Podróże pociągami są coraz częściej i chętniej wykorzystywane w ramach podróży służbowych. Jest to zasługa zarówno coraz lepszego standardu pociągów, bogatej siatki połączeń, ale też dostępności i możliwości rezerwacji biletów kolejowych na połączenia międzynarodowe.

 

Obecnie, przez system rezerwacyjny, na którym pracuje Bissole Business Travel, jesteśmy w stanie zarezerwować dla naszych klientów wybrane połączenie czy to we Włoszech, Anglii, Kazachstanie czy innym kraju. Jest to bardzo duże ułatwienie, nie tylko przy wyjazdach służbowych, ale i turystycznych, ponieważ praktycznie wszystkie formalności i rozliczenia można załatwić przed wyjazdem i nie tracić czasu na zwykle tłocznych dworcach kolejowych.

Bilety kolejowe – Polska:

Za pośrednictwem Bissole Business Travel można także zakupić bilety kolejowe po Polsce wszystkich przewoźników PKP, InterCity, TLK. Bilety na połączenia międzynarodowe rozpoczynające się w Polsce, obsługiwane głównie przez pociągi InterCity oraz połączenie do Drezna obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie, dostępne są jedynie w wersji papierowej, zalecamy zatem odpowiednio wcześniejszą rezerwację, zakładając czas na przesyłkę oraz z uwagi na ograniczoną dostępność miejsc.

 

Bilety kolejowe – świat:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bilety na większość wewnętrznych połączeń kolejowych w poszczególnych krajach, na przykład:

Bardzo dużą popularnością cieszą się także, zwłaszcza przy indywidualnych wyjazdach turystycznych , bilety w formie tzw. Rail Passów pozwalające na podróżowanie wewnątrz danego kraju, przykładowo:

  • Japan Rail Pass w Japonii,
  • Swiss Pass po Szwajcarii.

 

Bilety Eurail:

Wygodne podróżowanie po Europie, pomiędzy krajami, zapewniają międzynarodowe bilety kolejowe Eurail. W ofercie Eurail znajduje się obecnie 28 krajów europejskich. Bilety na połączenia Eurail można zakupić określając np. liczbę krajów które zamierza się zwiedzić (tu najpopularniejsze są połączenie na 4 kraje np. Francja, Niemcy, Włochy i Szwajcaria) lub Eurail Global Pass, w których określa się liczbę dni w podróży (tu najpopularniejsze są bilety na 7 dni w ciągu miesiąca). Możliwości układania własnych tras na połączeniach Eurail są bardzo duże i mogą obejmować nawet 3-miesięczne podróże po wszystkich dostępnych w ofercie 28 krajach.

 

Sieć połączeń kolejowych, możliwości konstrukcji dogodnych połączeń lub biletów specjalnych bardzo dynamicznie rośnie, dlatego każdorazowo sprawdzamy najlepsze rozwiązania dla klientów.

 

Pociągi luksusowe:

W naszej ofercie znajdują się także podróże luksusowymi pociągami takimi jak Orient Express czy Renfe Luxury Tourist Train. Te podróże to najwyższy poziom usług, zachowujący czar i urok minionego złotego wieku kolei, to prawdziwa „podróż w czasie”. Pełną informację, trasy, daty oraz ceny pakietów luksusowych pociągów znajdziecie Państwo tu:

 

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty? Zapraszamy do kontaktu!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości