Amsterdam - oferta incentive travel

Amsterdam to mała europejska metropolia, miasto o unikalnym klimacie, które kochają zarówno wielbiciele kultury i sztuki, jak i ci z awangardowym podejściem do życia. Miejsca z listy UNESCO łączą się tu z szalonymi restauracjami i barami, a wszystko razem sprawia, że czas tutaj płynie niezwykle ciekawie. Historia idealnie przeplata się tu z nowoczesnością, a dodatkowo przyświeca temu bardzo wysoka dbałość o środowisko naturalne oraz ekologiczne podejście. Dlatego Amsterdam trzeba przejechać na rowerze, przepłynąć jego kanały, a także odwiedzić okoliczne wioski, by poczuć typowy charakter miejsc określanych „Kocham Holandię”!

Previous slide
Next slide

Zaplanuj wyjazd do Amsterdamu z Bissole

holandia

Amsterdam to doskonały kierunek na wyjazdy integracyjne i motywacyjne. Bardzo dobre połączenia lotnicze i świetna baza hotelowa i eventowa to podstawa. Ale przede wszystkim tu nie można się nudzić! Amsterdam zachwyca głównie luksusowymi domami nad kanałem z uroczymi dwuspadowymi fasadami, ale miasto ma również mnóstwo innych architektonicznych skarbów, od wiatraków i mostów zwodzonych, po szkołę amsterdamską i budowle w najnowocześniejszym designie. Do tego Amsterdam ma  największe zagęszczenie muzeów na świecie. A do tego kanały, piwo, ser, chodaki i wiele więcej…

Program wyjazdu do Amsterdamu

Dzień 1
Przylot do Amsterdamu i transfer do hotelu. Powitanie grupy przez dziewczęta w tradycyjnych holenderskich strojach Delft Blue. Zakwaterowanie w hotelu.

Spacer po słynnej Dzielnicy Czerwonych Latarni. Wieczorami jest tu zawsze tłum turystów zaciekawionych tą częścią miasta. Uwaga - Obowiązuje tu całkowity zakaz robienia zdjęć.

Wyjście do restauracji w mieście na powitalną kolację. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu city tour po Amsterdamie najpopularniejszym tu środkiem transportu, czyli rowerem.

Odwiedziny w najstarszej części miasta, z jej największymi zabytkami takimi jak: Plac Dam z Nationaal Monument – pomnikiem upamiętniającym wyzwolenie Amsterdamu spod okupacji niemieckiej, Pałac Królewski, Oude Kerk – najstarszy kościół w mieście (XIII wiek – XIV wiek), protestanckie kościoły Westerkerk – miejsce pochówku Remrandta i Zuiderkerk – najstarszy w Amsterdamie kościół protestancki.

Na zakończenie wizyta w historycznej wieży na degustacji serów. Tu można się dowiedzieć, jak powstaje ser, jak odróżnić różne jego rodzaje i oczywiście próbować tych najsłynniejszych!

Lunch na mieście.
Dzień 2 - popołudnie i wieczór
Popołudniu wizyta w Muzeum Heinekena.

To wysoce interaktywne muzeum, w którym dowiesz się wszystkiego i jeszcze trochę o tym słynnym na cały świat lagerze! Myślisz, że istnieje tylko jeden typ Heinekena? Nic bardziej mylnego! Heineken Experience to doświadczenie tej słynnej marki w najstarszym browarze Heineken®, w samym sercu Amsterdamu. Tu można dowiedzieć się wszystkiego o dziedzictwie Heineken®, procesie warzenia piwa, i czasami szalonych innowacjach, sponsorach i historii stojącej za piwną gwiazdą. I oczywiście trzeba degustować, w towarzystwie sera i przekąsek z goryczką, ale to nie wszystkie niespodzianki czekające na zwiedzających.

Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu rajd na holenderską wieś, po światowym dziedzictwie UNESCO w samochodach – ikonach Citroen 2CV.

