmy wspiera ją dyrektor biura Justyna Kowalska, jedna z najwybitniejszych ekspertek w kraju, w zakresie programowania i monitorowania podróży lotniczych.
  • Bo zespół Bissole Business Travel dobierany jest pod kątem doświadczenia w branży turystycznej, zaangażowania w relacje z Klientem i podróżniczej pasji.
  • Bo wreszcie, podstawą i celem działalności Bissole Business Travel jest zadowolony Klient, który będzie chciał pozostać z naszą firmą na lata.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz referencje naszych Klientów pozwalają nam śmiało twierdzić, że należymy do wąskiej grupy firm – ekspertów w dziedzinie organizacji podróży i incentive travel branży MICE. Specjalizujemy się w programowaniu i monitorowaniu wyjazdów biznesowych, grupowych, a także indywidualnych „podróży szytych na miarę” oczekiwań i potrzeb Klientów.

Jesteśmy w stanie zorganizować dowolny wyjazd (w tym motywacyjny, czy integracyjny), lot, rejs, imprezę, konferencję, pełną turystycznych atrakcji podróż w każde miejsce na Świecie. U celu zarezerwujemy hotel, wynajmiemy samochód, zapewnimy przewodnika i animatora. Zadbamy też o wszelkie formalności (także wizowe), ubezpieczenie i bezpieczeństwo podróży. Najważniejsze jest jednak to, że nie ogranicza nas nic, poza wyobraźnią.
To co dodatkowo wyróżnia nas na tle innych firm, to bezpłatny help desk działający dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, który służy radą i niezbędną pomocą naszym Klientom w każdej nieprzewidywalnej sytuacji, jaka może wydarzyć się w trakcie podróży. Wystarczy zadzwonić na numer +48 665 888 901.

Na co dzień pracujemy na najlepszych systemach rezerwacyjnych (m.in. Amadeus), zapewniających nam szybkość reakcji i elastyczność większą, niż w wypadku stanowisk obsługi linii lotniczych. Mamy możliwość zagwarantowania naszym Klientom najbardziej korzystnych cen i atrakcyjnych warunków. Posiadamy oczywiście wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne przy prowadzeniu tego rodzaju działalności.

Jesteśmy rzetelni, profesjonalni, szybcy i terminowi, ale przede wszystkim cele naszych Klientów, są naszymi celami.

*************************

Bissole Business Travel jest Organizatorem Turystycznym wpisanym do Centralnej Ewidencji pod numerem 05408 oraz posiada zabezpieczenie w formie gwarancji ubezpieczeniowej. Jest członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej (BPCC), a także Dolnośląskiej Izby Turystycznej (DIT). Za naszą fachowością przemawiają uzyskane certyfikaty, ale przede wszystkim rekomendacje zadowolonych Klientów.