Irlandia pozostaje w myślach jeszcze długo po opuszczeniu tego kraju. Znajdziesz tu imponujący wybór zarówno krajobrazów, jak i miejsc wartych odwiedzenia: pełnych przepychu zamków, okazałych dworów, kurortów wypoczynkowych i eleganckich ośrodków odnowy- idealnych, aby odmłodzić i ożywić ciało oraz umysł. A najbardziej przyjaźni ludzie na świecie to gwarancja serdecznego irlandzkiego powitania wszędzie tam, dokąd zdecydujesz się pojechać.

Dzień 1.

Około południa przylot do Dublina.
Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem i kierowcą, wycieczka objazdowa, zapoznanie z głównymi atrakcjami miasta i przyjazd do wybranego hotelu.

Wieczorem przejazd do najlepszej lokalnej restauracji na 3-daniowy obiad.
Po obiedzie czas wolny dla grupy na zwiedzanie miejscowych lokali i obserwowanie nocnego życia miasta.

Dzień 2.

Rano śniadanie w hotelu. Następnie poznawanie miasta w formie gry miejskiej „W poszukiwaniu skarbów”. Podział grupy na mniejsze zespoły.Każdy zespół otrzymuje wskazówki i instrukcje w języku polskim i angielskim, mapę, aparat oraz plan zajęć. Być może słynna Molly Malone nauczy Was śpiewać swoją specjalną piosenkę..
In Dublin’s Fair City
Where the girls are so pretty
I first set my eyes on
Sweet Molly Malone…

Jest to wyjątkowy sposób odkrywania miasta poprzez zabawę i rywalizację. Na zakończenie spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem oraz kierowcą i krótką przejażdżkę do Guiness Storehouse. Będzie dużo czasu na zakupy w ogromnym sklepie Guinessa, a także czas wolny na zwiedzanie miasta.

Wieczór w Harold’s Cross Dog Racing Stadium na trzydaniowym obiedzie, podczas którego goście poznają specyficzną atmosferę organizowanych tam wyścigów psów wraz z instrukcją, jak najlepiej obstawiać. Życzymy wysokich wygranych!

Dzień 3.

Po śniadaniu wycieczka na teren Celtyckiego Wyzwania, na specjalnie stworzoną serię prostych zabaw i rywalizacyjnych wyzwań, takich jak strzelanie z łuku, wyścigi w taczkach, welly throwing (nawet nie pytajcie!), układanie darni w stosy i poc fada- mała próbka irlandzkiego sportu narodowego, który wygląda nieskomplikowanie, ale wymaga dużej techniki i trochę siły. Po zakończeniu całej serii sędzia ogłosi zwycięzców.

Następnie przejazd autokarem do Destylarni Old Jameson. Tutaj będzie czas na samodzielne zwiedzanie gorzelni, aby nauczyć się różnicy między irlandzką, szkocką a amerykańską whisky- wraz z degustacją i wręczeniem dla wszystkich specjalnych certyfikatów, a następnie trzydaniowy lunch i kawa po irlandzku.
Reszta popołudnia to czas wolny.

Wieczorem kolacja w kolejnej modnej lokalnej restauracji oraz czas by skorzystać z oferty lokalnych barów.

Dzień 4.

Po śniadaniu wyjazd na zielone tereny podmiejskie, aby ostatecznie przybyć do Killashee. Przy porannej kawie mały instruktarz odnośnie fantastycznych ścieżek off-road, aby móc podjąć wyzwanie 4X4 Land Rovers. Każdy z gości odbędzie minimum 30-minutową jazdę, a także będzie miał okazję zostać pasażerem zawodowych kierowców tych wspaniałych pojazdów i pokonać pełen wyzwań dystans. Po ekscytującym poranku przed powrotem do hotelu lunch w postaci barbecue oraz ceremonia rozdania nagród..

Popołudnie w pubie Merry Ploughboys na obiedzie i wieczorze pełnym tradycyjnej irlandzkiej muzyki i żywiołowego, wesołego tańca.

Dzień 5.

Po śniadaniu transfer na lotnisko i powrót do kraju.