Zorganizuj wyjątkowy wyjazd z Bissole

Główną cechą profesjonalnie zorganizowanego wyjazdu incentive travel jest szyty na miarę program, który uwzględnia zamierzony cel wyjazdu, jest dostosowany do profilu uczestników, terminu, przeznaczonego na wyjazd budżetu oraz innych wymagań, a także ograniczeń danego klienta. Najważniejsze, aby wywołał on w uczestnikach efekt WOW! i wzbudzał chęć wzięcia udziału w kolejnym. Ekskluzywny Oman, barwna i smakowita Gruzja, a może nieoczywiste atrakcje Niemiec? Sprawdź, jak eksperci Bissole Business Travel mogą pomóc Ci w organizacji niezapomnianego wyjazdu integracyjnego, motywacyjnego lub szkoleniowego dla pracowników albo kontrahentów.

Lojalni klienci, poprawa wizerunku firmy oraz zgrany zespół pracowników, wykonujący swoje codzienne zadania efektywniej i w lepszej atmosferze. Te i wiele innych korzyści daje firmom dobrze zorganizowana impreza typu incentive travel. Dzięki profesjonalnej organizacji i wieloletniemu doświadczeniu Bissole Business Travel Twój wyjazd incentive spełni zamierzone cele i przyniesie wszystkim wiele radości

Incentive travel to branżowe określenie grupowych wyjazdów biznesowych, motywacyjnych i integracyjnych dla firm czy instytucji. Wśród klientów zdecydowanie częściej używane są takie określenia jak wyjazd lub impreza motywacyjna i integracyjna. Zgodnie z definicją są to podróże pracowników opłacane przez pracodawcę w ramach nagrody za realizację określonych zadań, za szczególne osiągnięcia lub jako zachęta na przyszłość. Incentive to także część turystycznej branży MICE, to od tego określenia pochodzi litera “I” tego skrótu (pełna wersja to: Meetings, Incentive, Conferences, Events).

Propozycje wyjazdów Incentive Travel

Co zyskuje firma, która zdecyduje się na profesjonalną organizację wydarzeń incentive travel?

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Za każdych 5 uczestników wyjazdu typu Incentive Travel posadzimy 1 drzewko

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Klienci Bissole Business Travel wielokrotnie potwierdzili, że incentive travel to przede wszystkim znakomite narzędzie do budowania zgranego i efektywnego zespołu. Tego rodzaju aktywność pozwala wyzwolić w pracownikach ducha działania zespołowego i pomaga motywować ich do osiągania wspólnych celów biznesowych. Incentive travel doskonale sprawdzi się w dużej, międzynarodowej korporacji, jako sposób na bliższe poznanie się pracowników poszczególnych oddziałów lub rozproszonych zespołów. Pomysł zadziała również w mniejszej firmie, w której taki wyjazd będzie okazją do spojrzenia na współpracowników z zupełnie innej perspektywy i często dostrzeżenia ich nieznanych dotąd umiejętności.

Incentive travel to też wyjazdy motywacyjne o charakterze nagrody, pozwalające w sposób szczególny docenić osiągnięcia wyróżniających się członków zespołu, kontrahentów lub partnerów biznesowych. Pomaga to m.in. w utrzymaniu specjalistów wysokiej klasy w firmie, a także w rekrutowaniu nowych, dla których możliwość interesującego wyjazdu być może będzie istotną zaletą potencjalnego pracodawcy.

Ale incentive travel to również bogato urozmaicone spotkania biznesowe, targi, konferencje i sympozja organizowane profesjonalnie, a do tego z pomysłem. Korzystając z oferty Bissole Business Travel możesz zaskoczyć swoich współpracowników i kontrahentów atrakcyjną propozycją wyjazdu łączącą obowiązki zawodowe z możliwością poznania nowego, ciekawego miejsca.

W wielu firmach wyjazdy typu incentive travel odgrywają strategiczną rolę i są częścią programu motywacyjnego. Firmy, które raz sięgnęły po to rozwiązanie, najczęściej pozostają przy nim przez długie lata, jedynie je udoskonalając. Ważne, by wyjazdy incentive były traktowane jako inwestycja, a nie tylko jako koszt. Kluczem do sukcesu jest więc perfekcyjne przygotowanie, najlepiej z pomocą doświadczonej agencji, jak Bissole Business Travel.

Szukasz pomysłu na incentive travel? Zobacz inspirujące realizacje Bissole

Doświadczenie i profesjonalizm agentów Bissole sprawiają, że są oni w stanie zadowolić nawet najbardziej doświadczonych obieżyświatów. Jeśli więc zastanawiasz się, jak zaskoczyć swoich pracowników lub kontrahentów i nie chcesz sztampowych pomysłów wyjazdowych, sprawdź ofertę Bissole Business Travel.

Dla miłośników uroku orientu z pewnością atrakcyjny będzie wyjazd do Omanu. Na uczestników czekają tam m.in.: jedne z najpiękniejszych wadi na świecie, urocze plaże, świetne miejsca do nurkowania, trasy trekkingowe w wielkim kanionie Jabal Shams. Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób nagrodzić pracownika albo uhonorować kontrahenta – stworzymy dla Ciebie indywidualnie zaplanowany program.

