wyjazdy dla firm

Incentive travel

Lojalni klienci, poprawa wizerunku firmy oraz zgrany zespół pracowników, wykonujący swoje codzienne zadania efektywniej i w lepszej atmosferze. Te i wiele innych korzyści daje firmom dobrze zorganizowana impreza typu incentive travel. Dzięki Bissole Business Travel możesz uzyskać wszystkie te efekty.

 

Pojęcie incentive travel to branżowe określenie grupowych wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych dla firm czy instytucji. Po stronie klientów jednak zdecydowanie częściej, czasem nawet zamiennie, używane są pojęcia wyjazd lub impreza motywacyjna i integracyjna. Zgodnie z definicją są to podróże pracowników opłacane przez pracodawcę w ramach nagrody za realizację określonych zadań, za szczególne osiągnięcia lub jako zachęta na przyszłość.

 

Incentive to część turystycznej branży MICE, zamknięta w literze “I” tego skrótu. W wielu firmach wyjazdy typu incentive travel odgrywają strategiczną rolę i są częścią całego programu motywacyjnego. Firmy, które raz sięgnęły po to rozwiązanie, najczęściej pozostają przy nim przez długie lata, tylko je udoskonalając. Ważne, by wyjazdy incentive były traktowane jako inwestycja , a nie jako koszt. Kluczem do sukcesu jest więc perfekcyjne przygotowanie.

Jak zorganizować udany wyjazd incentive?

Główną cechą incentive travel jest „szyty na miarę” program, który uwzględnia zamierzony cel wyjazdu, jest dostosowany do profilu uczestników, terminu, przeznaczonego na wyjazd budżetu oraz pozostałych wymagań, a także ograniczeń. Najważniejsze, aby powodował on w uczestnikach tak zwany efekt WOW! i wzbudzał chęć uczestnictwa w kolejnym.

Perfekcyjnie przygotowanie wyjazdu wymaga odpowiedzi na pytania:

 

incentive travel - cel

CEL

Określenie, czy efektem organizowanego wyjazdu ma być motywacja, nagroda dla kontrahentów i klientów, integracja zespołu albo szkolenie pracowników.

incentive travel - ludzie

LUDZIE

Zdefiniowanie profilu uczestników, ich liczbę oraz w miarę możliwości przedział wiekowy, płeć czy kondycję fizyczną. Jest to bardzo istotne zarówno w możliwych aktywnościach, jak w zakwaterowaniu.

incentive travel - kiedy i gdzie

KIEDY I GDZIE

Termin i miejsce wyjazdu zwykle są ze sobą związane ze względu na warunki pogodowe, dostępność połączeń lotniczych czy innego transportu, odbywające się w danym miejscu wydarzenia specjalne. Najczęściej wyjazdy incentive travel organizowane są wiosną i wczesną jesienią.

incentive travel - budżet

BUDŻET

Zdefiniowanie budżetu przeznaczonego na wyjazd to jeden z głównych elementów briefu, na podstawie którego opracowuje się program i planowane atrakcje.

incentive travel - ograniczenia

OGRANICZENIA

Określenie ograniczeń społecznych i kulturowych uczestników, jeśli takie występują, a także np. możliwości uprawiania przez nich sportów ekstremalnych. Ważna jest także historia dotychczas zrealizowanych wyjazdów w firmie.

incentive travel - inne

INNE

Przygotowanie informacji na temat m.in. struktury zakwaterowania, zaplanowanie uroczystych kolacji, określenie dodatkowej obsługi marketingowej wyjazdu.

Profesjonalne incentive travel

Profesjonalna organizacja incentive travel to zawsze duże przedsięwzięcie wymagające sporych nakładów czasu, pracy oraz doświadczenia, dzięki któremu można antycypować różne sytuacje i szybko reagować w momentach kryzysowych. Bissole Business Travel od 12 lat specjalizuje się w tej branży, realizując w tym czasie ponad 500 wysoko- i niskobudżetowych wyjazdów dla nawet kilkuset uczestników w przeróżnych zakątkach świata.

 

Organizowane przez nas wyjazdy cechuje:

 • wysoka jakość świadczonych usług na każdym etapie podróży,
 • indywidualnie skonstruowany i dopasowany program wyjazdu,
 • szczególna dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników,
 • możliwość obsługi wyjazdów od kilku do kilkuset uczestników,
 • sprawdzone miejsca i hotele oraz kontrahenci,
 • opieka nad uczestnikami i przebiegiem realizacji programu na każdym etapie,
 • możliwość wkomponowania w program wyjazdu działań z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu,
 • przygotowanie odpowiedniej komunikacji i oprawy marketingowej, między innymi:
  • materiałów informacyjnych,
  • brandingu zgodnego z wymaganiami firmy,
  • dedykowanych platform komunikacyjnych.

 

Na podstawie przysłanego nam briefu przygotowujemy wstępne propozycje, które szczegółowo omawiamy z klientem, tak, aby wspólnie wybrać najlepszą opcję, która pozwoli osiągnąć zamierzony cel biznesowy.

 

Organizacja incentive travel przez Bissole to korzyści dla firmy takie jak:

 oszczędność czasu,
 profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem,
 dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole,
 przejrzystość ustaleń i kosztów zawarta w umowie,
 jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników,
 komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura.

 

Forma gratyfikacji, jaką są wyjazdy typu incentive, to doskonałe narzędzie, przynoszące rozliczne korzyści zarówno pracownikom, jak i kadrze zarządzającej firmy, w wymiarze jakościowym i finansowym, a poza tym dostarczające wszystkim niezapomnianych przeżyć.

Dokąd chcesz pojechać? Sprawdź nasze propozycje wyjazdów incentive!

Najnowsze propozycje Bissole!