Lizbona - oferta incentive travel

Lizbona to jedna z najmniejszych stolic europejskich. Żyje melancholijnym rytmem fado, płynącym z otwartych drzwi maleńkich i klimatycznych knajpek. Przytulona do siedmiu wzgórz zachwyca położeniem, oczarowuje niepowtarzalną atmosferą małego miasteczka w starym stylu, gdzie mieszkańcy żyją na luzie, a uśmiech doskonale zastępuje słowa. Na zabytkowych balkonach suszy się pranie, uliczki wiją się wśród ciemnych zaułków, lizbończycy wypełniają ożywioną rozmową południowców tysiące kafejek i restauracji.  

Zaplanuj wyjazd do Lizbony z Bissole

Stolica Portugalii to wymarzone miejsce na weekend i połączenie klasycznego programu zwiedzania z poznawaniem oryginalnych miejsc. Poznaj ofertę Bissole i zaplanuj wyjazd incentive travel do stolicy Lizbony.  

Program wyjazdu do Lizbony

Dzień 1
Przylot do Lizbony w godzinach popołudniowych, spotkanie z przewodnikiem i przejazd do hotelu.

Zakwaterowanie, czas wolny.

Kolacja w lokalnej restauracji serwującej dania kuchni portugalskiej. Restauracja znajduje się w XIII-wiecznym klasztorze ozdobionym w środku oryginalnymi panelami z płytek.
Dzień 2
Bardzo wcześnie rano spotkanie z przewodnikiem w hotelu i wyjazd do miejsca, gdzie odbędzie się lot balonem.

Alentejo wyróżnia się na tle pozostałych regionów Portugalii przyjaznym klimatem, zadziwiającą architekturą oraz ciekawym wybrzeżem. W wielu miejscach można trafić na liczne pozostałości z minionych epok w postaci kamiennych kręgów, megalitycznych głazów, rzymskich ruin i baśniowych zamków wybudowanych na niedostępnych wzgórzach. W trakcie lotu zobaczymy m.in. ulice i średniowieczne wioski Monsaraz i Marvão, zaporę wodną Alqueva, rzymskich świątynie i kościoły w Évora, dzikie i surowe wybrzeże Costa Vicentina czy bielone domy Alcácer do Sal.

Lunch w lokalnej restauracji w Evora, z historycznym centrum wpisanym na Listę UNESCO. Powrót do hotelu, czas wolny.

Kolacja w lokalnej restauracji z zewnętrznym tarasem.
Dzień 3
Całodniowa wycieczka po Lizbonie, do Sintry i Cabo da Roca Dzień rozpoczniemy od półdniowego zwiedzania Lizbony podczas którego odkryjemy najważniejsze i najciekawsze miejsca historyczne i zabytki stolicy Portugalii. Najpierw przejedziemy przez najbardziej znane ulice, aleje i place Lizbony, takie jak Praça Marquês de Pombal, Rossio, Praça dos Restauradores i Praça do Comércio. Odwiedzimy również dzielnicę Belém z Klasztorem Hieronimitów, Wieżą Belém i Pomnikiem Odkrywców.

Lunch w lokalnej restauracji.

Przejazd do Sintry, której krajobraz kulturowy został wpisany na Listę UNESCO. Każdego roku zabytki i atrakcje turystyczne Sintry zachwycają turystów z całego świata. Do tych najważniejszych należą m.in. Pałac Pena, Pałac Narodowy, Zamek Maurów oraz tajemniczy park z niezwykłą studnią, czyli Quinta da Regaleira. Warto również zobaczyć centrum Sintry z kolorowymi uliczkami, licznymi miejscami sprzedającymi wiśniowy likier ginjinha oraz lokalne słodkości.

Kolejno przejedziemy do słynnego Cabo da Roca, który jest najbardziej wysuniętym na zachód punktem kontynentalnej Europy.

Powrót do hotelu. Kolacja pożegnalna w hotelu.
Dzień 4
W godzinach porannych wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i lot powrotny do kraju.
Previous slide
Next slide

Miejsce zakwaterowania

Hotel Premium

Acores Lisboa ****

Czterogwiazdkowy hotel Acores Lisboa oferuje doskonałą lokalizację przy placu Praça de Espanha w Lizbonie. W obiekcie znajduje się stała ekspozycja fotografii azorskiej artystki Cristiny Ataíde. 

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i urządzone we współczesnym stylu. Ich wyposażenie obejmuje minibar, sejf oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Prywatna łazienka zapewnia bezpłatny zestaw kosmetyków. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne WiFi. 

W hotelu znajduje się nowoczesna restauracja Atlântida oraz Bar. 

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę incentive travel

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 16:00

Lub wyślij formularz:

    Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

    Imię i nazwisko*:

    E-mail*:

    Telefon*: