Wyjazdy incentive w Polsce. Zaskocz pracowników oryginalnymi propozycjami

Spływ kajakowy, rafting, poszukiwanie skarbów, wyprawa samochodami terenowymi, wspinaczka, escape room, rejsy po jeziorach albo zaskakujące gry terenowe – to tylko kilka przykładów na to, jak w oryginalny i zajmujący sposób można zorganizować w Polsce wyjazd motywacyjny lub integracyjny. Jeśli chcesz zaplanować atrakcyjny pobyt incentive, eksperci Bissole Business Travel z pewnością zaproponują coś ciekawego. Dodatkowo współpraca z tak doświadczonym biurem podróży pomoże Ci uniknąć wielu przykrych niespodzianek.

Oferta wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych w Polsce to znakomita propozycja dla firm, które szukają pomysłu na kilkudniowe wydarzenie (najczęściej to jeden lub dwa noclegi). Jest to też wygodna odpowiedź na ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19.

W sytuacji, gdy firmy mają ograniczony czas i budżet, a w dodatku z powodu pandemii wyjazdy zagraniczne wiążą się z licznymi dodatkowymi formalnościami, pomysłowa oferta wypoczynku w Polsce może być bardzo atrakcyjną alternatywą. To wszystko sprawia, że obecnie przedsiębiorstwa bardzo chętnie i często korzystają właśnie z wyjazdów w różne miejsca w Polsce.

Aby jednak wyjazd był udany i zadowolił zarówno kierownictwo firmy, jak i uczestniczących w nim pracowników, musi być zorganizowany perfekcyjnie i pomysłowo. Kolacja w hotelu czy wspólne ognisko to zdecydowanie zbyt mało, by zrobić wrażenie na uczestnikach. Dlatego organizację tego rodzaju eventu warto powierzyć ekspertom z biura podróży Bissole Business Travel, którzy doskonale wiedzą, na co zwracać uwagę planując wydarzenie i jak uniknąć często pojawiających się kłopotów (jak np. niewygodne rozliczenia z wieloma podmiotami biorącymi udział w organizacji lub brak koordynacji pomiędzy poszczególnymi atrakcjami wchodzącymi w skład wyjazdu).

Eksperci Bissole zorganizują dla Twojej firmy niezapomniany wyjazd incentive w Polsce

Nie martw się, jeśli nie masz pomysłu na wyjazd incentive. W Polsce znaleźć można różnego rodzaju atrakcje, którymi zaskoczysz kontrahentów albo pracowników. Kluczowa jest zwykle lokalizacja, a w niej nieoczywiste aktywności dopasowane do struktury uczestników. Poza tym Bissole w razie potrzeby, organizuje również transport, ale także np. wyjątkowe restauracje czy menu.

Dzięki powierzeniu Bissole kompleksowej organizacji możesz np. wybrać miejsce prosząc o zaproponowanie programu wydarzeń w konkretnej okolicy (firmom często zależy na evencie w pobliżu miejscowości, w której mają siedzibę lub fabrykę, aby nie tracić zbyt wiele czasu na dojazdy). Niektórzy Klienci bardzo precyzyjnie określają swoje oczekiwania co do miejsca eventu np. chcą też, żeby spotkanie odbyło się w zamku lub pałacu, czy w cichym ośrodku otoczonym zielenią. Możesz też wskazać na typ aktywności, na jakim Ci zależy albo na inne wytyczne, którymi mają kierować się eksperci organizujący Twój event.

Firmowe wyjazdy integracyjne często związane są ze szkoleniem, konferencją podsumowującą dany projekt, okres itp. albo z wprowadzaniem na rynek nowego produktu czy usługi. W dobrze zaplanowanym wydarzeniu odpowiednio dużo czasu można poświęcić zarówno na ten podstawowy cel, jak i na dodatkowe atrakcje.

W zależności od wybranej lokalizacji uczestnicy eventu dojeżdżają na miejsce sami albo zbiorowym transportem zorganizowanym przez Bissole. Oczywiście transport może być też wykorzystany na dowóz do zaplanowanych atrakcji, jak spływ kajakowy lub wyprawa off-roadowa.

Oryginalny wyjazd incentive w Polsce. Poznaj korzyści płynące ze współpracy z biurem podróży

Planując kilkudniowy wyjazd dla dowolnie dużej grupy osób, połączony z dodatkowymi atrakcjami, dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jedną z głównych zalet organizowania takich atrakcji za pośrednictwem Bissole Business Travel jest dogodna forma rozliczenia, ponieważ klient otrzymuje jedną zbiorczą fakturę, a nie kilka osobnych za każdą usługę (często z różnymi stawkami VAT). To nie tylko wygoda, ale też pewność, że budżet nie zostanie przekroczony. Wszystkie wydatki są z góry dokładnie zaplanowane, łącznie z kosztem posiłków, ponieważ na etapie organizacji ustalane jest menu. Oczywiście, jeżeli jest taka dyspozycja ze strony firmy, w restauracji można także pozostawić tzw. otwarty rachunek do rozliczenia po evencie.

