Andaluzja - oferta incentive travel

Dlaczego warto wybrać Sewillę?

 • to stolica Andaluzji, piękne i przyjazne miasto z prawdziwie hiszpańską duszą
 • Łatwy i regularny dostęp – bezpośrednie loty na lotnisko w Sewilli
 • doskonały klimat szczycący się 305 słonecznymi dniami w roku;
 • doskonała baza hotelowa, duży wybór różnego rodzaju miejsc na prywatne eventy i gale, takich jak luksusowe prywatne pałace, typowe hacjendy, zabytki, piwnice winne, nowoczesne stylowe przestrzenie miejskie, rancza
 • zabytki okolicznych miast, takich jak Kordoba, Jerez de la Frontera, Kadyks czy malownicze wioski Andaluzji.
Previous slide
Next slide

Zaplanuj wyjazd do Andaluzji z Bissole

sewilla

Sewilla – przez wielu uważana jest za najpiękniejsze miasto w całej Hiszpanii. Jej symbolem jest Giralda, dzwonnica największej na świecie gotyckiej katedry wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Z kolei zwiedzenie najstarszego Pałacu Królewskiego w Europie – Pałacu Alcazar i jego ogrodów może zająć kilka godzin, ale jest to miejsce, które swym urokiem ustępuje tylko Alhambrze w Granadzie. A poza tym flamenco rozbrzmiewa tu, jak nigdzie indziej i jest prawdziwą sztuką. A w setkach barach tapas rozsianych po całym mieście, można spędzić cały dzień i poczuć się jak prawdziwy Hiszpan.

Program wyjazdu do Andaluzji

Dzień 1
Przylot do Sewilli, transfer do hotelu. Zakwaterowanie w wybranym hotelu.

Praktycznie w centrum miasta jest wiele hoteli 4 i 5*, w bardzo wysokim standardzie, z doskonałą obsługą i dzięki lokalizacji, dających możliwość sprawnego poruszania się po mieście i odkrywania jego uroków w czasie spokojnych spacerów.

Jeśli przylot jest wieczorny (w większości) - lekka kolacja w hotelu.

Nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu city tour po Sewilli. Może być on zorganizowany jako piesza wycieczka lub np. na rowerach.

Będąc w stolicy Andaluzji trzeba koniecznie odwiedzić trzy najważniejsze zabytki miasta: Katedrę w Sewilli, Real Alcazar i dzielnicę Santa Cruz. „Magna Hispalensis” (katedra w Sewilli) jest trzecim co do wielkości kościołem na świecie, po Bazylice św. Piotra w Watykanie i św. Pawła w Londynie. Wieża katedry, zwana „La Giralda”, to uniwersalny symbol miasta. Real Alcazar czyli Pałac Królewski to kolejny symbol miasta. Dzielnica Cruz to stary żydowski sektor miasta, który obecnie jest najbardziej klimatycznym zakątkiem, pełnym wąskich uliczek z ukwieconymi dziedzińcami, białymi domami, kapliczkami, tawernami.

Po zwiedzaniu tzw. Tapas Hopping czyli najlepszy sposób na poznanie hiszpańskiej kultury "tapeo". Wiedzie przez dobrze znane i tradycyjne lokalne tawerny w Sewilli, w których można nie tylko próbować różnych rodzajów tapas, ale przede wszystkim wczuć się w klimat miejsca.
Dzień 2 - popołudnie i wieczór
Podczas nocnego zwiedzania goście będą mogli zobaczyć ten wyjątkowy zabytek bez innych turystów. To prawdziwy przywilej zarezerwowany dla królów!

Kompleks pałacowy Alcázar (pełna nazwa hiszpańska Reales Alcázares de Sevilla) to jeden z największych skarbów Sewilli. Alcázar był siedzibą władców arabskich, a po rekonkwiście został przejęty i przebudowany przez władców chrześcijańskich. Do dziś na górnym piętrze swoją siedzibę ma hiszpańska rodzina królewska, co czyni Królewski Alcázar najdłużej funkcjonującą królewską rezydencją na świecie. Dzisiejszy Alcázar to swoisty miks wielu stylów architektonicznych. Niemal w każdym z ostatnich kilku wieków wprowadzono w nim zmiany i przebudowano. Alcázar uważany jest jednocześnie za jeden z najważniejszych przykładów stylu Mudéjar, czyli średniowiecznej architektury wzorowanej na stylu Maurów z Półwyspu Iberyjskiego.

Kolacja w restauracji w mieście lub w hotelu. Nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Kadyksu.

Kadyks – białe miasto, perła Andaluzji, hiszpańska Hawana, miasto na oceanie – to tylko kilka z określeń, jakie określają to najstarsze miasto Hiszpanii, które zostało założone ok. 1100 p.n.e. przez Fenicjan. Swój unikalny charakter zawdzięcza położeniu oraz niezwykle ciekawej zabudowie z tysiącem wąziutkich uliczek. To cienki pasek ziemi, który niegdyś był archipelagiem malutkich wysepek. Miasto dosłownie leży na Oceanie Atlantyckim.

