impreza integracyjna Wrocław

Wyjazdy i spotkania integracyjne od lat goszczą w wielu firmach, niestety koronawirus spowodował, że trzeba je było zawiesić. Jednak nie trzeba z nich rezygnować zupełnie. Można ruszyć odkrywać miasto, zorganizować fantastyczny pełen atrakcji event, który spełni zadanie integracji całego zespołu w bezpieczny sposób. Oto ciekawe i nietuzinkowe pomysły na zajęcia integracyjne we Wrocławiu. 

Wrocław to tętniące życiem miasto, które bardzo intensywnie się rozwija. Cały czas powstają nowe miejsca, w których można fantastycznie spędzić czas, przeprowadzić mnóstwo ciekawych zająć teambuildingowych. Nadszedł czas na tzw. mikroturystykę, na odkrywanie nieznanych dotąd uroków i atrakcji miasta, a bez wątpienia Wrocław potrafi zaskoczyć!

1. Imprezy integracyjne na wodzie. Opłyń Wrocław

Wrocław to jedno z miast nazywanych „Wenecją Północy” więc przygody na rzece wydają się tu być obowiązkowe! Aż 6 rzek przepływa przez Wrocław, oczywiście z Odrą na czele, a miasto leży w części na 25 wyspach. W przedwojennym Breslau mostów i kładek było 303, teraz jest ich ponad 130, zarówno tych z przebogatą historią, jak Most Grunwaldzki, ale także tych całkiem nowych jak najdłuższy w Polsce Most Rędziński o długości 1742 metry. Z roku na rok pięknieją bulwary nad Odrą, plaże miejskie i trasy spacerowe. Jak mówiło hasło reklamowe miasta sprzed kilku lat „„Wrocławiowi dobrze przy Odrze”. A ostatnio jest jeszcze lepiej, bo dzięki otwarciu Śluzy Mieszczańskiej, można opłynąć Wrocław dokoła i odwiedzić miejsca, do których wcześniej nie można było dopłynąć.

Taki rejs, w wynajętej na wyłączność łodzi to doskonały sposób na pełne wrażeń imprezy integracyjne, a przepłynięcie przez 3 śluzy będzie niezapomnianą przygodą (Mieszczańska, Miejska, Szczytnicka). Widoki na Ostrów Tumski lub zielone brzegi Odry, pełen catering na pokładzie, oprawa muzyczna, sprawią, że wszelkie „lody” będą przełamane i spotkanie biznesowe czy impreza integracyjna spełnią swoje zadanie. Wszelkie szczegóły dotyczące atrakcji na pokładzie, muzyki, cateringu ustala się oczywiście indywidualnie. Taki rejs, zwłaszcza teraz, kiedy można opłynąć miasto dokoła to absolutny „pewniak” udanej integracji.

wrocław rejs2. Integracja dla wielbicieli motoryzacji. Wrocław Racing Center

Miejsce, które gwarantuje pozytywny zastrzyk adrenaliny, emocje, rywalizację i świetną zabawę! Doskonała odskocznia od codzienności biurowej, na korzyść ekscytujących wyścigów na torze kartingowym. Samo centrum jest wyposażone w salę konferencyjną, parkiet taneczny i oczywiście sam sam świetnie przygotowany tor i bezpieczny sprzęt, można więc przeprowadzić spotkanie czy szkolenie i połączyć je z imprezą teambuildingową i np. dyskoteką. Przed samymi zawodami zawsze prowadzone jest szkolenie więc nie trzeba się martwić o umiejętności. A może to właśnie Ty poczujesz w sobie duszę rajdowca!

karting wrocław3. Integracja na sportowo, czyli wrocławskie szaleństwo na trampolinie

Kiedy trzeba się pozytywnie zmęczyć, szaleństwo w parku trampolin będzie doskonałym rozwiązaniem. Sport, adrenalina i szalona zabawa to świetny sposób na integrację. Park trampolin wyposażony jest w:

  •  arenę główną,
  • strefę siatkówki,
  • strefę koszykówki,
  • ścieżkę akrobatyczną,
  • basen z gąbkami,
  • strefę gladiatora.

Poza tym miejsce do spotkań także jest możliwość odpoczynku, rozmowy. Takie skok to super sposób na oderwanie się od codzienności!

4. Tunel aerodynamiczny. Niezapomniane zajęcia integracyjne we Wrocławiu

A jeszcze bardziej oderwiecie się od ziemi w tunelu aerodynamicznym. Można powiedzieć, że to jeden ze sposób spełniających odwieczne marzenie człowieka o lataniu!  Tunele aerodynamiczne, najlepsze na świecie symulatory swobodnego spadania, to miejsca, w których grawitacja nie istnieje. Są to pionowe tunele o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 330 km/h. Latanie w tunelu zapewnia na prawdę ekstremalne emocje, dostępne na co dzień tym, którzy uprawiają sporty ekstremalne. Zatem jeśli chcesz zorganizować nietuzinkowy event – to miejsce będzie idealne!

trampoliny wrocław

źródło zdjęcia: wroclaw.pl