Jak zorganizować udany wyjazd incentive?

Główną cechą incentive travel jest szyty na miarę program, który uwzględnia zamierzony cel wyjazdu, jest dostosowany do profilu uczestników, terminu, przeznaczonego na wyjazd budżetu oraz pozostałych wymagań, a także ograniczeń. Najważniejsze, aby powodował on w uczestnikach tak zwany efekt WOW! i wzbudzał chęć uczestnictwa w kolejnym. Sprawdź najważniejsze elementy planowania podróży!

CEL
Określenie, czy efektem organizowanego wyjazdu ma być motywacja, nagroda dla kontrahentów i klientów, integracja zespołu albo szkolenie pracowników.
LUDZIE
Zdefiniowanie profilu uczestników, ich liczbę oraz w miarę możliwości przedział wiekowy, płeć czy kondycję fizyczną. Jest to bardzo istotne zarówno w możliwych aktywnościach, jak w zakwaterowaniu.
KIEDY I GDZIE
Termin i miejsce wyjazdu zwykle są ze sobą związane ze względu na warunki pogodowe, dostępność połączeń lotniczych czy innego transportu oraz lokalne wydarzenia specjalne.
BUDŻET
Określenie, czy efektem organizowanego wyjazdu ma być motywacja, nagroda dla kontrahentów i klientów, integracja zespołu albo szkolenie pracowników.
OGRANICZENIA
Określenie ograniczeń społecznych i kulturowych uczestników, jeśli takie występują, a także np. możliwości uprawiania przez nich sportów ekstremalnych. Ważna jest także historia dotychczas zrealizowanych wyjazdów w firmie.
INNE
Przygotowanie informacji na temat m.in. struktury zakwaterowania, zaplanowanie uroczystych kolacji, określenie dodatkowej obsługi marketingowej wyjazdu.

Lojalni klienci, poprawa wizerunku firmy oraz zgrany zespół pracowników, wykonujący swoje codzienne zadania efektywniej i w lepszej atmosferze. Te i wiele innych korzyści daje firmom dobrze zorganizowana impreza typu incentive travel. Dzięki Bissole Business Travel możesz uzyskać wszystkie te efekty.

Incentive travel to branżowe określenie grupowych wyjazdów biznesowych, motywacyjnych i integracyjnych dla firm czy instytucji. Wśród Klientów zdecydowanie częściej używane są takie określenia jak wyjazd lub impreza motywacyjna i integracyjna. Zgodnie z definicją są to podróże pracowników opłacane przez pracodawcę w ramach nagrody za realizację określonych zadań, za szczególne osiągnięcia lub jako zachęta na przyszłość.

Co zyskuje firma, która zdecyduje się na incentive travel?

Nasi Klienci wielokrotnie potwierdzili, że jest to przede wszystkim znakomite narzędzie do budowania zgranego i efektywnego zespołu. Pozwala wyzwolić w pracownikach ducha działania zespołowego i pomaga motywować ich do osiągania wspólnych celów biznesowych. Incentive Travel doskonale sprawdzi się w dużej, międzynarodowej korporacji jako sposób na bliższe poznanie się pracowników poszczególnych oddziałów,  jak i w mniejszej firmie, w której taki wyjazd będzie okazją do spojrzenia na współpracowników z zupełnie innej perspektywy i często dostrzeżenia ich nieznanych dotąd zalet.

Incentive travel to też wyjazdy motywacyjne o charakterze nagrodowym, pozwalające w sposób szczególny docenić osiągnięcia wyróżniających się członków zespołu. Pomaga to z jednej z strony w utrzymaniu specjalistów wysokiej klasy w firmie, a z drugiej w rekrutowaniu nowych, dla których możliwość interesującego wyjazdu być może będzie istotną zaletą potencjalnego pracodawcy.

Ale incentive travel to także bogato urozmaicone spotkania biznesowe, targi, konferencje i sympozja organizowane profesjonalnie, a do tego z pomysłem. Korzystając z oferty Bissole Business Travel możesz zaskoczyć swoich współpracowników i kontrahentów atrakcyjną propozycją wyjazdu łączącą obowiązki zawodowe z możliwością poznania nowego, ciekawego miejsca.

W wielu firmach wyjazdy typu incentive travel odgrywają strategiczną rolę i są częścią programu motywacyjnego. Firmy, które raz sięgnęły po to rozwiązanie, najczęściej pozostają przy nim przez długie lata, jedynie je udoskonalając. Ważne, by wyjazdy incentive były traktowane jako inwestycja, a nie tylko jako koszt. Kluczem do sukcesu jest więc perfekcyjne przygotowanie, najlepiej z pomocą doświadczonej agencji, jak Bissole Business Travel. Incentive to część turystycznej branży MICE, to od tego określenia pochodzi litera “I” tego skrótu.

Korzyści organizacji incentive travel przez Bissole

 • oszczędność czasu
 • profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem
 • dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole
 • przejrzystość ustaleń i kosztów zawarta w umowie
 • jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników
 • komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Profesjonalne incentive Travel

Profesjonalna organizacja incentive travel to zawsze duże przedsięwzięcie wymagające sporych nakładów czasu, pracy oraz doświadczenia, dzięki któremu można antycypować różne sytuacje i szybko reagować w momentach kryzysowych. Bissole Business Travel od 15 lat specjalizuje się w tej branży, realizując w tym czasie ponad 500 wysoko- i niskobudżetowych wyjazdów dla nawet kilkuset uczestników w przeróżnych zakątkach świata.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i długotrwałej współpracy z kontrahentami na całym świecie Bissole Business Travel jest w stanie przygotować ciekawą i oryginalną ofertę. Nigdy nie ograniczamy się do typowych atrakcji. Nawet jeśli firma zdecyduje się po raz kolejny pojechać w to samo miejsce gwarantujemy, że czekające tam atrakcje będą zaskakujące i nieoczywiste.

Priorytetowe przy organizacji incentive Travel jest bezpieczeństwo. Klienci Bissole Business Travel mogą czuć się pewnie prze cały okres współpracy z agencją, od planowania poprzez wyjazd, pobyt, aż do powrotu i rozliczenia. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę siedem dni w tygodniu. Każdym Klientem opiekuje się dedykowany menadżer, do którego można zawsze zadzwonić czy to z pytaniem dotyczącym planowania podróży, czy też z każdym problemem, który pojawi się w trakcie wyjazdu. Oczywiście nasze biuro posiada wszelkie niezbędne do organizacji tego typu wyjazdów zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe.

Organizowane przez nas wyjazdy cechuje:

 • wysoka jakość świadczonych usług na każdym etapie podróży,
 • indywidualnie skonstruowany i dopasowany program wyjazdu,
 • szczególna dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników,
 • możliwość obsługi wyjazdów od kilku do kilkuset uczestników,
 • sprawdzone miejsca i hotele oraz kontrahenci,
 • opieka nad uczestnikami i przebiegiem realizacji programu na każdym etapie,
 • możliwość wkomponowania w program wyjazdu działań z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu,
 • przygotowanie odpowiedniej komunikacji i oprawy marketingowej, między innymi:

Na podstawie przysłanego nam briefu przygotowujemy wstępne propozycje, które szczegółowo omawiamy z klientem, tak, aby wspólnie wybrać najlepszą opcję, która pozwoli osiągnąć zamierzony cel biznesowy.

Dokąd chcesz pojechać? Sprawdź nasze propozycje wyjazdów incentive!

Najnowsze propozycje Bissole!