Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. Ze względu na godziny przelotów (późnowieczorny przylot i bardzo wczesny powrót), goście mieli do dyspozycji tylko jeden pełny dzień, aby zobaczyć wszystko, co w Dubaju zobaczyć trzeba.

 

Dubaj w jeden dzień? Z nami to możliwe!

Na szczęście udało się, a z listy „must see” zabrakło tylko przejażdżki na wielbłądach. Już sam hotel Waldorf Astoria zachwycił gości pięknymi pokojami, urokliwym położeniem, powitalnym drinkiem przy akompaniamencie muzyki i śniadaniem z widokiem na morze.

W czasie intensywnego programu zwiedzania nie zabrakło wizyty w Muzeum Dubajskim, którym goście byli zachwyceni, przyjemnego krótkiego rejsu tradycyjnymi wodnymi taksówkami, tzw. abrami, do starej części miasta i spaceru po Spice and Gold Souk, gdzie udało się zrobić zakupy, choć z największym złotym pierścionkiem świata można było tylko zrobić sobie zdjęcie. Po pysznym lunchu łatwiej było utrzymać się na szybkiej łodzi motorowej, którą goście odbyli rejs z przepięknej Mariny, przez Palm Island, Atlantis Hotel i wokół Burj Al Arab. Za tę atrakcję wystawili zgodnie jedną ocenę – po prostu super!

 

Incentive w wymiarze „NAJ” 

W NAJwiększym centrum handlowym Dubai Mall nie udało się odwiedzić wszystkich 1200 sklepów, ale i tak ilość atrakcji i wielkość obiektu powaliła ich rozmachem. Jednak największym zaskoczeniem dla gości, okrzykniętym wręcz „rewelacją” była kolacja w NAJwyżej położonej restauracji na świecie – Atmosphere w Burj al Khalifa, poprzedzona pokazem grających fontann.

Wraz ze wschodem słońca, wszyscy zmęczeni, ale pełni wrażeń, pożegnali to miasto zwane Kwiatem Pustyni.