Bissole Trendy Club 2010 było dla nas absolutnie wyjątkowe ponieważ obchodziliśmy jubileusz pięciolecia istnienie naszej firmy. Dlatego też wybraliśmy na tą okoliczność wyjątkowe miejsce i przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje.
Tegoroczne Trendy Club odbyło się w gościnnych progach nowootwartego Hotelu Platinium Palace, mieszczącego się w pałacu w pobliżu urokliwego Parku Południowego, który niegdyś był rezydencją rodziny Schellerów. Prowadzenie całej imprezy powierzyliśmy znanemu wrocławskiemu dziennikarzowi Panu Łukaszowi Baście.

Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, począwszy od tych ściśle związanych z turystyką jak: prezentację najpiękniejszych miejsc świata prowadzoną przez podróżnika Pana Łukasza Walla, zwiedzenie uroczych zakątków Wenezueli, Alicante i Murcii za sprawą redaktora naczelnego magazynu „All inclusive” Pana Michała Domańskiego, poprzez dawkę adrenaliny jaką zaserwował nam Pan Michel Janowski, dyrektor Urzędu Promocji Turystyki „Walonia-Bruksela”, który przedstawił relacje z Grand Prix Formuły 1 Belgii na torze Spa-Francorchamps oraz z wielkiej rekonstrukcji historycznej bitwy pod Waterloo, aż po ucztę dla ciała i ducha, a to za sprawą degustacji win Frederic Nero d’Avola oraz Frederic Chardonnay sprowadzonych przez wyłącznego przedstawiciela w Polsce CANTINA LA VITE S.c.a. RIESI firmy Wina z Sycylii Sp. z o.o., tańca orientalnego w wykonaniu Pani Bassimah – profesjonalnej tancerki i nauczycielki tańca oraz odkrywaniu zmysłowego świata zapachów, po którym oprowadzała nas Pani Urszula Janas z Perfumerii Quality. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się porady wróżki Pani Beaty Jeske – tarocistki i jasnowidza oraz nowoczesna japońska sztuka tworzenia biżuterii Art Clay, po której przewodnikiem i nauczycielem była Pani Anna Daszyńska.
Ku naszej wielkiej radości zebraliśmy bardzo dużo pieniędzy podczas aukcji charytatywnej na rzecz poszkodowanych w powodzi rodzin z Bogatyni i okolic. Za zebrane fundusze udało się nam kupić dla nich niezbędny sprzęt AGD.

Zwyczajowo odbyła się także loteria wizytówkowa, na której w tym roku rozdaliśmy wyjątkowo atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, m.in. tydzień dla 4 osób w Palmera Beach Apartamentos w Pilar de la Horadada w Hiszpanii- ufundowany przez hiszpańską sieć hoteli Manoli Hotels oraz magazyn All Inclusive, voucher dla 2 osób na przyszłoroczne Grand Prix Formuły 1 Belgii na torze Spa-Francorchamps w Walonii, ufundowany przez Urząd Promocji Turystyki „Walonia-Bruksela”, karnety na bezpłatne zabiegi dla Pań i Panów w Salonie Kosmetycznym EXCLUSIVE w Hotelu Wrocław i wiele innych.

Ogromnie dziękujemy Państwu za przybycie na to spotkanie, które było dla nas bardzo ważne, dziękujemy za Waszą hojność podczas aukcji charytatywnej i mamy nadzieję świętować z Wami kolejne nasze jubileusze!

Do zobaczenia na kolejnych Bissole Trendy Club!