Szukasz lotu do Australii?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Oddajemy w Państwa ręce Australię – indywidualny pakiet premium
w ramach
którego możemy „uszyć na miarę” wyjazd który na zawsze
pozostanie w Państwa pamięci. Loty do Australii, hotele na miejscu, warte odwiedzenia miejsca – eksperci Bissole pomogą zaplanować podróż na każdym jej etapie.
Loty do Australii realizować można z Polski na kilku trasach. W każdym przypadku jednak na podróż należy zarezerwować sobie ponad dobę. Dużo zależy od miejsca docelowego oraz liczby przesiadek
w trakcie podróży

Loty do Australii. Oto najpopularniejsze lotniska

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierzesz podróż najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb skontaktuj się z ekspertami Bissole Business Travel. Dzięki zaawansowanym systemom rezerwacyjnym jesteśmy w stanie sprawdzić dla Ciebie rożne warianty połączeń i kupić bilety w konkurencyjnej cenie. Największe i najpopularniejsze lotniska w Australii to: – Sydney (Kingsford Smith International Airport, SYD) – Perth (Perth Airport, PER) – Melbourne (Tullamarine Airport MEL), – Brisbane (Brisbane Airport, BNE) – Townsville (TSV), – Canberra (CBR). W przypadku połączenia z Polski nie ma do wyboru lotów bezpośrednich. Przy założeniu
że w trakcie podróży pasażer ma tylko jedną przesiadkę (np. w takich miastach, jak Doha czy Dubaj), całość potrwa około 23 godzin. W przypadku dwóch przesiadek (np. w miastach Kopenhaga – Singapur Monachium
– Abu Dhabi, Helsinki – Singapur) należy się liczyć z czasem podróży dochodzącym do 35-40 godzin
(a nawet więcej). W przypadku tak odległych podróży warto skorzystać
z dodatkowej opcji zwiedzania, jaką dają przesiadki. Port przesiadkowy można potraktować jako tzw. stopover i zatrzymać się w nim na dłużej. Kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin
w oczekiwaniu na przesiadkę warto jest wykorzystać zwiedzając np. Dubaj Singapur czy Dohę.

Loty do Australii jako początek pięknej przygody

Australia to kontynent kontrastów i różnorodności, w ramach którego możemy być częścią hałasu wielkiego miasta albo upajać się przenikliwą ciszą na kompletnym odludziu, setki kilometrów od jakiekolwiek cywilizacji. Możemy również marznąć w temperaturach bliskich zero stopni i tej samej pory roku przeżywać tropikalną pogodę, w której temperatura odczuwalna będzie przekraczać 40 stopni.

Ta wspomniana różnorodność niesie niesie za sobą tyle samo ekscytacji co zagrożeń. Kluczowym jest jednak, aby podobnie jak każda inna podróż była bezpieczna, dlatego przy planowaniu wyjazdu w to niezwykłe miejsce, sugerujemy zwrócić się do profesjonalistów.

Wyjazd „szyty na miarę”. Loty do Australii, hotele
i wiele więcej

Każde planowanie podróży do Australii, rozpoczynamy od konsultacji, które prowadzimy
w naszej wrocławskiej centrali lub na specjalne życzenie (po opłaceniu kaucji) w dowolnym miejscu w Polsce czy w Europie, np. w domu klienta, lub w siedzibie jego firmy. Konsultacje mają na celu stworzenie struktury programu, który oparty będzie na kryteriach wyznaczonych przez klienta. Do najważniejszych z nich zaliczamy:
 • liczba osób (sugerowane grupy dla tego produktu to 2-6 osób, choć zasadniczo nie ma ograniczeń)
 • planowana długość pobytu
 • planowany budżet
 • pora roku
 • ograniczenia zdrowotne
 • charakter pobytu; stacjonarny/objazdowy/uprawianie sportu/jednolity/mieszany
 • wytyczne co do miejsc/pełna dowolność
 • uczestnictwo w wydarzeniach np. Australian Open, Formuła 1, Sylwester
Po zebraniu szczegółowego wywiadu, poznaniu preferencji klienta oraz kryteriów w ramach których możemy się poruszać przygotowujemy szczegółowy plan; dzień po dniu, godzina po godzinie, który przedstawiamy klientowi pod ostateczną weryfikację i akceptację.
Young beautiful couple applying for mortgage. Sitting smiling happy meeting with real state agent signing mortgage loan at bank

Organizacja lotu i całego wyjazdu do Australii

Akceptacja ze strony klienta daje nam zielone światło do wdrażania planu podróży, przez który rozumiemy kompletowanie jego elementów składowych do których  należą:

02.

Organizacje osobistego kierowcy-przewodnia i/lub pilota (jeśli wymagany)

03.

Bilety lotnicze na przeloty główne

04.

Bilety lotnicze na przeloty wewnętrzne

05.

Vouchery na hotele

06.

Vouchery na samochody (jeśli niezbędny do realizacji planu podróży)

07.

Ubezpieczenia krótkoterminowe lub długoterminowe specjalnie dobrane ze względu na specyfikę kierunku

08.

Wszystkie pozostałe elementy niezbędne do realizacji planu podróży
Wyjazd do Australii to zwykle „podróż życia”. Jeżeli taką właśnie ma być, ważne aby się do niej bardzo dobrze przygotować i dać sobie czas na zapoznanie z różnymi tematami
i załatwieniem wszystkich formalności. Ze względu na wielość przygotowań, koszty czy choćby możliwe warianty atrakcji na miejscu najlepiej zacząć takie przygotowanie na przynajmniej pół roku wcześniej.

