wyjazd do Australii


Szukasz lotu do Australii? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

Oddajemy w Państwa ręce Australię – indywidualny pakiet premium, w ramach którego możemy „uszyć na miarę” wyjazd, który na zawsze pozostanie w Państwa pamięci. Loty do Australii, hotele na miejscu, warte odwiedzenia miejsca – eksperci Bissole pomogą zaplanować podróż na każdym jej etapie.

Loty do Australii realizować można z Polski na kilku trasach. W każdym przypadku jednak na podróż należy zarezerwować sobie ponad dobę. Dużo zależy od miejsca docelowego oraz liczby przesiadek w trakcie podróży.

 

Loty do Australii. Oto najpopularniejsze lotniska

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierzesz podróż najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb, skontaktuj się z ekspertami Bissole Business Travel. Dzięki zaawansowanym systemom rezerwacyjnym jesteśmy w stanie sprawdzić dla Ciebie rożne warianty połączeń i kupić bilety w konkurencyjnej cenie.

Największe i najpopularniejsze lotniska w Australii to:
– Sydney (Kingsford Smith International Airport, SYD),
– Perth (Perth Airport, PER),
– Melbourne (Tullamarine Airport, MEL),
– Brisbane (Brisbane Airport, BNE),
– Townsville (TSV),
– Canberra (CBR).

W przypadku połączenia z Polski nie ma do wyboru lotów bezpośrednich. Przy założeniu, że w trakcie podróży pasażer ma tylko jedną przesiadkę (np. w takich miastach, jak Doha czy Dubaj), całość potrwa około 23 godzin. W przypadku dwóch przesiadek (np. w miastach Kopenhaga – Singapur, Monachium – Abu Dhabi, Helsinki – Singapur), należy się liczyć z czasem podróży dochodzącym do 35-40 godzin (a nawet więcej).

W przypadku tak odległych podróży warto skorzystać z dodatkowej opcji zwiedzania, jaką dają przesiadki. Port przesiadkowy można potraktować jako tzw. stopover i zatrzymać się w nim na dłużej. Kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin w oczekiwaniu na przesiadkę warto jest wykorzystać zwiedzając np. Dubaj, Singapur czy Dohę.

 

Loty do Australii jako początek pięknej przygody

Australia to kontynent kontrastów i różnorodności, w ramach którego możemy być częścią hałasu wielkiego miasta albo upajać się przenikliwą ciszą na kompletnym odludziu, setki kilometrów od jakiekolwiek cywilizacji. Możemy również marznąć w temperaturach bliskich zero stopni i tej samej pory roku przeżywać tropikalną pogodę, w której temperatura odczuwalna będzie przekraczać 40 stopni.

Ta wspomniana różnorodność niesie niesie za sobą tyle samo ekscytacji co zagrożeń. Kluczowym jest jednak, aby podobnie jak każda inna podróż była bezpieczna, dlatego przy planowaniu wyjazdu w to niezwykłe miejsce, sugerujemy zwrócić się do profesjonalistów.

 

Wyjazd „szyty na miarę”. Loty do Australii, hotele i wiele więcej

Każde planowanie podróży do Australii, rozpoczynamy od konsultacji, które prowadzimy w naszej wrocławskiej centrali, lub na specjalne życzenie (po opłaceniu kaucji) w dowolnym miejscu w Polsce czy w Europie, np. w domu klienta, lub w siedzibie jego firmy.

Konsultacje mają na celu stworzenie struktury programu, który oparty będzie na kryteriach wyznaczonych przez klienta. Do najważniejszych z nich zaliczamy:

 • liczba osób (sugerowane grupy dla tego produktu to 2-6 osób, choć zasadniczo nie ma ograniczeń)
 • planowana długość pobytu
 • planowany budżet
 • pora roku
 • ograniczenia zdrowotne
 • charakter pobytu; stacjonarny/objazdowy/uprawianie sportu/jednolity/mieszany
 • wytyczne co do miejsc/pełna dowolność
 • uczestnictwo w wydarzeniach, np. Australian Open, Formuła 1, Sylwester

Po zebraniu szczegółowego wywiadu, poznaniu preferencji klienta oraz kryteriów w ramach których możemy się poruszać, przygotowujemy szczegółowy plan; dzień po dniu, godzina po godzinie, który przedstawiamy klientowi pod ostateczną weryfikację i akceptację.

 

Organizacja lotu i całego wyjazdu do Australii

Akceptacja ze strony klienta daje nam zielone światło do wdrażania planu podróży, przez który rozumiemy kompletowanie jego elementów składowych, do których  należą:

 • uzyskanie niezbędnych wiz i pozwoleń (jeśli wymagane)
 • organizacje osobistego kierowcy-przewodnia i/lub pilota (jeśli wymagany)
 • bilety lotnicze na przeloty główne
 • bilety lotnicze na przeloty wewnętrzne
 • vouchery na hotele
 • vouchery na samochody (jeśli niezbędny do realizacji planu podróży)
 • bilety na atrakcje ujęte w planie podróży i wymagające przedpłaty
 • ubezpieczenia krótkoterminowe lub długoterminowe specjalnie dobrane ze względu na specyfikę kierunku
 • wszystkie pozostałe elementy niezbędne do realizacji planu podróży

Wyjazd do Australii to zwykle „podróż życia”. Jeżeli taką właśnie ma być, ważne aby się do niej bardzo dobrze przygotować i dać sobie czas na zapoznanie z różnymi tematami i załatwieniem wszystkich formalności. Ze względu na wielość przygotowań, koszty czy choćby możliwe warianty atrakcji na miejscu, najlepiej zacząć takie przygotowanie na przynajmniej pół roku wcześniej.

 

wyjazd do Australii

 

Loty i zwiedzanie Australii. Przykładowe plany podróży

Ilu ludzi tyle możliwości spędzenia czasu w Australii. Odnajdą tu swoje miejsce i wielbiciele wielkich miast, gwaru, zakupów i szalonej zabawy, ale także ci którzy chcą przemierzać bezdroża oraz wielbicie przeróżnych sportów ekstremalnych. Wszak Australia to szóste pod względem wielkości państwo na świecie. Trudno w czasie jednej podróż odwiedzić wszystkie 6 stanów, na jakie jest podzielona.


Najczęściej spotykane programy wyjazdów do Australii to:

 1. Stacjonarny z wydarzeniem – Boże Narodzenie wraz z Sylwestrem w Sydney
 2. Objazdowy jednolity – Australian City Breaks – objazd po stolicach wszystkich australijskich stanów
 3. Objazdowy z uprawianiem sportu; Surfing + Nurkowanie
 4. Mieszany – Metropolia + Plaże + Outback + Wielka Rafa – najczęściej wybierany

 

zdjęcia pochodzą z prywatnych zbiorów Pana Pawła Iwanowskiego

 

To tylko przykłady, a my chcemy aby Państwa podróż do Australii była zupełnie osobista, opracowana na podstawie Waszych kryteriów i to w wersji premium. Wariantowość pełna, granic brak!