Niesamowicie się prezentuje z perspektywy wody i rejs wokół miasta doskonale oddaje jego niezwykłość. W Kadyksie poza spacerem po mieście odbędzie się także rejs wokół murów miasta.
Dzień 3 - popołudnie i wieczór
Wizyta w Sewilli nie może się obyć bez flamenco. Najlepszym miejscem aby poznać tą sztukę Muzeum Flamenco.

Muzeum tańca flamenco znajduje się w samym centrum Sewilli, kilka minut od największych zabytków. Zostało założone w 2006 przez jednego z najważniejszych tancerzy i choreografów flamenco w historia Hiszpanii, Cristina Hoyos. To jedyne Muzeum Tańca Flamenco na świecie! Podczas zwiedzanie z przewodnikiem, dowiesz się o początkach flamenco, o różnych stylach, również zobaczysz kilka sztuk , spektakli i filmów poświęconych tej wyjątkowej sztuce ekspresji.

Dodatkowo tajniki flamenco może odkryć specjalna lekcja , wprowadzająca do rytmu, podstawowego kroku i ruchów tańców flamenco. Jej celem jest sprawienie, abyś poczuł emocje i uczucia tej sztuki poprzez jej muzykę, rytmy i gesty. Muzeum oferuje jedno z najlepszych pokazów flamenco - na zakończenie zwiedzania.
Dzień 4
Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Jerez de la Frontera z pokazem "Jak tańczą andaluzyjskie konie" w prestiżowej Szkole Konnej Jeździeckiej oraz wizytą z przewodnikiem z lunchem w pięknej piwnicy Gonzalez Byass.

Jerez to miasto położone około 1 godzinę od Sewilli, które zachowuje tradycyjny smak i urok południowych hiszpańskich wiosek. Tutejsza Akademia Jeździecka to najważniejsze miejsce hodowli i szkolenia koni w Europie, a pokaz to prawdziwy must see w Jerez.

Z kolei piwnica win Gonzalez Byass, to obecnie znany na całym świecie producent wina i brandy. Korzenie tego miejsca sięgają roku 1835. Poza samym zwiedzaniem i degustacją odbędzie się tu także lunch.

Wieczorem uroczysta kolacja pożegnalna lub wylot (zależnie od godzin).
Dzień 5
Zależnie od godzin powrotu - śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i czas wolny lub bezpośrednio transfer na lotnisko.

Powrót do kraju.
Previous slide
Next slide

Opcjonalne atrakcje w Sewilli i okolicach

Różnorodność i liczba atrakcji w Sewilli i jej okolicy w czasie wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych jest bardzo duża.

Już sam hotel może być punktem wzbudzającym efekt wow! Np. Hotel Alfonso XIII 5*,  położony w samym sercu historycznego centrum Sewilli, należący do sieci Luxury Collection. Hotel został oddany do użytku w 1928r jako jeden z
najbardziej luksusowych hoteli w Europie i do dziś jest jednym z symboli Sewilli. Gościł rodziny królewskie, osobowości
ze świata polityki, sportu, kultury.

Kolejna propozycja to wieczorny rejs po rzece Guadalquvir, podczas którego można zobaczyć Sewillę z zupełnie innej perspektywy. Z bliska przyjrzeć się Torre de Oro („Złotej Wieży”), podziwiać tradycyjne budowle z wystawy Iberoamerykańskiej z 1929 roku, nowoczesne pawilony ze Światowej Wystawy w 1992 roku, dzielnicę Triana i 9 mostów Sewillii. To romantyczna wyprawa, której towarzyszy pyszna kolacja.

Previous slide
Next slide

Doskonałą zabawę, pełną zajęć integracyjnych zapewni także całodniowa wycieczka do tradycyjnej andaluzyjskiej posiadłości położonej 40 km od Sewilli. Główną działalnością obiektu jest hodowla dzielnych byków, a także hodowla koni andaluzyjskich do walk byków.
Można tu zorganizować różne zajęcia, takie jak:
-wizyta u dzielnych byków w ich naturalnym środowisku, z
informacjami o życiu byków i walce byków
-nie brutalna walka byków
-warsztat flamenco lub prace rolnicze
-zajęcia kulinarne- przygotowanie sangrii i paelli
-zajęcia sportowo-przygodowe (4 x 4, paintball)
– degustacja lokalnych produktów (win, serów)
– lunch z grilla na łonie natury.

W Sewilli nie brak także przepięknych miejsc na uroczyste gale. Może to być np. Casa de Pilatos czyli pałac z XV wieku, który udostępnia na takie wydarzenia swoje patio.

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę incentive travel

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 16:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*: