Zorganizuj wakacje
z Bissole. Skorzystaj
z naszego doświadczenia
i daj się zaskoczyć 

Marzy Ci się trekking w wielkim kanionie Jabal Shams w Omanie albo na majestatycznym wulkanie Teide na Teneryfie? A może wolisz rejs brzegiem Afryki lub cenisz sobie wypoczynek w butikowym hotelu klasy premium albo w malowniczo położonej willi na jednej z greckich wysp? Jeśli zależy ci na perfekcyjnej organizacji oraz na wygodzie i bezpieczeństwie, skorzystaj z usług Bissole Business Travel. Doświadczeni agenci zaplanują wyjazd dopasowany do twoich potrzeb i możliwości. Z nami przeniesiesz swoje wakacje na jeszcze wyższy poziom nawet, gdy widziałeś już wiele. Przekonaj się skorzystaj z naszej pomocy i daj się zainspirować! 

Blisko 20 lat doświadczenia w branży turystycznej sprawia, że
propozycje wyjazdów z Bissole Business Travel wyróżnia się pomysłowością, dopracowaniem i precyzyjnym uwzględnianiem wytycznych oraz życzeń klienta. Dzięki temu przewagi konkurencyjne Bissole Business Travel jako organizatora turystyki dostrzeżesz na długo przed wyruszeniem na wymarzony wyjazd.
 

 

W Bissole znajdziesz więcej niż tylko wakacyjne oferty

 • Bissole Business Travel nie jest jedynie sprzedawcą ofert wakacyjnych, ale także biurem podróży z fachowym doradztwem oraz silną pozycją na rynku. 

   

 • Mamy duże doświadczenie w opracowywaniu wycieczek precyzyjnie „szytych na miarę”. 

   

 • Na pomoc agentów Bissole możesz liczyć począwszy od wybrania destynacji, poprzez rezerwację noclegów, przejazdów i atrakcji dodatkowych, wsparcie podczas samego wyjazdu, aż po rozliczenie i profesjonalne raportowanie wydatków. 

Nie wiesz, dokąd pojechać na wakacje? Poszukaj inspiracji z Bissole Business Travel!

Bissole współpracuje z wiarygodnymi i sprawdzonymi kontrahentami, dostawcami usług oraz obiektami hotelowymi na całym świecie. Agenci biura są więc w stanie przygotować atrakcyjną ofertę dla każdego 

Już po krótkiej rozmowie, na podstawie analizy potrzeb i możliwości klienta, wybierają spośród tysięcy ofert touroperatorów. Zaproponują interesujący i oryginalny program podróży bez względu na to, czy klient widział już wiele, czy dopiero zaczyna przygodę z poznawaniem świata.  

W ofercie Bissole są wyjazdy m.in. dla: 

wielbicieli muzeów, sztuki i historii

np. wyjazd do Nowego Jorku z uwzględnieniem wizyty w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Guggenheima i American Museum of Natural History, Intrepid Sea and Air Museum, ale też z możliwością wzięcia udziału w koncercie muzyki klasycznej w Carnegie Hall lub Lincoln Center;

amatorów aktywnego wypoczynku

np. rafting na najdłuższej rzece Czarnogóry – Tarze, off road lub surfing na wydmach w Dubaju, czy wreszcie golf, joga albo nurkowanie w najpiękniejszych miejscach świata z najlepszymi instruktorami;

fanów sportu

w tym np. wyjazdy na mecze włoskiej czy hiszpańskiej ligi futbolowej, a także udział w tak prestiżowych wydarzeniach, jak wyścigi Formuły 1 czy turniej tenisowy Australian Open; 

turystów poszukujących okazji do rozwijania pasji

np. kurs gotowania na Sycylii albo w Barcelonie, zajęcia z jogi i ajurwedy w Indiach, lekcje surfingu w Australii, obóz językowy dla dorosłych w USA czy foto safari na Mauritiusie; 

rodzin z dziećmi

np. wakacje na spokojnych, piaszczystych plażach Bułgarii słynących z łagodnej linii brzegowej albo wypoczynek w hotelu pełnym animacji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. 

Indywidualne oferty wakacyjne w Bissole

Jednym z istotnych wyróżników Bissole, bardzo cenionym przez klientów, jest możliwość dostosowywania oferty w zależności od indywidualnych preferencji. Nawet jeśli żadna z wielu dostępnych opcji touroperatorów nie spełnia Twoich oczekiwań, eksperci Bissole przygotowują wersję szytą na miarę, tworząc indywidualny pakiet usług w dowolnym miejscu świata i z preferowanymi atrakcjami. 

