Z dumą informujemy, że Prezes Bissole Business Travel Izabela Nawrat została członkiem stowarzyszenia Society for Incentive Travel Excellence – SITE. Jest to międzynarodowe stowarzyszenie, założone w 1973r, skupiające profesjonalistów z branży incentine travel. Obecnie w jego skład wchodzi ponad 2000 członków z całego świata, posiada 29 lokalnych oddziałów, w tym polski oddział SITE Poland.

„Podstawowym celem SITE Poland jest działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju i propagowania podróży incentive jako efektywnego narzędzia marketingowego wspierającego sprzedaż i rozwijającego motywację. Równoległym celem jest podnoszenie standardów etyki biznesowej i pracy zawodowej w tej dziedzinie.” – źródło www.sitepoland.com

SITE skupia osoby, które posiadają bardzo duże doświadczenie w branży incentive travel, rozległą wiedzę i doświadczenie, reprezentujące różne biura, hotele czy organizacje prężnie działające w dziedzinie wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych. Członkostwo w szeregach SITE to swoista gwarancja jakości i profesjonalizmu usług, dlatego bardzo się cieszymy, że Bissole Business Travel  zostało poprzez w ten sposób docenione.