Loty i zwiedzanie Australii. Przykładowe plany podróży

Ilu ludzi tyle możliwości spędzenia czasu w Australii. Odnajdą tu swoje miejsce i wielbiciele wielkich miast gwaru, zakupów i szalonej zabawy, ale także ci którzy chcą przemierzać bezdroża oraz wielbicie przeróżnych sportów ekstremalnych. Wszak Australia to szóste pod względem wielkości państwo na świecie. Trudno w czasie jednej podróż odwiedzić wszystkie 6 stanów, na jakie jest podzielona.

Polecane atrakcje Australii

To najczęstszy punk docelowy podróży do Australii. Trudno się temu dziwić, skoro to właśnie Nowa Południowa Walia szczyci się aż 40 parkami narodowymi, wybrzeżem z bajecznie białym piaskiem i oceanem będącym rajem dla surferów i amatorów innych sportów wodnych. Samo Sydney jest uważane za jedną z najpiękniejszych i najpiękniej położonych metropolii na świecie. Cały stan Nowej Południowej Walii charakteryzuje się bardzo przyjemnym, umiarkowanym klimatem z długimi ciepłymi latami i krótkimi zimami. Zwykle tylko w najwyższych partiach tzw. Alp Australijskich okresowo występuje śnieg. 

Stolicą stanu jest Perth, to tu właśnie najlepiej dolecieć, jeśli zamierzamy zwiedzać Australią Zachodnią lub stąd rozpocząć zwiedzanie kontynentu. Największą część granicy Australii Zachodniej stanowi Ocean Indyjski, który otacza ją od północy i zachodu, a jego część południowa jest tu nazywana Oceanem Południowym. To właśnie na terytorium Australii Zachodniej znajduje się Wielka Pustynia Piaszczysta, Pustynia Gibsona i Wielka Pustynia Wiktorii, a także wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO Zatoka Rekina. Można tu również udać się do przepięknych winnic, popływać z delfinami i poznać historię Aborygenów. Na ponad 2/3 powierzchni Australii Zachodniej dominuje klimat suchy, typowy dla terenów pustynnych. Samo południe stanu to z kolei klimat śródziemnomorski. 

To drugi co do wielkości stan Australii, w którym panuje gorący klimat, kilometrami ciągną się tu bajeczne piaszczyste plaże, wzdłuż wybrzeża rozsiane są tropikalne wyspy, a w głębi lądu – soczysto zielone lasy deszczowe. To jeden z najchętniej odwiedzanych stanów Australii, zarówno przez amatorów błogiego lenistwa, jak
i szukających mocnych wrażeń i wielbicieli sportów wodnych. Wzdłuż wybrzeży Queensland rozsianych jest też ponad 100 powulkanicznych wysepek tzw. The Whitsundays, zachęcających swą tropikalną roślinnością i cudnie lazurową wodą. W Queensland można fantastycznie i ciekawie spędzić czas, ale oczywiście jeśli komuś to nie wystarczy można pobyt tutaj połączyć z wizytą w innych stanach. 

Jest to prawdziwa aborygeńska enklawa. Tutaj znajdują się otoczone czcią przez Aborygenów dwie formacje skalne: Uluru i Kata Tjuta. Podróżowanie i atrakcje Terytorium Północnego dostarcza niesamowitych wrażeń. Jeśli Waszym celem wizyty w Australii jest poznanie historii i kultury aborygeńskiej, wizyta na Terytorium Północnym jest absolutnie obowiązkowa! W połączeniu np. z Queensland Wasza podróż będzie obfitować w różnorodne wrażenia i możliwości, zarówno dotknięcia „prawdziwej Australii”, jak i błogiego wypoczynku. 

Stolicą stanu jest i jej głównym portem lotniczym jest Adelaide, znana jako „City of Churches” (Miasto Kościołów). Wizytę w tym stanie najlepiej połączyć z najbardziej na południe wysuniętą kontynentalną częścią kraju – stanem Wiktoria. Zdecydowana większość ludności  Wiktorii (aż około 80%) żyje w stolicy stanu czyli Melbourne. Melbourne to doskonałe miejsce na organizację wyjazdów tematycznych – sportowych. To tutaj odbywa się wielkie święto tenisa – Australian Open, którego historia sięga 1905r. Tu też odbywa się Grand Prix Australii w F1, czy jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów konnych na świecie – Melbourne Cup. Można powiedzieć, że Melbourne żyje sportem na najwyższym poziomie i w czasie tych „świąt” całe miasto cudownie ożywa.

Najczęściej spotykane programy wyjazdów do Australii to:

01.

Stacjonarny z wydarzeniem – Boże Narodzenie wraz z Sylwestrem w Sydney

02.

Objazdowy jednolity – Australian City Breaks – objazd po stolicach wszystkich australijskich stanów

03.

Objazdowy z uprawianiem sportu; Surfing + Nurkowanie

04.

Mieszany – Metropolia + Plaże + Outback + Wielka Rafa – najczęściej wybierany

To tylko przykłady, a my chcemy aby Państwa podróż do Australii była zupełnie osobista, opracowana na podstawie Waszych kryteriów i to
w wersji premium. Wariantowość pełna, granic brak!

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę biletów kolejowych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wiadomość (wymagane)