Możliwości dostosowania ofert jest wiele, począwszy od sposobu podróżowania. Jeśli np. nie lubisz latać, propozycja będzie zawierała (w zależności od możliwości) przejazdy pociągami, samochodami lub autobusami.  

Możliwe jest też zaplanowanie podróży z własnym dojazdem. Jeśli więc lubisz np. jeździć własnym autem, może wykupić pakiet obejmujący noclegi i wstępy do atrakcji w danym miejscu i czasie, ale bez dojazdu do wskazanej destynacji. To bardzo wygodna opcja np. dla osób, które wyjeżdżają za granicę służbowo i mają możliwość przedłużenie tego pobytu na czas zaplanowanego urlopu. 

Pomoc w trakcie wakacyjnego wyjazdu. Bissole zapewnia spokój 24/7

Kolejnym elementem usług Bissole Business Travel, szczególnie cenionym przez klientów, jest szeroko rozbudowany system help desk. Eksperci naszego biura są do dyspozycji przed wyjazdem, w jego trakcie oraz po powrocie (pomagają np. w firmowych rozliczeniach). Wszystko po to, by podróżni na każdym etapie czuli się bezpiecznie. 

Help desk działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W przypadku wyjazdów grupowych do kontaktów wyznaczony jest jeden agent, który kompleksowo opiekuje się wszystkimi podróżnymi. Jeśli więc w trakcie podróży wydarzy się coś nieprzewidzianego, jak np. awaria, wypadek, czy pojawi się problem z ofertą hotelową, agenci Bissole są w stanie pomóc o każdej porze dnia i nocy.  

Pakiet ubezpieczeń na wyjazd

Aby w czasie podróży czuć się bezpiecznie i być przygotowanym na różnego rodzaju wypadki, warto wykupić ubezpieczenie podróżne. W zależności m.in. od destynacji, sposobu podróżowania oraz przewidywanych aktywności, zakres i cena ubezpieczenia mogą znacząco się różnić. Korzystając z pomocy agentów Bissole wybierzesz najlepszy dla siebie wariant. Zamiast przeszukiwać dziesiątki ofert ubezpieczycieli określ, jakie elementy polisy liczą się dla ciebie najbardziej i zapytaj o ubezpieczenie w Bissole. Pamiętaj, że tylko dobrze dobrany pakiet sprawi, że w sytuacji nagłej choroby albo wypadku w czasie wakacji nie będziesz martwić się o wydatki na leczenie oraz związane z tym procedury. 

Jeśli chcesz polisę kupić szybko, możesz to zrobić online, korzystając z narzędzia zamieszczonego na stronie Bissole.pl (https://bissole.pl/ergo-ubezpieczenia-podrozy/). Jeśli natomiast obawiasz się, że z jakichś przyczyn twój wyjazd może nie dojść do skutku, skorzystaj z ubezpieczenia od rezygnacji z podróży. Taka opcja pozwoli ci uzyskać zwrot kosztów w razie odwołania lub przerwania wakacji. To szczególnie wygodne przy zakupie wycieczek z dużym wyprzedzeniem w specjalnych promocjach przedsezonowych.

Bissole to dobra cena wakacji i pełna kontrola wydatków

Decydując się na ofertę Bissole Business Travel, przed wyjazdem otrzymasz kompleksowy kosztorys, na życzenie również z różnymi opcjami ceny w zależności np. od wybranej wersji atrakcji lokalnych czy noclegu. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zachować pełną kontrolę wydatków w trakcie całej podróży.  

Rozbudowana sieć kontaktów w różnych miejscach świata oraz długa lista podmiotów współpracujących z Bissole sprawiają, że agenci biura są w stanie negocjować ceny nie tylko z hotelami czy przewoźnikami, ale też z organizatorami lokalnych atrakcji. Czy to zjazdy stromymi drogami Madery na toboganach (całorocznych saniach), czy zwiedzanie z indywidualnym przewodnikiem rezydencji hrabiego Drakuli (zamku w rumuńskim Branie), czy może wyprawa na ekspedycję wędkarską u wybrzeży Norwegii. Bez względu na rodzaj wybranej aktywności z Bissole masz pewność, że podróż zorganizowana będzie fachowo, profesjonalnie i w dobrej cenie. A dzięki temu twoje wakacje będą jeszcze lepsze niż dotąd.  

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zorganizuj wymarzone wakacje!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wiadomość (wymagane)