VII Bissole Trendy Club przeszedł już do historii i to, w naszym odczuciu, bardzo chlubnej historii naszego biura. Wnioskujemy to po Państwa licznych bardzo sympatycznych i pozytywnych telefonach i mailach, które do nas docierają. Serdecznie Państwu dziękujemy przede wszystkim za przybycie na spotkanie z nami oraz za te opinie.
W dużej mierze sukces naszego przedsięwzięcia zawdzięczamy profesjonalistom, z którymi dane nam było współpracować.

Przede wszystkim chcemy podziękować wszystkim osobom z Biura Festiwalowego Impart 2016, gdzie odbywała się nasza impreza i gdzie spotkaliśmy się z wielką przychylnością, zaangażowaniem, profesjonalizmem i serdecznością. Dziękujemy także bardzo firmie IceArt za wspaniałą rzeźbę lodową łączącą logo Bissole z herbem Kazachstanu, która była świetną ozdobą sali bankietowej.
Strzałem w dziesiątkę okazał się nasz wybór gwiazdy wieczoru. Występ Pana Mariusza Kiljana wzbudził ogromny zachwyt wszystkich przybyłych gości. Jego ogromny kunszt aktorski i doskonały głos powodowały, że publiczność albo śmiała się do łez, albo popadała w zadumę lub wspominała dawne czasy przy piosenkach Marka Grechuty czy Wojciecha Młynarskiego.
Bardzo podobał się też świetny, dynamiczny, a nawet magiczny pokaz Michała Krzyszychy „Women in black”, który wraz ze swoim zespołem zaprezentował na scenie kunszt fryzjerski na najwyższym światowym poziomie, a przepiękne modelki wystąpiły w niezwykłych sukniach jego własnego projektu i perfekcyjnych makijażach wykonanych przez Panią Beatę Urbańską.

Wielkim zaszczytem było dla nas objęcie naszego spotkania honorowym patronatem przez Ambasadę Republiki Kazachstanu, a zwłaszcza wizyta i prezentacja tego kraju przez samego Radcę Ministra Ambasady Pana Margułana Baimukhana. Mogliśmy dzięki temu patronatowi ofiarować Państwu liczne publikacje na temat tego niezwykłego kraju, zaprezentować wystawę zdjęć oraz poczęstować kazachskim koniakiem.

Ku naszej radości zebraliśmy też sporą sumę (1250zł) na cel wspieranej przez nas akcji „Pokoje Marzeń” prowadzonej przez Fundację Przede Wszystkim. Wszystkich zainteresowanych dalszą pomocą podopiecznym fundacji polecamy bezpośredni kontakt pod adresem www.przedewszystkim.pl
Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prezentacją naszej oferty, nowościami, jakie się w niej pojawiły tj. Karta Stałego Klienta Programu „Podróże na Biss” oraz voucher turystyczny, a także licznymi przykładami podróży typu incentive w takie kierunki jak maleńkie państwo o wielkich możliwościach – Andora czy też atrakcyjny przez cały rok „środek ziemi” – Cypr, nieodkryty, wielki kraj o ogromnym potencjale turystycznym i biznesowym – Kazachstan oraz innymi ciekawymi, autorskimi, oryginalnymi wyjazdami.
Główną część naszego spotkania zakończył przepyszny, przygotowany z najwyższym smakiem i gustem bankiet, przygotowany przez firmy Kozłowscy i Cafe Opera.

A na zakończenie naszego spotkania rozlosowaliśmy liczne nagrody, które ufundowali nasi sponsorzy tj. Aviareps – dwa bilety lotnicze do Kazachstanu liniami lotniczymi Aerosvit, Eventhalia oraz Centrum SPA & Wellness Caldea, Hotel Kudowa, Dana Hotel and Spa, Connosieur Circle, Butik Chrono, Thermomix, Ambasada Republiki Kazachstanu, Michał Krzyszycha oraz Beata Urbańska.

Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom, a przede wszystkim Państwu za przyjęcie naszego zaproszenia i udział w naszej imprezie, za dotychczasową współpracę i zapraszamy do dalszego korzystania z usług naszej firmy i do spotkania z nami za rok na kolejnym Bissole Trendy Club.
Bardzo Państwa prosimy i zachęcamy do wyrażania swoich opinii na temat naszej imprezy poniżej. Za wszystkie opinie z góry dziękujemy!