email marketing powered by FreshMail
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Data wyjazdu: październik 2013

Był to weekendowy wyjazd dla klientów firmy z branży finansowej. Przyświecało mu hasło „ Przygotuj się na niezłą jazdę”, stąd wśród uczestników znaleźli się sami Panowie.

Wyjazd integracyjny z adrenaliną

Niezła jazda była zapewniona przez kierowców zajmujących się profesj

onalnie driftem. Drift czyli poślizg kontrolowany – tak najłatwiej wytłumaczyć na czym polega ta dyscyplina sportu. Drift wykonywany jest w specjalnie przygotowanych do tego samochodach, wyposażonych w tylny napęd, na ogół bez zbędnych kilogramów na pokładzie, aby poślizgi były dłuższe i bardziej efektowne. Jest to sport niezwykle widowiskowy, który przyciąga coraz większe rzesze fanów. Okazało się, że nie opanowanie takiej techniki jazdy nie jest wcale łatwe, nawet jeśli czasem przypadkowo uda nam się podriftować na śliskiej nawierzchni. Szalone przejażdżki przyprawiały wszystkich o „miękkie kolana”, a ryk silników i kurz o lekki zawrót głowy. Jak to zwykle bywa w przypadków sportów motorowych, nie obyło się bez awarii, które jednak udało się w miarę szybko zażegnać.

Nocleg goście mieli zapewnieni w przepięknym Zamku w Rydzynie, gdzie pierwszy wieczór spędzili przy grillowej kolacji, a w czasie drugiego wieczoru wszyscy świetnie się bawili na specjalnie zorganizowanych zabawach w casino.

Weekend z driftem na pewno pozwolił poczuć nieco adrenaliny i sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia auta w zupełnie nowej odsłonie.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz voucher o wartości 100 zł!

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail