FreshMail.pl
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. Ze względu na godziny przelotów (późnowieczorny przylot i bardzo wczesny powrót), goście mieli do dyspozycji tylko jeden pełny dzień, aby zobaczyć wszystko, co w Dubaju zobaczyć trzeba.

Dubaj w jeden dzień? Z nami to możliwe!

Na szczęście udało się, a z listy „must see” zabrakło tylko przejażdżki na wielbłądach. Już sam hotel Waldorf Astoria zachwycił gości pięknymi pokojami, urokliwym położeniem, powitalnym drinkiem przy akompaniamencie muzyki i śniadaniem z widokiem na morze.

W czasie intensywnego programu zwiedzania nie zabrakło wizyty w Muzeum Dubajskim, którym goście byli zachwyceni, przyjemnego krótkiego rejsu tradycyjnymi wodnymi taksówkami, tzw. abrami, do starej części miasta i spaceru po Spice and Gold Souk, gdzie udało się zrobić zakupy, choć z największym złotym pierścionkiem świata można było tylko zrobić sobie zdjęcie. Po pysznym lunchu łatwiej było utrzymać się na szybkiej łodzi motorowej, którą goście odbyli rejs z przepięknej Mariny, przez Palm Island, Atlantis Hotel i wokół Burj Al Arab. Za tę atrakcję wystawili zgodnie jedną ocenę – po prostu super!

Incentive w wymiarze „NAJ” 

W NAJwiększym centrum handlowym Dubai Mall nie udało się odwiedzić wszystkich 1200 sklepów, ale i tak ilość atrakcji i wielkość obiektu powaliła ich rozmachem. Jednak największym zaskoczeniem dla gości, okrzykniętym wręcz „rewelacją” była kolacja w NAJwyżej położonej restauracji na świecie – Atmosphere w Burj al Khalifa, poprzedzona pokazem grających fontann.

Wraz ze wschodem słońca, wszyscy zmęczeni, ale pełni wrażeń, pożegnali to miasto zwane Kwiatem Pustyni.

Sprawdź przykładowy program do Dubaju

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz voucher o wartości 100 zł!

Wyrażam zgodę na subskrypcję

FreshMail.pl