Jak Bissole może pomóc w organizacji Twoich podróży służbowych?

Od ponad 15 lat Bissole Business Travel specjalizuje się w obsłudze podróży służbowych. Naszymi Klientami opiekuje się profesjonalny zespół wykwalifikowanych kasjerów lotniczych i specjalistów businesstravel, a każdy Klient ma swojego Account Manager dedykowanego do obsługi danej firmy. Dzięki zaawansowanym systemom rezerwacyjnym, stawkom specjalnym, przestrzeganiu polityki podróży i wielu innym narzędziom, dana firma może osiągnąć redukcję kosztów podróży nawet o 15%!

Nasi Klienci mogą liczyć zawsze na naszą pomoc w awaryjnych sytuacjach. Usługi help desku świadczymy bezpłatnie.

Skorzystaj z naszych rozwiązań:

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze połączenia i bilety w konkurencyjnych cenach.

Przejazd komfortowymi kolejami może być wygodą alternatywą i sposobem sprawnego dotarcia do celu. 

Znajdziemy ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Pomożemy w gromadzeniu niezbędnej dokumentacji i w całym procesie wizowym.

Zadbamy, aby wszyscy uczestnicy podróży biznesowej byli należycie ubezpieczeni. Oferujemy także ubezpieczenia kosztów rezygnacji business.

Oferujemy usługi rent a car, a także transfery indywidualne za pośrednictwem profesjonalnych firm transportowych oraz rozliczenia voucherowe.

Jak efektywnie zarządzać w firmie podróżami służbowymi?

Zobacz co Ci może pomóc

Polityka podróży w firmie

Polityka podróży to dokument określający zasady rezerwacji wszelkich usług wchodzących w skład podróży służbowych. Jak wynika z ogólnopolskiego badania firmy Amadeus, taki dokument obowiązuje w zaledwie sześciu na dziesięć polskich firm. Tymczasem dzięki odpowiednio opracowanym zasadom, firma może zaoszczędzić i czas i fundusze.

Właściwie opracowana polityka podróży reguluje przede wszystkim takie kwestie, jak:

  • klasy podróży lotniczych czy kolejowych (biznes, ekonomiczna),
  • standardy hoteli (liczba gwiazdek, preferowana sieć hotelowa),
  • nieprzekraczalne stawki ze poszczególne rezerwacje,
  • terminy składania zamówień,
  • wykaz osób uprawnionych do składania zamówień oraz odpowiedzialnych za ich potwierdzanie.

W polityce podróży uregulowane powinny być również usługi takie jak: wynajem autwizowaniebilety kolejowe, promowe a nawet posiłki, co pozwala uniknąć niekontrolowanych, dodatkowych kosztów. Zasada jest taka, że im większa firma, tym polityka podróży powinna być bardziej skrupulatnie opracowana i przestrzegana. W efekcie podróże służbowe organizowane są sprawniej i taniej.

Podróże służbowe – wszystko w jednym miejscu

Niezależnie od tego czy firma korzysta z systemu rezerwacyjnego czy nie, bardzo ważne jest by wszelkie usługi były zamawiane w jednym miejscu. Korzystanie z wyspecjalizowanych agencji podróży jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nawet w przypadku korzystania z systemu takiego jak self booking tools, to biuro kontroluje wówczas przebieg podróży od momentu założenia rezerwacji po wystawienie faktury.

Najważniejsze korzyści z obsługi przez profesjonalną agencję to:

 • otrzymywanie wszelkich dokumentów na czas z jednego źródła,
 • pomoc we wszystkich sytuacjach związanych z reklamacjami i zwrotami,
 • łatwość dotarcia do pomocy w sytuacjach kryzysowych,
 • szybkość reakcji i help desk,
 • przejrzystość rozliczeń oraz zbiorcze raporty – wszystkie faktury pochodzą z jednego źródła.

Dodatkową zaletą jest fakt, że biura korzystają z szeregu dedykowanych systemów rezerwacyjnych, które pozwalają im na błyskawiczne porównanie wielu ofert. Dzięki temu mogą przedstawić klientom propozycje najlepszych cen hoteli czy połączeń lotniczych. Mają też bieżące informacje na temat aktualnych promocji i zniżek. Dzięki temu oferta może być zdecydowanie tańsza od tej uzyskanej samodzielnie.

Nowoczesne i przyjazne formy płatności

Korzystanie z zewnętrznych biur specjalizujących się w rynku podróży służbowych znacznie usprawnia proces rozliczeń. Na przykład:

 • bezpłatne kredytowanie do 59 dni.
 • jedna, centralna płatność raz w miesiącu.
 • brak opłat za używanie BTA,
 • korzystne ubezpieczenie osób, których bilet lotniczych został opłacony za pośrednictwem rachunku BTA.

Do rachunku wydawane są wirtualne karty płatnicze oferujące wysokie ubezpieczenie KL, NNW dla podróżujących pracowników, nawet do 1 miliona złotych. Możliwe są różne tak zwane co-brandowe warianty kart, pozwalające na tańsze korzystanie z usług firm-partnerów wydawcy karty.

Programy lojalnościowe linii lotniczych

Dla firm jest to bardzo dobra forma oszczędzania na podróżach służbowych. Uczestnictwo w programie lojalnościowym nie zajmuje dodatkowego czasu, a przynosi liczne przywileje i pozwala na optymalizację budżetu przeznaczonego na podróże służbowe. Najczęściej oferowane korzyści to:

 • bezpłatne bilety opłacone zgromadzonymi punktami,
 • podwyższenie klasy rezerwacyjnej z ekonomicznej do biznesowej,
 • możliwość wstępu do business lounge,
 • bezpłatny dodatkowy bagaż,
 • zmiana nazwiska na bilecie.

Często też linie lotnicze oferują w ramach nagród pakiety weekendowe (przelot + hotel), vouchery oraz nagrody rzeczowe, którymi firma może nagrodzić wybranych pracowników lub kontrahentów.

Bissole Business Travel to ekspert w organizacji podróży biznesowych. Mamy ponad 15 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie obsługiwaliśmy kilkaset firm, a większość z nich pozostała  z nami do dziś. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi niezbędne przy organizacji podróży służbowych oraz pełna organizacja wyjazdów firmowych typu incentive – motywacyjnych oraz integracyjnych, w tym również nastawionych na działania CSR. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń typu city break i tzw. incoming tour dla firm i instytucji zagranicznych oraz gości specjalnych odwiedzających polskie oddziały firm. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i dowiedz się więcej o korzyściach ze współpracy z Bissole.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wiadomość (wymagane)