Wielkość grupy: 15 osób

Termin: wrzesień 2015

To jeden z najbardziej znanych i najchętniej wybieranych przez Polaków wakacyjnych kurortów. Jest to także miejsce idealne dla grup incentive, posiadające ogromny potencjał, aby zaskakiwać wieloma swoimi obliczami, zwłaszcza jeśli doda się do programu jego bliższe i dalsze sąsiedztwo. Tak też było w przypadku naszej grupy, która końcem września wybrała się do tej „perły Adriatyku”.

 

Widok na Adriatyk i kulinarna strona Dubrownika

Goście zamieszkali w hotelu  Lapad 5*, malowniczo położonym na półwyspie, z przepięknymi widokami na Adriatyk. Poza samym city tour, odkrywali też codziennie wykwintną, kulinarna stronę miasta w wyśmienitych restauracjach, zwłaszcza w czasie pożegnalnej kolacji na szczycie wzgórza Srdj, gdzie cały Dubrownik widzieli u swoich stóp.

Kulinarnych doznań było bez liku także w czasie wycieczki po półwyspie Pelješac, połączonej z rejsem na farmę ostryg i wizytą w lokalnej winiarni.

Wystarczyło też czasu na całodzienną wycieczkę do Czarnogóry pełną oszałamiających widoków, zwłaszcza w momencie przejazdu przez przełęcz Lovcen, skąd rozpościera się panorama na jedną z najpiękniejszych zatok Morza Śródziemnego.

 

Rywalizacja i niezwykłe widoki? Quady w Dolinie Konavle!

Najwięcej zabawy i wrażeń przyniosła jednak wyprawa na quadach w Dolinie Konavle, pełna nie tylko niezwykłych krajobrazów, ale także smaków, zapachów, a nawet szczypty rywalizacji.

 

Incentive travel w raju na Ziemi

Cóż więcej mówić o Dubrowniku? Niech za całą rekomendację wystarczą słowa Georga Bernarda Shaw: „jeśli ktoś szuka raju na ziemi, niech jedzie do Dubrownika”.

Specjalnie dla tego wyjazdu zbudowaliśmy również dedykowaną stronę www, gdzie były wszystkie niezbędne informacje, za pomocą której chętni mogli się zapisywać na wyjazd, a także dodawać swoje zdjęcia po podróży.