Przejazdy pociągami są w ostatnich latach coraz częściej i chętniej wykorzystywane w ramach podróży służbowych. Jest to związane m.in. z podnoszącym się standardem usług kolejowych oraz rozbudową siatki połączeń. W czasie wygodnej podróży można spokojnie odpocząć lub popracować i przygotować się do spotkań biznesowych. Istotnym faktem, wpływającym na atrakcyjność oferty, jest też dostępność rezerwacji biletów kolejowych na różnego rodzaju połączenia krajowe i międzynarodowe. Skorzystaj z wiedzy Bissole Business Travel, aby najlepiej wykorzystać możliwości, jakie dają przewozy kolejowe i kup u nas bilety na pociągi na całym świecie.

Potrzebujesz pomocy w organizacji przejazdów służbowych i chcesz skorzystać z oferty kolejowej?

Rozbudowany system rezerwacyjny, na którym pracują agenci Bissole Business Travel, pozwala zarezerwować wybrane połączenie kolejowe w dowolnie wskazanym kraju i kupować bilety. Wystarczy, że wskażesz datę, miejsce wyjazdu oraz miejsce docelowe. Eksperci Bissole zajmą się resztą i zaproponują Ci trasę optymalną kosztowo i najbardziej dostosowaną do wskazanych przez Ciebie wytycznych. Dzięki temu nie musisz analizować siatki połączeń wielu przewoźników, oszczędzając czas i energię.  

Współpraca z Bissole to bardzo duże ułatwienie, nie tylko przy wyjazdach służbowych, ale i turystycznych, ponieważ praktycznie wszystkie formalności i rozliczenia można załatwić przed wyjazdem tak, aby w trakcie podróży nie tracić czasu na zatłoczonych dworcach kolejowych. 

Dlaczego warto bilety kolejowe rezerwować z Bissole Business Travel?

Współpraca z nami to:

01.

Oszczędność czasu

nie musisz przeszukiwać tras i połączeń różnych przewoźników ani sprawdzać lokalizacji dworców. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje priorytety (kierunek i termin podróży, liczba uczestników itp.), a my przygotujemy odpowiednią ofertę;

02.

Wygodna forma dostarczenia biletu

bilety dostępne są w formie elektronicznej. Na życzenie klienta możemy dostarczyć także wersję papierową;

03.

Wygodna obsługa oraz pomoc przy zmianach/zwrotach biletów

Jeśli nagle potrzebna Ci będzie jakakolwiek zmiana w rezerwacji, agenci Bissole zajmą się formalnościami. Dopasują także nowe wytyczne do pozostałych zaplanowanych wcześniej elementów podróży;  

04.

Pomoc w ewentualnym procesie reklamacji

Kontakt z przewoźnikiem kolejowym, szczególnie w przypadku podmiotów zagranicznych, może być utrudniony. Korzystając z usług Bissole nie musisz martwić się o związane z tym formalności, nawet w przypadki konieczności złożenia reklamacji. Wszystkim zajmują się indywidualni opiekunowie konkretnego Klienta;

05.

Ujednolicone rozliczenia i kompleksowa obsługa

Jeśli podróż składa się z kilku etapów, w przypadku współpracy z Bissole wszystkie faktury pochodzą z jednego źródła. Możesz więc np. wysłać pracownika koleją do wskazanego miasta, na dworcu zapewnić mu wynajęte auto, którym dojedzie do hotelu z założoną dla niego rezerwacją.  Zamiast wielu faktur od kilku podmiotów, dokumenty rozliczeniowe dostaniesz tylko z Bissole Business Travel;

06.

Odroczenie płatności

Należność za bilet kolejowy (a także dodatkowe elementy zlecenia, jeśli jest ono szersze) może być regulowana dopiero po usłudze, według ustalonej formy i terminu płatności;

07.

Oszczędność kosztów

Niska cena umiejętnie rezerwowanych biletów kolejowych oraz niska opłata transakcyjna sprawiają, że współpraca z Bissole pozwala generować zauważalne oszczędności.   

Bilety kolejowe dla firm w Polsce

Korzystając z usług Bissole Business Travel można kupić bilety kolejowe wszystkich przewoźników, świadczących usługi na terenie Polski. Klient nie musi więc zastanawiać się, jaka firma obsługuje daną trasę i konkretne połączenie (czy jest to np. spółka Polskie Koleje Państwowe S.A., PKP Intercity S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. czy PKP CARGO S.A.). Wystarczy, że określi miejsce startu, miejsce docelowe i preferowany termin podróży.  

