szwajcaria rejs

Zdecydowana poprawa jakości oraz coraz szersza siatka połączeń kolejowych i autokarowych spowodowała w ostatnich latach zdecydowany wzrost zainteresowania tymi formami transportu w ramach odbywanych podróży służbowych, zarówno po Polsce, jak i po świecie. W wielu sytuacjach jest to najwygodniejsze rozwiązanie, a także zwykle atrakcyjne finansowo. Z kolei obecna ilość armatorów promowych, a co za tym idzie różnorodność połączeń, pozwala na wygodną podróż w określone miejsce w wyznaczonym czasie.

 

Bissole Business Travel oferuje swoim klientom możliwość zamawiania za naszym pośrednictwem biletów kolejowych, autokarowych i promowych zarówno w ramach odbywanych wyjazdów biznesowych, jak i turystycznych.

 

Korzyści z zamawiania biletów kolejowych/autokarowych/promowych za pośrednictwem Bissole:

 • Oszczędność czasu – konstrukcja oferty oraz dopasowanie środka transportu do przedstawionych wymagań klienta
 • Dostarczenie zakupionego biletu do klienta w wersji elektronicznej lub papierowej
 • Obsługa zmian, zwrotów biletów
 • Pomoc w ewentualnym procesie reklamacji
 • Ujednolicone rozliczenia – wszystkie faktury pochodzą z jednego źródła
 • Odroczenie płatności – płatność dokonywana po usłudze według ustalonej formy i terminu płatności
 • Kompleksowa obsługa wszelkich usług.

 

Bilety promowe

Bissole Business Travel sprzedaje bilety promowe na przejazdy pasażerskie oraz bilety towarowe cargo dla ciężarówek na połączenia w całej Europie.

 

Bilety promowe są bardzo często wykorzystywane nie tylko w podróżach służbowych, ale także przy indywidualnych wyjazdach turystycznych. Najbardziej popularne są połączenia pomiędzy wyspami greckimi, promy na Sardynię czy Korsykę oraz do państw skandynawskich oraz połączenie między Calais a Dover. Najbardziej popularnymi armatorami promowymi są m.in. Unity Line, Stena Line, Polferries, Irish Ferries, Anek Lines, DFDS, Color Line, Grimaldi Lines czy Moby Lines.

 

Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji i zmian biletu, z którymi zapoznajemy klienta przy dokonywaniu rezerwacji. Wszystkie bilety promowe występują w wersji elektronicznej.

 

Bilety autokarowe

W Bissole Business Travel dostępne są bilety autokarowe na przewozy wszystkich przewoźników dostępnych na rynku, w tym także na bardzo wygodne połączenia po Polsce oferowane przez Polski Bus.

 

Wszystkie bilety autokarowe występują w wersji elektronicznej. Zależnie od kierunku oraz przewoźnika bilety są ważne od 6 do 12 miesięcy. Istnieje możliwość zakupu tzw. biletów „open” . Najpopularniejsi przewoźnicy dostępni w naszej ofercie na przewozach międzynarodowych to m.in.: Eurolines, Eurobus, Sindbad, Agat, Intercars, Becker Reisen.

 

Sieć połączeń autokarowych jest bardzo rozbudowana i dociera do trudno dostępnych miast czy miasteczek, umożliwiając w ten sposób wygodną komunikację między Polską i innymi krajami bez konieczności przesiadek czy korzystania dodatkowo z innych form transportu.

 

Wynajem autokarów/busów/transfery

Na specjalne zamówienia za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać rezerwacji prywatnych transferów oraz wynajmu busów lub autokarów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Zwłaszcza przy organizacji większych spotkań lub konferencji jest to najwygodniejsza forma transportu.

 

Wszelkie zapytania o wynajem busów lub autokarów oraz o prywatne transfery kalkulujemy zawsze indywidualnie. Korzystamy zawsze ze sprawdzonych i rzetelnych przewoźników.

 

Po szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji biletów kolejowych, promowych i autokarowych prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Masz pytania? Chcesz skorzystać z oferty? Zapraszamy do kontaktu!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości