Jeśli chcecie wypocząć na pięknej plaży, naładować słońcem akumulatory i odreagować trudny dla wszystkich 2020 rok, to można zrobić to już tej zimy i jest gdzie zrealizować ten plan! 

Przedstawiamy kilka wybranych ofert na znane i lubiane kierunki, które zachowują bezpieczeństwo, a obostrzenia związane z podróżą są stosunkowo niewielkie. Trzeba też pamiętać, że sama podróż samolotem odbywa się zawsze z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa, a same są samoloty wyposażone w filtry Hepa.

Zawsze popularny Egipt, gdzie wybór hoteli jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, a zwłaszcza nurkowania, jak i błogiego lenistwa.

Przepiękna kraina wiecznej wiosny – Madera, która kusi spektakularnymi widokami, klifami, spacerami po lewadach, teraz spokojna i cicha idealna dla tych, którzy lubią zwiedzać i odkrywać.

Jedna z ulubionych wysp Karaibów – Dominikana, kusząca pięknymi plażami, tropikalny raj, w którym można cieszyć się słońcem, pysznym jedzeniem i w pełni zrelaksować.

Wyspy Zielonego Przylądka – kraj którego dewizą jest “no stress” – czy trzeba czegoś więcej. Po tak pełnym napięcia roku na Cabo Verde w pełni się zrelaksujecie i oderwiecie od rzeczywistości.

Można także odwiedzić inne egzotyczne zakątki jak Zanzibar, Kuba czy Meksyk. Zwykle będzie potrzebny test, ale takie czasy nastały, trzeba się do tego przyzwyczaić…

Ważne:

  • wymagania odnośnie testów na COVID-19 (stan na dzień 05.01.2021)

Bez testu na COVID polecimy: na Zanzibar, do Meksyku, na Dominikanę, na Djerbę

Wyspy Zielonego Przylądka – na dzień dzisiejszy wymagany test na COVID

Egipt, Madera – należy posiadać negatywny wynik testu  PCR na COVID-19 zrobiony do 72 godzin przed wylotem; istnieje także możliwość wykonania testu na miejscu, odpłatnie, po przylocie.

  • w związku ze wprowadzonymi ograniczeniami i reżimem sanitarnym w hotelach mogą występować zmiany w funkcjonowaniu niektórych usług i serwisów jak restauracje, spa, animacje i in. – szczegółowa informacja na zapytanie
  • w większości krajów przy przylocie należy wypełnić formularz lokalizacyjny.

Sprawdź ofertę bezpiecznych wyjazdów