Kolejną zaletą jest koordynacja wydarzenia przez agentów Bissole na każdym jego etapie. Służą oni pomocą od organizacji i doradztwa oraz branding wydarzenia, przez opiekę podczas wyjazdu, aby koordynować i dopilnować, by wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami, po finalne rozliczenie i podsumowanie wyjazdu. Firma nie musi martwić się więc np. tym, czy w trakcie trwania eventu wszystko będzie przygotowane zgodnie z wcześniejszą specyfikacją.

Doświadczone biuro podróży ma też przewagę negocjacyjną jeśli chodzi o rozmowy z hotelami, przewoźnikami, organizatorami atrakcji itd. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i szerokiej siatce współpracujących z Bissole podmiotów, możesz liczyć na to, że oferta wynegocjowana przez biuro podróży w wielu przypadkach będzie atrakcyjniejsza niż przy bezpośrednim kontakcie z hotelem czy organizatorem danego eventu.

Korzystając z usług Bissole jeszcze przed wyjazdem dostaniesz komplet przydatnych informacji, w tym np. o wyposażeniu pokoi hotelowych, udogodnieniach w hotelu czy sprzęcie niezbędnym w trakcie planowanych wydarzeń.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: info@bissole.pl 71/3418658

Atrakcje polskich wyjazdów incentive

Najczęściej spotykaną ofertą krótkiego wyjazdu integracyjnego lub motywacyjnego jest pobyt uczestników wydarzenia w hotelu ze strefą spa/wellness, z której można dowolnie korzystać, a także organizacja wspólnego wieczoru (lub wieczorów). Jednak to nie wszystko. Tego rodzaju wyjazdy można, a nawet trzeba, wzbogacać o różnego rodzaju aktywności sportowe, warsztaty, zajęcia teambuildingowe i in. Możliwości jest wiele, oto kilka przykładów ze zorganizowanych w ostatnim czasie przez Bissole wyjazdów:

Powierzając organizację wyjazdu profesjonalistom w każdym przypadku możesz mieć pewność, że rodzaj oraz poziom trudności zadań będzie dostosowany do grupy, która ma brać w nich udział.

Zaskakujące scenariusze na wyjazdy firmowe w Polsce

Różnego rodzaju zajęcia sportowe są doskonałym pomysłem na team building podczas wyjazdu integracyjnego. Aktywności zespołowe i działanie pod presją czasu (np. w przypadku atrakcji typu escape room) może pomóc Twoim pracownikom pokazać się kolegom z zupełnie inne strony, a nawet odkryć w sobie nowy potencjał.

Z tego samego względu coraz popularniejsze są także wyjazdy wzbogacone różnego rodzaju warsztatami, np. kulinarnymi, filmowymi, fotograficznymi, ekologicznymi czy rzemieślniczymi. W trakcie takiego spotkania uczestnicy mogą np. nauczyć się robić sushi, rozpoznawać gatunki win albo wykonywać oryginalne rękodzieło, a nawet… tuningować samochody.

Oryginalną propozycją może być też wyjazd połączony z działaniami prospołecznymi, zgodnie z polityką CSR realizowaną w danej firmie. Mogą to być np. takie aktywności, jak budowa placów zabaw i remonty przedszkoli albo firmowe biegi charytatywne. Tego rodzaju wydarzenia to nie tylko dobra zabawa dla uczestników, ale też wsparcie budowania wizerunku firmy.

Wyjazd incentive w Polsce potrafi być zaskakujący

Nie obawiaj się, że wyjazd w Tatry czy na Mazury będzie dla Twoich pracowników mało interesujący. Agenci Bissole zadbają o to, żeby zaskoczyć ich, nawet jeśli dane miejsce odwiedzali już wiele razy. Kluczem do powodzenia takiego pomysłu jest sprawdzona baza współpracowników na terenie całego kraju. Dzięki niej Bissole zapewni Ci opiekę najlepszych przewodników, animatorów i instruktorów.

W Polsce są miejsca, które ciągle czekają na odkrycie, potrafią zaskoczyć i zauroczyć. Nawet krótki wyjazd może być niezapomniany. Dzięki ofercie Bissole Business Travel zorganizujesz w Polsce niezapomniany wyjazd dla swoich kontrahentów albo pracowników. I to niezależnie od wielkości grupy oraz upodobań jej członków. Sprawdź ofertę Bissole Business Travel!

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.