Jeśli na danej trasie dostępne są różne rodzaje biletów kolejowych, agenci Bissole zarekomendują najlepsze rozwiązanie, dając jednocześnie klientowi możliwość wyboru. Czynnikami decydującymi o wyborze oferty przedstawionej Klientowi są zawsze cena i stopień dopasowania do jego oczekiwań 

Bilety kolejowe dla firm na świecie

W ofercie Bissole dostępne są także bilety kolejowe na trasy międzynarodowe rozpoczynające się w Polsce, a także na trasy w całości przebiegające poza granicami naszego kraju. Agenci Bissole, korzystając z wieloletniego doświadczenia i szerokiej siatki podmiotów współpracujących, w przypadku każdego kraju wskażą rozwiązanie najlepsze pod kątem finansowym i organizacyjnym i kupią dla Twojej firmy bilety kolejowe.  

Często może się okazać, że to właśnie wybór połączenia kolejowego będzie najlepszy do tego, by sprawnie przemiesić się między kolejnymi spotkaniami biznesowymi czy konferencjami. Aby móc optymalnie zaplanować podróż trzeba jednak wiedzieć, jakie realia czekają pasażerów na miejscu (np. ile czasu będą potrzebowali na przesiadkę itp.). Dlatego, szczególnie organizując podróż w nieznanym kraju, warto zdać się na pomoc specjalistów.  

Dzięki dobremu planowaniu podróż służbowa pociągiem może być dodatkowo okazją do wygodnego poznania danego kraju. Wiele firm ceni sobie to rozwiązanie również dlatego, że jest to proekologiczny środek transportu.  

W ofercie Bissole znaleźć można bilety na większość wewnętrznych połączeń i biletów kolejowych w poszczególnych krajach świata.

Oferujemy realizację usług za pośrednictwem takich linii, jak:

  • Turystyczne koleje w Szwajcarii:  

Bilety kolejowe

Bilet kolejowy do świata luksusu. Wyjątkowa propozycja Bissole

Specjalne miejsce w ofercie biletów kolejowych w Bissole zajmują pociągi luksusowe, takie jak Orient Express czy Renfe Luxury Tourist Train. Te podróże to najwyższy poziom usług i niezapomniana podróż w czasie, dlatego często wybierane są, jako atrakcje wyjazdu motywacyjnego albo sposób uhonorowania najważniejszych partnerów biznesowych.  

Pociągi luksusowe to znacznie więcej niż tylko eleganckie wnętrza i najwyższy poziom usług.  Wyjątkowe są również trasy przejazdów. Jeśli więc szukasz oryginalnego pomysł na podróż służbową lub prywatną, w Bissole znajdziesz kilka nieszablonowych opcji.  

Pełną informację, trasy, daty oraz ceny pakietów luksusowych pociągów znaleźć można tu:

Wygodne bilety kolejowe w formie karnetów

Bissole Business Travel oferuje także rozwiązania, z których chętnie korzystają klienci indywidualni, poszukujący najlepszych sposobów na wyjazdy turystyczne. Jedną z możliwości, cieszącą się bardzo dużą popularnością zwłaszcza przy wyjazdach turystycznych, jest bilety w formie tzw. Rail Passów. Pozwala on na podróżowanie wewnątrz danego kraju lub na wskazanym terenie.  

Karnety są bardzo wygodnym rozwiązaniem szczególnie w przypadku, gdy pasażer planuje wiele podróży i przesiadek albo nie jest pewien, kiedy dokładnie będzie chciał się przemiesić na danym etapie trasy.  

Każdorazowo przed podróżą trzeba się jednak upewnić, czy na podstawie konkretnego karnetu możemy przejechać na wybranej trasie w wybranej klasie. Korzystając z usług Bissole nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek, ponieważ zakupione bilety będą odpowiadały zgłoszonym przez Ciebie planom.  

Bilety kolejowe Eurail. Co można zyskać?

Wygodne podróżowanie po Europie, także pomiędzy kilkoma krajami, zapewniają międzynarodowe bilety kolejowe Eurail. Eurail Pass to bilet kolejowy typu „wszystko w jednym”, który zapewnia elastyczny dostęp do większości pociągów w Europie. Z biletem Eurail można jechać na dowolnej trasie
i w dowolnym terminie. W niektórych pociągach trzeba jednak dokonać rezerwacji.  

Jest to bardzo wygodna opcja dla podróżnych, którzy cenią sobie niezależność i możliwość zmiany planów nawet w ostatnim momencie.
W ofercie Bissole znajdziesz różnego rodzaju bilety (np. na jeden wybrany kraj albo na 33 państwa).   

Najpopularniejsze trasy wybierane przez podróżnych korzystających z Euraill to m.in.: 

01.

Rzym - Florencja

02.

Paryż - Mediolan - Rzym

03.

Madryt - Barcelona

04.

Amsterdam - Bruksela

05.

Amsterdam - Berlin

06.

Wiedeń - Budapeszt

07.

Londyn - Paryż

08.

Paryż - Amsterdam

Sieć połączeń kolejowych oraz możliwości tworzenia dogodnych kombinacji lub kupowania biletów specjalnych dynamicznie rośnie, dlatego
za każdym razem warto jest skorzystać z pomocy doświadczonych agentów Bissole.
 

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę biletów kolejowych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Wiadomość (wymagane)