DLACZEGO BISSOLE?

W Bissole wiemy, że najważniejsi są ludzie. Większość naszych pracowników współtworzyło tę firmę od początku jej istnienia angażując całe swoje doświadczenie i wiedzę. Z klientami łączą nas mocne, wieloletnie więzi oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. To właśnie takie cechy jak: kompleksowa dbałość o klienta, profesjonalizm, respektowanie zasad uczciwej konkurencji oraz działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami pozwala nam utrzymać stabilną pozycję na rynku business travel od wielu lat i stale się rozwijać.

 

Nasze doświadczenie oraz referencje naszych Klientów pozwalają nam śmiało twierdzić, że należymy do wąskiej grupy firm – ekspertów w dziedzinie organizacji podróży i incentive travel branży MICE. Specjalizujemy się w programowaniu i monitorowaniu wyjazdów biznesowych, grupowych, a także indywidualnych „podróży szytych na miarę” oczekiwań i potrzeb Klientów.

 

Jesteśmy w stanie zorganizować dowolny wyjazd (w tym motywacyjny, czy integracyjny), rejs, imprezę, konferencję, pełną turystycznych atrakcji podróż w każde miejsce na świecie. To co dodatkowo wyróżnia nas na tle innych firm, to bezpłatny help desk w awaryjnych sytuacjach, jakie mogą wydarzyć się w trakcie podróży.

 

Na co dzień pracujemy na najlepszych systemach rezerwacyjnych (m.in. Amadeus), zapewniających nam szybkość reakcji i elastyczność. Mamy możliwość zagwarantowania naszym Klientom najbardziej korzystnych cen i atrakcyjnych warunków. Posiadamy oczywiście wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne przy prowadzeniu tego rodzaju działalności.

 

Jesteśmy rzetelni, profesjonalni, szybcy i terminowi, ale przede wszystkim cele naszych Klientów, są naszymi celami.

 

*************************

Bissole Business Travel jest Organizatorem Turystycznym wpisanym do Centralnej Ewidencji pod numerem 05408 oraz posiada zabezpieczenie w formie gwarancji ubezpieczeniowej. Jest członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej (BPCC), a także Dolnośląskiej Izby Turystycznej (DIT). Za naszą fachowością przemawiają uzyskane certyfikaty, ale przede wszystkim rekomendacje zadowolonych Klientów.