Niezapomnianym pomysłem będzie też z pewnością wizyta w Dubaju. W ofercie Bissole znajdziesz pakiety zawierająca m.in. zorganizowane zwiedzaniem miasta, rejs łodziami motorowymi, a także wyprawę na pustynię połączoną z jazdą na wielbłądach, sandboardingiem, wieczornymi pokazami fire show, tańcem brzucha i tańcem wirującego derwisza oraz wyjątkową kolacją w namiotach.

Nieoczywistym miejscem, coraz bardziej lubianym ze względu na historię, kuchnię, krajobrazy i kulturę, jest też Gruzja – kraj, o historii sięgającej czasów rzymskich, wspaniałej kuchni, urzekających zabytkach, ale też pełen otwartych, gościnnych mieszkańców. Wśród gruzińskich atrakcji oferowanych przez Bissole znajdziesz np. zwiedzanie Tbilisi z przewodnikiem, wjazd kolejką linową do górującej na miastem twierdzy Narikala, zwiedzanie winnic w Kachetii – najbardziej znanym winnym regionie Gruzji, a także poznawanie najważniejszych miejsc w kraju (także tych położnych w pięknych gruzińskich górach).

W ofercie Bissole można także znaleźć pomysły na krótkie wyjazdy incentive travel (nawet np. weekendowe). Jednym z ciekawszych jest propozycja podróży do dwóch przepięknych regionów Niemiec tuż przy granicy z Polską. Spreewald i Szwajcaria Saksońska to przede wszystkim niesamowite widoki, doskonale przygotowane trasy na wycieczki rowerowe, piesze czy kajakowe i bogactwo zabytków. Ta oferta z pewnością zadowoli wielbicieli aktywnego spędzania wolnego czasu.

Organizowane przez Bissole wyjazdy cechuje

1.

Wysoka jakość świadczonych usług na każdym etapie podróży

2.

Indywidualnie skonstruowany i dopasowany program wyjazdu

3.

Szczególna dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników

4.

Możliwość obsługi wyjazdów od kilku do kilkuset uczestników

5.

Sprawdzone miejsca, hotele oraz kontrahenci

6.

Opieka nad uczestnikami i przebiegiem realizacji programu na każdym etapie

7.

Możliwość wkomponowania w program wyjazdu działań z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu

8.

Przygotowanie odpowiedniej komunikacji i oprawy marketingowej, między innymi: materiałów informacyjnych, brandingu zgodnego z wymaganiami firmy

Jak zorganizować udany wyjazd incentive?

Cel

Określ, czy efektem organizowanego wyjazdu ma być motywacja, nagroda dla kontrahentów i klientów, integracja zespołu czy może szkolenie pracowników.

Ludzie

Zdefiniuj profilu uczestników, ich liczbę oraz w miarę możliwości przedział wiekowy, płeć i kondycję fizyczną. Jest to bardzo istotne zarówno w doborze aktywności, jak i w zakwaterowaniu.

Gdzie i kiedy

Termin i miejsce wyjazdu zwykle są ze sobą związane ze względu na warunki pogodowe, dostępność połączeń lotniczych czy innego transportu oraz lokalne wydarzenia specjalne.

Budżet

Zdefiniuj jakim dysponujesz budżetem. Jest to najistotniejszym elementem planowania, ponieważ to budżet determinuje możliwości organizacji całego programu.

Ograniczenia

Określ ograniczenia fizyczne, społeczne i kulturowe uczestników, które należy uwzględnić w planowaniu. Ważna jest także historia dotychczas zrealizowanych wyjazdów w firmie.

Inne

Przygotuj informacje na temat m.in. struktury zakwaterowania albo zapotrzebowania na dodatkową obsługę marketingową wyjazdu.

Profesjonalne incentive travel

Profesjonalna organizacja incentive travel to zawsze duże przedsięwzięcie wymagające sporych nakładów czasu, pracy oraz doświadczenia, dzięki któremu można antycypować różne sytuacje i szybko reagować w momentach kryzysowych. Bissole Business Travel od ponad 15 lat specjalizuje się w tej branży. Nasi eksperci zrealizowali w tym czasie, w przeróżnych zakątkach świata, ponad 500 wysoko- i niskobudżetowych wyjazdów (w tym dla grup liczących kilkuset uczestników).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i długotrwałej współpracy z kontrahentami na całym świecie Bissole Business Travel jest w stanie przygotować ciekawą i oryginalną ofertę w każdej destynacji. Nigdy nie ograniczamy się do typowych atrakcji. Nawet jeśli firma zdecyduje się po raz kolejny pojechać w to samo miejsce gwarantujemy, że czekające tam atrakcje będą zaskakujące i nieoczywiste.

Priorytetowe przy organizacji incentive Travel jest bezpieczeństwo. Klienci Bissole Business Travel mogą czuć się pewnie prze cały okres współpracy z agencją, od planowania poprzez opiekę w czasie wyjazdu i pobytu, aż do powrotu i rozliczenia. Bissole Business Travel posiada wszelkie niezbędne do organizacji tego typu wyjazdów zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe.

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny wyjazd incentive travel, zgłoś się do agentów Bissole. Na podstawie przysłanego nam briefu przygotowujemy wstępne propozycje. Następnie szczegółowo omówimy je z Tobą tak, aby wspólnie wybrać najlepszą opcję, która pozwoli Twojej firmie osiągnąć zamierzony cel biznesowy.

 

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę incentive travel

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Wiadomość (wymagane)