Tegoroczne spotkanie z cyklu Bissole Trendy Club nie mogło się odbyć gdzie indziej, jak tylko w Operze Wrocławskiej, a to za sprawą podjęcia się przed Bissole prowadzenia Cafe Opera mieszczącej się w operowym foyer. Bardzo chcieliśmy zatem zaprezentować naszym dotychczasowym i nowym klientom to wyjątkowe miejsce, które idealnie nadaje się do organizacji „eventów z klasą” , bo pod takim właśnie hasłem jest prowadzona działalność Cafe Opera.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęło Radio RAM.
W naszą imprezę bardzo aktywnie włączyła się dyrekcja Opery Wrocławskiej, Pan Dyrektor Janusz Słoniowski zaprezentował bardzo ciekawie garść informacji i dokonań Opery oraz ufundował i wręczył nagrodę – bilety na megawidowisko „Kniaż Igor”.
Główną nagrodą w loterii wizytówkowej był ufundowany przez nasze biuro „Weekend w Mediolanie”.
Główną atrakcją spotkania był koncert najpiękniejszych arii operowych w wykonaniu solistów Opery Wrocławskiej Pani Jolanta Żmurko – jednej z najwybitniejszych polskich sopranistek oraz Pana Andrzej Kalinina – wybitnego tenora, koncertującego na scenach operowych w całej Europie. Arię „Usta milczą…” z Wesołej Wdówki nuciła wraz z solistami cała sala!
Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich, ku naszej radości licznie przybyłych gości, na lunch do foyer przygotowany przez Cafe Opera.

Mamy nadzieję, że to spotkanie ukaże naszym klientom Operę jako miejsce nie tylko bardzo atrakcyjne na turystycznej mapie Wrocławia, ale przede wszystkim mogące stać się atrakcyjnym tłem dla organizacji firmowych spotkań, konferencji, okolicznościowych bankietów, jubileuszowych gali czy przyjęć wigilijnych i noworocznych. Dzięki tej działalności Bissole Business Travel może jeszcze lepiej i bardziej kompleksowo obsłużyć swoich klientów.

Dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie i Operze Wrocławskiej za współorganizację tegorocznego spotkania i już zapraszamy na przyszły rok.