W 4-osobowych zespołach odkryjesz poldery Schermer i okolice Beemster. Typowy charakter miejsc określanych „Kocham Holandię” można znaleźć właśnie tutaj: wiatraki, groble i kanały. Program jest wypełniony różnymi zadaniami do zrealizowania. Poruszając się po okolicy z książką drogową z zadaniami tekstowymi, fotograficznymi i mapowymi. Po drodze przystanek na farmie na degustację sera i lunch.

Po lunchu rejs żaglowcem po jeziorze IJsselmeer. Zajmujące powierzchnię 1100 km², IJsselmeer jest największym jeziorem w Holandii. Jezioro jest zasilane przez kilka rzek, w tym Amstel, Ren, Vecht i IJssel. Wzdłuż IJsselmeer znajdują się malownicze stare wioski rybackie.

Powrót do Amsterdamu na kolację i nocleg.
Dzień 4
Dzień muzealny. W Amsterdamie do wyboru jest bardzo wiele ciekawych i wyjątkowych muzeów. Począwszy od Muzeum Narodowego – Riksmuseum z XVII-wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego, Muzeum Vincenta van Gogha oraz Dom Rembrandta.

Proponujemy jednak podróż do krainy diamentów. Położone w samym sercu Amsterdamu Muzeum Diamentów posiada bardzo bogatą stałą kolekcję z oryginalnymi i replikami klejnotów koronnych, diamentów i biżuterii składającej się ze znanych na całym świecie przedmiotów, takich jak Katana, Diament Rembrandta i oczywiście The Ape Skull. Wizyta tutaj przenosi w podróż, która rozpoczyna się 200 km pod powierzchnią skorupy ziemskiej.

Popołudniu kolacja pożegnalna, a przed nią rejs po kanałach - punkt obowiązkowy, by pobyt w Amsterdamie był kompletny. Kolacja pożegnalna, nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu, wykwaterowanie i czas wolny.

Transfer na lotnisko, powrót do kraju.
Previous slide
Next slide

Nie tylko Amsterdam...

Jeśli swój wyjazd do Amsterdamu zaplanujecie na wiosnę, to warto poświęcić jeden dzień na odwiedzenie bajecznie kolorowych ogrodów Keukenhof. Corocznie są one otwarte zaledwie około 2 miesiące (od połowy marca do połowy maja) czyli w okresie kwitnienia kwiatów. Nazwa „Keukenhof” oznacz „ogród kuchenny”, a pozostała ona od czasów, kiedy tereny te należały do posiadłości holenderskiej księżnej Jakoby z Bawarii (z lat 1401-1436). Tu właśnie księżna polowała i zbierała zioła do zamkowej kuchni, stąd nazwa ogrody kuchenne. Dopiero około 1830 roku powstał ogród na kształt ówczesnego angielskiego stylu. Tulipany zagościły w ogrodzie dopiero po 1949 roku. Do dziś ogród Keukenhof jest jedną z największych atrakcji Holandii i zdecydowanie warto „zatopić” się w tym morzu kwiatów!

Previous slide
Next slide

Pomiędzy Hagą i Rotterdamem leży jedno z najstarszych niderlandzkich miast, powstałe w XI wieku – Delft. To przeurocze miasteczko, gdzie uliczki starego miasta wyglądają tak jak przed wiekami. Miasto powstało wokół rynku Groote Markt i klimat minionych wieków czuć tu do dziś. Jednym z głównych zabytków miasta jest  gotycki Nieuwe Kerk – Nowy Kościół, ze 115-metrową, z której rozpościera się imponująca panorama miasta. Ale to, z czego od XVI wieku Delft słynie w świecie to niebieska, przepiękna porcelana! W czasie wyjazdu warto odwiedzić tutejszą fabrykę porcelany i poznać kunszt osób ją tworzących. Z kolei w administracyjnej stolicy kraju – Hadze, warto odwiedzić Mauritshuis – holenderskie muzeum narodowe, mieszczące się w pałacu z XVII wieku i prezentujące dzieła najwybitniejszych niderlandzkich i flamandzkich malarzy, z Rembrantem na czele.

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę incentive travel

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 16:00

Lub wyślij formularz:

    Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

    Imię i nazwisko*:

    E-mail*:

    Telefon*: