Bissole Trendy Club 2008 zorganizowaliśmy ponownie w gościnnych progach Casinos Poland w Hotelu Park Plaza. Ponieważ w ubiegłym roku nasi goście świetnie się tam bawili, mieliśmy nadzieję, że i tym razem uda nam się uczynić dla nich ten wieczór ciekawym i pełnym wrażeń i dobrej zabawy. I chyba się udało!

W programie spotkania znalazły się nasze już standardowe punkty. Zatem była prezentacja oferty biura, tym razem skupiona na naszej rozbudowanej stronie internetowej, gdzie dzięki profesjonalnym wyszukiwarkom można zorganizować cały wyjazd praktycznie nie ruszając się z domu, a w razie wątpliwości można na bieżąco skontaktować się z naszymi pracownikami za pomocą czatu lub skypa. Zauważyliśmy, że coraz więcej osób korzysta właśnie z takiej formy rezerwacji i dlatego rozbudowujemy i doskonalimy nasz serwis internetowy.

Po podróżach do odległych krain oprowadził nas tradycyjnie Pan Łukasz Wall, który tym razem zabrał nas w kierunki Azji Południowo-Wschodniej, obszary Birmy, Kambodży, Laosu i Wietnamu. Są to kraje, zwłaszcza Birma, gdzie panuje panuje wielka bieda i dlatego zdjęcia i opowieści z tych regionów wywarły na słuchaczach ogromne wrażenie.

Główną atrakcją wieczoru był niezwykle profesjonalny i widowiskowy pokaz barmański, zaprezentowany przez mistrza sztuki barmańskiej Pana Roberta Borkowskiego. Kunszt, z jakim Pan Robert wykonywał drinki, wzbudził wiele okrzyków zachwytu!
No i oczywiście nie obyło się i tym razem bez nauki gry w ruletkę i próby sił w innych grach hazardowych.

W tym roku mieliśmy dzięki naszym sponsorom wyjątkowo atrakcyjne nagrody w konkursie dla naszych klientów. Nagrodą główną tym razem był voucher wartości 2000 zł, ufundowany przez jednego z czołowych organizatorów turystyki wakacyjnej BP Itaka. Obok głównego sponsora pojawili się inni, jak choćby Hotel Zamku Książ wraz z Restauracją Książęcą, którzy wspólnie ufundowali weekend dla dwóch osób w tym pełnym uroku miejscu. Firma Vision Express ufundowała 5 kuponów wartościowych, możliwych do realizacji w firmowych salonach. Zaprzyjaźniony z nami Sushi Bar – Sakana obdarował szczęśliwców voucherami wartości 100 zł. Również renomowana firma Paul Sagan ufundowała 3 wspaniałe nagrody. Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy za współudział w imprezie. Drinkami poczęstowaliśmy Państwa dzięki hojności firmy Finlandia – Vodka of Finland.

Trzecie Bissole Trendy Club przeszło już do historii, ale liczymy, że nasza impreza wpisała się w Państwa kalendarz spotkań podsumowujących lato i zapowiadających zimę, dzięki którym nawiązujecie Państwo nowe kontakty towarzyskie i biznesowe i świetnie się bawicie. My z niecierpliwością czekamy już na kolejne Trendy Club i postaramy się Państwa zaskoczyć nowymi propozycjami.

Do zobaczenia i dziękujemy!