monalisa kołobrzeg

Szukasz spa w Kołobrzegu? Mona Lisa Medical Wellness & Spa jest idealnym miejscem na regenerację zdrowia i cudowny odpoczynek. Z dala od centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy we wschodniej części Kołobrzegu, w pobliżu złocistej plaży i lasu, goście Mona Lisa mogą o każdej porze roku czerpać wszystko to, co najlepsze w polskim morzu.

W pobliżu znajdują się doskonale utrzymane liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, którymi można przemierzać część wybrzeża od latarni morskiej w Kołobrzegu, aż po Ustronie Morskie. Przepiękne tereny zielone, zwłaszcza tereny chronione Eko Parku z unikalną florą i fauną, korzystny mikroklimat, to wszystko pozwala nabrać sił i spędzić cudowne chwile.

 

UWAGA!!!

PRZY REZERWACJI ZA POŚREDNICTWEM BISSOLE – AŻ 5% RABATU !!!

Spa w Kołobrzegu w wyjątkowym miejscu

Sam budynek hotelu to tzw. budynek z duszą. Mieściło się tu przed wojną kasyno oficerów lotnictwa wojskowego. Do dziś zachowano wiele elementów dawnego wystroju, co w połączeniu z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem pokoi zaowocowało miłym rodzinnym klimatem. Mona Lisa Medical Wellness & Spa dysponuje 50 komfortowo wyposażonymi pokojami, jedno i dwu-osobowymi oraz apartamentami. We wszystkich jest łazienka z kabiną prysznicową oraz suszarką do włosów, dostęp do internetu WI-FI, Tv-Sat, telefon i sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada balkony, bądź tarasy.

 

monalisa30pokoj

 

Goście mają do dyspozycji także basen z przeciwfalą, bicze wodne, jacuzzi, saunę suchą i parową, gabinety kosmetyczne „Sztuka Piękna” oraz bazę zabiegową z bogatą ofertą zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych prowadzonych przez doświadczonych specjalistów, m.in. kąpiele solankowe, borowinowe, krioterapia, zabiegi usprawniające narządy ruchu.

 

mona lisa kołobrzeg

 

Istnieje możliwość zarezerwowania pobytu bez wyżywienia, z samymi śniadaniami lub w opcji śniadania i obiadokolacje.

 

mona lisa kołobrzeg

 

Kołobrzeg, czyli spa i wiele więcej

Kołobrzeg to największe i bardzo piękne polskie uzdrowisko, o niezrównanym uroku i bardzo bogatej historii, w którym nie można się nudzić. W czasie pobytu w Mona Lisa można zorganizować:

  • wycieczki z przewodnikiem po Kołobrzegu,
  • wycieczki autokarem z przewodnikiem do Berlina, Gdańska, Koszalina, Szczecina,
  • zwiedzania ogrodów Holturus – Dobrzyca
  • rejs statkiem na Bornholm
  • rejs wędkarski
  • rejs wzdłuż wybrzeża Kołobrzegu statkiem wycieczkowym

 

mona lisa kołobrzeg

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.hotelmonalisa.pl lub prosimy o kontakt z nami.

 

Hotel Mona Lisa Wellness&Spa
ul. Lwowska 1
78-106 Kołobrzeg

 

mona lisa kołobrzeg