Bissole Trendy Club 2007 było poświęcone przede wszystkim rozpoczęciu nowego etapu w życiu naszej firmy czyli działalności pod marką TUI Centrum Podróży oraz przedstawieniu nowej lokalizacji biura w Arkadach Wrocławskich.
Miejscem, które tym razem wybraliśmy na spotkanie z naszymi dotychczasowymi i, mamy nadzieję, nowymi klientami było Casinos Poland w Hotelu Park Plaza.

Naturalną koleją rzeczy głównym punktem naszego spotkania była prezentacja oferty zimowej TUI, ale nie zabrakło także innych atrakcji. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się opowieść z wyprawy na Madagaskar poparta przepięknymi zdjęciami Łukasza Walla, zaprezentowana przez naszą serdeczną koleżankę i świetną pilotkę Adę Soldat. Swoją ofertę przedstawili też nasi sponsorzy m.in. Reinhold Lifestyle, DaySpa Jelenia Struga oraz Bukiety Baranowska.

Skoro impreza odbywała się w kasynie to była oczywiście nauka gry w ruletkę, którą wielu naszych gości następnie indywidualnie wykorzystało w czasie specjalnie zorganizowanego turnieju.
Przez cały czas gościom przygrywała muzyka na żywo, a wielkie wrażenie, głównie na zaproszonych Panach, wywarł taniec orientalny w wykonaniu Pani Anny Mendyk.
Na zakończenie oficjalnej części imprezy odbył się konkurs, w którym do wygrania były m.in. dwa vouchery o wartości 500zł do wykorzystania na imprezy organizowane przez TUI, miesięczne członkostwo w klubie Reinhold, 3 karnety na rytuał hamamu w DaySpa Jelenia Struga, vouchery do wykorzystania w kwiaciarni Bukiety Baranowska.

Zwycięzcom, także tym którzy wygrali w kasynie, gratulujemy, a wszystkim licznie przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za kolejne spotkanie z nami!